نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 908 از 1150 نخستنخست ... 4088088588988999009019029039049059069079089099109119129139149159169179189581008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,071 تا 9,080 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Thumbs up پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
    درخواست من تایید شده و کد رهگیری گرفتم حتما باید تو اون تاریخ برم بانک یا هر وقتی شد میتونم برم؟ تو تاییدیه من ننوشتن چند ماه هست و گواهی اشتغال به تحصیل من هم 6 ماهه هست. الان بانک قانع میشه 6 ماهه بده یا وزارت علوم به اونا اطلاع داده؟ چند هفته پول میمونه بانک؟
    از اون تاریخ و بعد از اون نه فقط اون تاریخ. اما بانک برای بیش از 6 ماه ارز نمیده. ولی اگر گواهی اشتغال به تحصیلتون یک ساله باشه توی پرونده شما می مونه و میتونید بعد از گرفتن ارز نوبت اول دوباره در سایت ثبت نام کرده و نوبت بانک بگیرین و با همون گواهی اشتغال که قبلا تو پرونده گذاشتین ارز نوبت دومم بگیرین. اسکنش رو باید داشته باشید برای ثبت نام برای ترم دوم. البته شما که گواهی شش ماهه دارید اصلا در این بحث نمی گنجید ولی جواب شما رو هم دادم
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط hojfa نمایش پست ها
    سلام،
    من اگوست 2015 دکترام رو تو امریکا شروع کردم. آیا هنوز می تونم برای ارز دانشجویی ترم پیش و ترم الانم اقدام کنم؟ داستان تعهدی که میگن چیه؟ چقدر جدیه؟
    بله میتونید هر دو ترک رو بگیرین. تعهد تازه از پاییز 94 باب شده و کسی درسش تمام نشده ببینیم چه غ.... میخوان بکنن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    بله میتونید هر دو ترک رو بگیرین. تعهد تازه از پاییز 94 باب شده و کسی درسش تمام نشده ببینیم چه غ.... میخوان بکنن
    این تعهدنامه هیچ وجهه قانونی نداره شما میتونی به راحتی زیرش بزنی چون محضری نیست. فقط واسه کسی که میخواد ایران استاد بشه وقتی بحث مدارک پیش میاد گدا گشنه ها میگن ارز رو پس بدید تا مدرک تایید بشه. فقط اون موقع هست که پول رو پس میدین در باقی موارد الکیه.
    در ضمن این کار رو کردن تا خیلیها قید ارز رو بزنن و بترسن که موفق هم شدن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    از اون تاریخ و بعد از اون نه فقط اون تاریخ. اما بانک برای بیش از 6 ماه ارز نمیده. ولی اگر گواهی اشتغال به تحصیلتون یک ساله باشه توی پرونده شما می مونه و میتونید بعد از گرفتن ارز نوبت اول دوباره در سایت ثبت نام کرده و نوبت بانک بگیرین و با همون گواهی اشتغال که قبلا تو پرونده گذاشتین ارز نوبت دومم بگیرین. اسکنش رو باید داشته باشید برای ثبت نام برای ترم دوم. البته شما که گواهی شش ماهه دارید اصلا در این بحث نمی گنجید ولی جواب شما رو هم دادم
    سلام
    تاریخی که نوشته شده واسه من شنبه 25 فروردین هست در حالی که این تاریخ چهارشنبه هست!

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

چرا "تاریخ بررسی درخواست" برای معرفی نامه به بانک، قابل انتخاب نیست؟

دوستان من چند تا سوال داشتم.. ممنون میشم اگر کسی تجربه ایی داره، به ما هم منتقل کنه:
    1- آیا تفاوتی بین بانک ها هست؟ یعنی فرقی میکنه ما کدوم بانک رو انتخاب کنیم؟ مزایا و معایبی ندارن نسبت به هم؟
    2- یه جا تو همین فروم خوندم که به جای 6000 دلار امریکا، بانک تجارت معادل سازی کرده بوده به دلار کانادا (چون محل تحصیل کانادا بوده) ، درسته واقعا این؟ یا اینکه بدون توجه به کشور محل تحصیل 6000 دلار امریکا میدن(برای 6 ماه )
    3- برای متاهلین مثل اینکه برای ارز مقرری مبلغ بیشتری تعلق میگیره، سوالم اینه که در هنگام درخواست مدرک خاصی باید آپلود کنیم، جایی صحبتی نکرده و چیی نخواسته، ولی خوب جای آپلود برای "سایر مدارک" وجود داره.. آیا چیزی لازمه اونجا آپلود کنیم در این رابطه؟
    ممنونم...
    ویرایش توسط maryam_hhd : April 9th, 2016 در ساعت 07:24 PM

سلام/ دوستان من فرم رو پر میکنم ولی یه اررور میده که تاریخ بررسی رو تعیین کنید / ولی اونم قابل انتخاب چیزی نداره !! کسی این مشکل رو داشته ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط FlirTcia نمایش پست ها
    چرا "تاریخ بررسی درخواست" برای معرفی نامه به بانک، قابل انتخاب نیست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanGamer نمایش پست ها
    سلام/ دوستان من فرم رو پر میکنم ولی یه اررور میده که تاریخ بررسی رو تعیین کنید / ولی اونم قابل انتخاب چیزی نداره !! کسی این مشکل رو داشته ؟
    متاسفانه سامانه داغونشون مشکل داره. مدت زیادی هم هستا ولی من میخواستم باور نکنم

دوستان هزینه ی 34 هزارتومان رو بلافاصله بعد از ثبت درخواست در سامانه نشا، بایستی پرداخت کرد یا باید بگذاریم بعد که درخواستمون تایید شد پرداخت کنیم؟
    ویرایش توسط maryam_hhd : April 11th, 2016 در ساعت 12:38 AM

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanGamer نمایش پست ها
    مشکل از سایتشون بود که بالاخره! قبول کردن و درست شد