نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 902 از 1150 نخستنخست ... 4028028528928938948958968978988999009019029039049059069079089099109119129521002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,011 تا 9,020 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Starwalker نمایش پست ها
    بله درسته. منتها برخب از دوستان عنوان نمی کنن که فاند دارن. متوجه میشی که؟؟ ؛)
    ارز مقرری هم تعلق نمیگیره یعنی ؟ من شنیده بودم فقط ارز شهریه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

سلام

دوستان کارشناس امور ارز این نقص رو گرفته. ممکنه اگر کسی در جریان هست راهنمایی کند که این مدرک رو از کجا تهیه کنم.
    گواهي اشتغال به تحصيل تاييد نمايندگي ايران در كشور محل تحصيل را ندارد

Member amir_bozorgi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط poyeshsoft نمایش پست ها
    سلام

دوستان کارشناس امور ارز این نقص رو گرفته. ممکنه اگر کسی در جریان هست راهنمایی کند که این مدرک رو از کجا تهیه کنم.
    گواهي اشتغال به تحصيل تاييد نمايندگي ايران در كشور محل تحصيل را ندارد
    بایستی گواهی اشتغال به تحصیلی که از دانشگاه گرفته اید (مهر شده) به سفارت ایران ارسال کنید. اونها تائید میکنند و براتون میفرستند. بعد اسکنش رو میگیرید و در سایت نشا قرار میدید. فقط چک کنید که چه اطلاعات سفارت ایران در کشوری که هستین جهت تائید مدارکتون لازم داره.
    مجموعه کاملی از لغات GRE
    امکان پرداخت اپلیکیشن و امتحانات زبان (در صورت نیاز، پیام خصوصی بزنید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-امیرکبیر

دوستان سلام

من درمورد ارز دانشجویی یه سری سوال داشتم اگر جواب بدین ممنون میشم:
    1. من تو سامانه نشا ثبت نام کردم و درخواست هم دادم. کارشناس ازم ایراد گرفته که گواهی اشتغال تایید نمایندگی ایران در محل تحصیل را ندارد. حالا با توجه به اینکه من هنوز از کشور نرفتم و ترمم شروع نشده باید صبر کنم تا اول برم و بعدش از دانشگاه گواهی بگیرم و بدم به سفارت ایران؟
    2. باید مدرک گواهی اشتغال رو برای سفارت پست کنم یا ایمیل؟ بعد تایید سفارت چجوری به من میرسه، با پست یا ایمیل؟
    3. این قضیه سامانه تاک چیه که بعضی از دوستان میگن؟ تو سامانه نشا چیزی نگفته بود.
    4. توی سیدنی ایران سفارت داره یا باید به یه شهر دیگه بفرستم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_a نمایش پست ها
    دوستان سلام

من درمورد ارز دانشجویی یه سری سوال داشتم اگر جواب بدین ممنون میشم:
    1. من تو سامانه نشا ثبت نام کردم و درخواست هم دادم. کارشناس ازم ایراد گرفته که گواهی اشتغال تایید نمایندگی ایران در محل تحصیل را ندارد. حالا با توجه به اینکه من هنوز از کشور نرفتم و ترمم شروع نشده باید صبر کنم تا اول برم و بعدش از دانشگاه گواهی بگیرم و بدم به سفارت ایران؟
    2. باید مدرک گواهی اشتغال رو برای سفارت پست کنم یا ایمیل؟ بعد تایید سفارت چجوری به من میرسه، با پست یا ایمیل؟
    3. این قضیه سامانه تاک چیه که بعضی از دوستان میگن؟ تو سامانه نشا چیزی نگفته بود.
    4. توی سیدنی ایران سفارت داره یا باید به یه شهر دیگه بفرستم؟
    You can find all your answers in the forum, if you spend some time reading previous posts! e.g: my post

Iran's embassy in Australia is based in Canberra, so you need to post your documents there
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

سلام دوستان، منم این سوال آقای shayan_a رو داشتم که هنوز ترمم شروع نشده و از کشور خارج نشدم، چون گواهی اشتغال به تحصیل ندارم نمی تونم ارز دانشجویی بگیرم؟ خواهشا جواب بدید چون این روزای آخر ایران بودن واقعا وقت ندارم که 902 صفحه رو بخونم. خیلی ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting

سلام بچه ها
    من یه سوالی داشتم اینکه الان داشتم فرم درخواست نامه بانک برای ارز دانشجویی رو توسایت نشا پرمیکردم . احتیاج به تعهد نامه داره که گفته دانلود کنید اما کلیک که میکنی فرم تعهدنامه ای نمیبینم من .ممنون میشم اگر میدونید جوابم روهر چه سریعتربدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

سلام دوستان
    این ماهی 1000 تا هزینه زندگی رو که میدن برای افراد متاهل و مجرد یکی هست؟ آخه یه جایی توی فروم خوندم برای متاهل ها 1500 میدن ولی هیچ جا توی سایت نشا مدرکی نخواسته که نشون بده متاهلی !!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

سلام
    بچه ها من 20 صفحه آخر فروم رو خوندم و بالاخره جوابمو نگرفتم، خواهشا اگر کسی میدونه جواب بده.
    من کانادا هستم و خوب اینجا سفارت نداریم. برای آپلود کردن گواهی اشتغال به تحصیل در سایت نشا باید این گواهی رو بفرستم ایران اونجا ببرنش وزارت امور خارجه مهر بزنه بعد اونو اسکن و آپلود کنم؟؟ یا میشه نامه رو بدون تایید وزارت امور خارجه آپلود کنم؟
    صفحات قبل بعضی از دوستان نوشته بودن برای آپلود تو سایت نشا نیاز نیست وزارت امور خارجه تایید کنه، فقط برای ارائه به بانک باید تایید زارت امور خارجه رو داشته باشه. ولی توی سایت نشا وقتی پرونده تشکیل دادم و خواستم ثبت درخواست کنم باز باید یه سری مدرک آپلود میکردم که یکیشو نوشته بود "گواهی اشتغال به تحصیل که به تایید سفارت محل تحصیل رسیده است"
    میشه اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_control نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من 20 صفحه آخر فروم رو خوندم و بالاخره جوابمو نگرفتم، خواهشا اگر کسی میدونه جواب بده.
    من کانادا هستم و خوب اینجا سفارت نداریم. برای آپلود کردن گواهی اشتغال به تحصیل در سایت نشا باید این گواهی رو بفرستم ایران اونجا ببرنش وزارت امور خارجه مهر بزنه بعد اونو اسکن و آپلود کنم؟؟ یا میشه نامه رو بدون تایید وزارت امور خارجه آپلود کنم؟
    صفحات قبل بعضی از دوستان نوشته بودن برای آپلود تو سایت نشا نیاز نیست وزارت امور خارجه تایید کنه، فقط برای ارائه به بانک باید تایید زارت امور خارجه رو داشته باشه. ولی توی سایت نشا وقتی پرونده تشکیل دادم و خواستم ثبت درخواست کنم باز باید یه سری مدرک آپلود میکردم که یکیشو نوشته بود "گواهی اشتغال به تحصیل که به تایید سفارت محل تحصیل رسیده است"
    میشه اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه
    من کانادا را نمیدونم
    اما لازم نیس برای درخواست سایت نشا بفرستی وزارت خارجه تو ایران
    نامه رو به سفارت ایرانی که امور ایرانیای کانادا رو انجام میده (بعد از ثبت نام در تاک) بفرست تا تایید کنه نامه اشتغال بتحصیل دانشگاهتو، اسکن کن و آپلود کن تو درخواست نشا ت
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن