نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 910 از 1150 نخستنخست ... 4108108609009019029039049059069079089099109119129139149159169179189199209601010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,091 تا 9,100 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Banned

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط m.bagheri نمایش پست ها
    چرا ممکنه فاقد شرایط باشید؟! این تسهیلات برای همه دانشجوهای خارج از کشوره.
    ولی اختلاف قیمت ارز دولتی و آزاد اونقدر نیست که فکر کنید خیلی پول زیادی رو دارن بهتون کمک میکنن. در هر هزار دلار تقریبا 350 هزار تومان به نفعتون میشه. اگر بورس داشته باشید، سالی 12 هزار دلار بهتون میدن.
    برای گرفتن ارز هم باید برید توی سایت نشا ثبت نام کنید، مدارک لازم را آپلود کنید و درخواستتون رو بفرستید.
    بانک سامان رسما سود پول رو کارمزد میگیره! 400 هزار تومان.
    یعنی برای هر ترم دقیقا 2 میلیون تومان سود میکنین.

سلام دوستان

برای تحصیل در مقطع دکترا (بدون بورس و فاند ) در آمریکا چقدر میدن؟ (به غیر از 12000 تا)؟؟
    ویرایش توسط metal_blackhat : April 17th, 2016 در ساعت 09:35 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط metal_blackhat نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای تحصیل در مقطع دکترا (بدون بورس و فاند ) در آمریکا چقدر میدن؟ (به غیر از 12000 تا)؟؟
    الکی میگن شهریه رو میریزیم به حساب دانشگاه!
    هیچی همون 12000 تا رو بدن دستشون درد نکنه!
    حتی اگه فول فاند باشی همون ارز مقرری رو میدن!

سلام به همه دوستان،
    من ماه پيش تو سامانه نشا ثبتنام كردم. الان ديدم درخواستم رد شده!يعني بايد تا سپتامبر صبر كنم.
    درخواست
    دلیل مردود شدن درخواست با تو جه به تا ر يخ شروع به تحصيل د ر ما ه سپتامبر 2016 ؛ فعلا د ر خو ا ست ا ر ز ميسر نيست

Junior Member

خب شما میخوای قبل از شروع ترم ات ارز بگیری! مگه میشه، مگه داریم؟!
    شما باید بعد از شروع تحصیلتون، برای هر ترم یک گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیرید، به تایید سفارتخانه ایران توی اون کشور برسونید و توی سامانه به همراه بقیه مدارک آپلود کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1361 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    من ماه پيش تو سامانه نشا ثبتنام كردم. الان ديدم درخواستم رد شده!يعني بايد تا سپتامبر صبر كنم.
    درخواست
    دلیل مردود شدن درخواست با تو جه به تا ر يخ شروع به تحصيل د ر ما ه سپتامبر 2016 ؛ فعلا د ر خو ا ست ا ر ز ميسر نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط m.bagheri نمایش پست ها
    خب شما میخوای قبل از شروع ترم ات ارز بگیری! مگه میشه، مگه داریم؟!
    شما باید بعد از شروع تحصیلتون، برای هر ترم یک گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیرید، به تایید سفارتخانه ایران توی اون کشور برسونید و توی سامانه به همراه بقیه مدارک آپلود کنید.
    ممنون از پاسختون. با توجه به صفحه FAQ همین فروم تصور میکردم که نامه پذیرش و ویزا برای نشا کافی هستن. اخه تو خود سایت نشا هم توضیح داده که اگه هنوز اشتغال به تحصیل ندارید ویزا و نامه پذیرشو اپلود کنید!!!
    "
    این تسهیلات به چه کسانی ارائه می شود؟
    کسانی که دارای پذیرش قطعی از یکی از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم هستند و واقعا قصد ادامه تحصیل در آن دانشگاه و کشور را دارند. یا اینکه در حال حاضر مشغول ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی می باشند.

- من هنوز مشغول به تحصیل نشدم و فقط ویزا و پذیرش رو دارم، آیا میتونم هزینه شهریه و زندگی رو دریافت کنم؟
    بله، میتونید. در صورتی که بانک از دادن هر دو هزینه امتناع کرد به قانون بانک مرکزی استناد کنید یا با مقامات بالاتر اون بانک صحبت کنید. یا درد نهایت به بانک دیگری مراجعه نمایید."

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

مدارک من که توی واشنگتن تایید شده بود رو دوستم برده وزارت امور خارجه و اونا مهر تایید زدن. اما تو سامانه تاک نوشته که مدارک شما تایید نشده! کسی به همچین مشکلی برخورده تا حالا؟
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

سلام دوستان،
    من برای سپتامر 2016 پذیرش از کانادا گرفتم. به نظرتون نامه ی پذیرش و ویزا رو برای دادن ارز دانشجویی بار اول قبول میکنن یا باید همون بار اول هم گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده داشته باشیم؟
    با توجه به اطلاعات موجد در سامانه ی نشاء و آنچه در واقعیت برای دوستان رخ داده دچار تردید شدم که میشه یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

سلام دوستان
    من ترم قبل ارز گرفتم، بماند که فقط سه ماه رو قبول کردن چون بقیه ترم مصادف میشد با سال 95 و سه ماه دیگش رو پیچوندن.
    ولی برای این ترم که میخوام ثبت نام کنم سایت نشا پیغام میده نامه قبلی تایید شده اول بیا نامه رو بگیر تا وضعیتت تو سیستم نهایی بشه بعدا میتونی درخواست مجدد بدی.
    ولی من که ارزمو گرفتم. تازه اینا که دیگه نامه صادر نمیکنن، بعد از تایید درخواست مستقیما میری بانک.
    صفحات قبل رو که میخوندم دیدم بعضی از دوستان موفق شدن چند بار ارز بگیرن. میشه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم؟

Junior Member

دوستان من هم سوال خيلي از بچه ها رو دارم، كه آيا با داشتن نامه ادميشن و I20 و (عدم اشتغال به تحصيل حال حاضر) ميشه نامه دريافت ارز دانشجويي گرفت؟
    همينطور اگر ادميشن همراه فاند باشه، ديگه صلاحيت دريافت نامه براي بانك نداريم؟