نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 909 از 1150 نخستنخست ... 4098098598999009019029039049059069079089099109119129139149159169179189199591009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,081 تا 9,090 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_hhd نمایش پست ها
    دوستان هزینه ی 34 هزارتومان رو بلافاصله بعد از ثبت درخواست در سامانه نشا، بایستی پرداخت کرد یا باید بگذاریم بعد که درخواستمون تایید شد پرداخت کنیم؟
    تا این هزینه رو پرداخت نکنید درخواستتون بررسی نمیشه.

Junior Member Ped2man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ELECTRICAL POWER engineer

سلام دوستان برا بنده که میخوام برا دانشگاه المان اقدام کنم چند یورو ارز دولتی ماهیانه بهم تعلق میگیره؟؟
    بعد قضیه اون ۱۸ میلیون چیه؟
    ممنون میشم یه کمک به بنده هم بکنید مرسی

Junior Member

سلام دوستان،

من برای یه ترم درخواست دادم و تایید شد (البته هنوز پول رو از بانک نگرفتم). الان میخوام برای ترم دوم هم درخواست بدم که این پیام میاد؟!
    درخواست نامه معرفي به بانک شما با شناسه *** که در تاريخ *** ثبت نموده ايد؛ مورد تاييد کارشناسان قرار گرفته و در مرحله صدور نامه برای شما می باشد.لذا پس از تحویل آن به شما، این درخواست به مرحله نهايي خود رفته و جا را براي درخواست جدید شما باز خواهد کرد. پس ابتدا نامه خود را دریافت کنید و پس از آن منتظر باشید تا این درخواست به وضعیت نهايي خود منتقل گردد

مگه تو صفحه اول سایت نگفته که از آبان دیگه نامه صادر نمیشه و با همون تاییدیه توی سایت میشه رفت بانک. جریان این نامه چیه دیگه؟! از کجا باید گرفت؟

ممنون

------------------------------

پ.ن.
    تغییر روند دریافت ارز دانشجویی

از تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴

در راستای تحقق راهبرد های کلان سازمان امور دانشجویان در جهت الکترونیکی نمودن واصلاح فرایند های کاری ونیز در جهت تسهیل ، سرعت بخشی و عدم نیاز به مراجعه ی حضوری در روند رسیدگی به درخواستها ی ارزدانشجویی از تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴ حواله فیزیکی (کاغذی) صادر نخواهد شد و پس از تایید درخواست توسط کارشناس اداره تسهیلات دانشجویی ,دانشجو یا بستگان درجه یک ویا وکیل قانونی وی باید ابتدا از بخش "لیست درخواستها" در سامانه ی نشا کد رهگیری را پرینت بگیرند وسپس مستقیماَ به شعب ارزی بانک تجارت یا سامان در سراسر کشور برای دریافت ارز دانشجویی مراجعه نمایند

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط m.bagheri نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برای یه ترم درخواست دادم و تایید شد (البته هنوز پول رو از بانک نگرفتم). الان میخوام برای ترم دوم هم درخواست بدم که این پیام میاد؟!
    درخواست نامه معرفي به بانک شما با شناسه *** که در تاريخ *** ثبت نموده ايد؛ مورد تاييد کارشناسان قرار گرفته و در مرحله صدور نامه برای شما می باشد.لذا پس از تحویل آن به شما، این درخواست به مرحله نهايي خود رفته و جا را براي درخواست جدید شما باز خواهد کرد. پس ابتدا نامه خود را دریافت کنید و پس از آن منتظر باشید تا این درخواست به وضعیت نهايي خود منتقل گردد

مگه تو صفحه اول سایت نگفته که از آبان دیگه نامه صادر نمیشه و با همون تاییدیه توی سایت میشه رفت بانک. جریان این نامه چیه دیگه؟! از کجا باید گرفت؟

ممنون

------------------------------

پ.ن.
    تغییر روند دریافت ارز دانشجویی

از تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴

در راستای تحقق راهبرد های کلان سازمان امور دانشجویان در جهت الکترونیکی نمودن واصلاح فرایند های کاری ونیز در جهت تسهیل ، سرعت بخشی و عدم نیاز به مراجعه ی حضوری در روند رسیدگی به درخواستها ی ارزدانشجویی از تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴ حواله فیزیکی (کاغذی) صادر نخواهد شد و پس از تایید درخواست توسط کارشناس اداره تسهیلات دانشجویی ,دانشجو یا بستگان درجه یک ویا وکیل قانونی وی باید ابتدا از بخش "لیست درخواستها" در سامانه ی نشا کد رهگیری را پرینت بگیرند وسپس مستقیماَ به شعب ارزی بانک تجارت یا سامان در سراسر کشور برای دریافت ارز دانشجویی مراجعه نمایند

یعنی اینکه تا این ارز رو نگرفتین نمیتونین درخواست بدین یعنی اول باید تاریخ گرفتن این ارز بگذره بعد.
    الان میشه بگید تاریخش کی هست؟

Junior Member

سلام،
    مشکل شما حل شد؟ منم همین مشکل رو دارم؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehghgh نمایش پست ها
    من ارز دانشجويي ترم قبلمو گرفتم ولي هنوز بعد ١ ماه كه ميرم تو سايت نشاو ميخوام براي اين ترمم نوبت بگيرم ميزنه نامه ي بانك شما هنوز مورد تاييد كارشناسان قرار نگرفته و بايد منتظر بمانيد،، خيلي مسخره س چون من ارزمم از بانك گرفتم و كارم تموم شده،، به بانك هم كه ميگم ميگه ما تاييدو زديم،، كسي اين مشكل براش پيش اومده تا حالا؟
    ممنون

Junior Member

تاریخ گرفتن ارز 25 اسفند بوده که من هنوز نگرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
    یعنی اینکه تا این ارز رو نگرفتین نمیتونین درخواست بدین یعنی اول باید تاریخ گرفتن این ارز بگذره بعد.
    الان میشه بگید تاریخش کی هست؟

Junior Member

سلام من به تازگی برای مجارستان اقدام کردم و پذیرش از کالج مک دنیل برام اومده
    هم چنین مشمول هم هستم ولی معافیت تحصیلی از دانشگاه های ایران دارم
    ارز دانشجویی شامل حال من می شود ؟؟؟؟؟؟
    باتشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط m.bagheri نمایش پست ها
    تاریخ گرفتن ارز 25 اسفند بوده که من هنوز نگرفتم.
    گفتم که
    .لذا پس از تحویل آن به شما، این درخواست به مرحله نهايي خود رفته و جا را براي درخواست جدید شما باز خواهد کرد. پس ابتدا نامه خود را دریافت کنید و پس از آن منتظر باشید تا این درخواست به وضعیت نهايي خود منتقل گردد

تا ارز رو نگیرید درخواست بعدی باز نمیشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام دوستان،
    من با تازگی برای یکی از دانشگاههای آمریکا برای میتر پذیرش گرفتم فاندی که قراره بهم بدن کافی نیست برام، آیا واجد گرفتن ارز دانشجویی هستم؟ در ضمن چطوری میشه برای ارز دانشجویی تقاضا کرد؟
    با سپاس

Junior Member

چرا ممکنه فاقد شرایط باشید؟! این تسهیلات برای همه دانشجوهای خارج از کشوره.
    ولی اختلاف قیمت ارز دولتی و آزاد اونقدر نیست که فکر کنید خیلی پول زیادی رو دارن بهتون کمک میکنن. در هر هزار دلار تقریبا 350 هزار تومان به نفعتون میشه. اگر بورس داشته باشید، سالی 12 هزار دلار بهتون میدن.
    برای گرفتن ارز هم باید برید توی سایت نشا ثبت نام کنید، مدارک لازم را آپلود کنید و درخواستتون رو بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte111 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من با تازگی برای یکی از دانشگاههای آمریکا برای میتر پذیرش گرفتم فاندی که قراره بهم بدن کافی نیست برام، آیا واجد گرفتن ارز دانشجویی هستم؟ در ضمن چطوری میشه برای ارز دانشجویی تقاضا کرد؟
    با سپاس