نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 912 از 1150 نخستنخست ... 4128128629029039049059069079089099109119129139149159169179189199209219229621012 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,111 تا 9,120 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام. برای ثبت نام در سایت نشا، در قسمت مشخصات تماس، کد ملی پدر پرسیده شده. این یعنی فقط پدر ميتونه بره بانک؟
    من والدینم شهرستان زندگی میکنن و برادرم که تهران هست میخواد کارهای دریافت ارز رو انجام بده. آیا باید در قسمت آدرس، محل سکونت والدینم رو بنویسم یا برادرم؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط danialnazemi نمایش پست ها
    سلام دوستان... ممنون میشم جواب منو بدید
    من از کانادا پذیرش با فاند دارم برای سپتامبر، میخواستم ببینم برای هزینه زندگی ماهی 1000 دلار ارز دانشجویی بهم تعلق میگیره؟
    و اگه میگیره، من میتونم بعد از گرفتن ویزا و قبل از اینکه برم، اونو بگیرم یا نه؟
    منم شرايط شما رو دارم. با نامه پذيرش و ويزا توي نشا ثبتنام كردم. ولي درخواستم رد شد!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepidbarfii نمایش پست ها
    سلام. برای ثبت نام در سایت نشا، در قسمت مشخصات تماس، کد ملی پدر پرسیده شده. این یعنی فقط پدر ميتونه بره بانک؟
    من والدینم شهرستان زندگی میکنن و برادرم که تهران هست میخواد کارهای دریافت ارز رو انجام بده. آیا باید در قسمت آدرس، محل سکونت والدینم رو بنویسم یا برادرم؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    خیر(هرکسی که وکالت دریافت ارز دانشجویی شما رو داشته باشه میتونه بگیره)
    میتونید هر شهری بزنید، اما هر شعبه ای برای دفعه اول اقدام کردید، باید اوتجا برید همیشه
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    خیر(هرکسی که وکالت دریافت ارز دانشجویی شما رو داشته باشه میتونه بگیره)
    میتونید هر شهری بزنید، اما هر شعبه ای برای دفعه اول اقدام کردید، باید اوتجا برید همیشه
    ​البته منظور از هر شهری فقط مراکز استان ها از جمه تهران هست
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    چرا وجود نداره؟
    تعهدی پوچ! تعهدی که در واقع به راحتی خیلیارو از گرفتن ارز منصرف کرد در حالی که تعهدی تو خالی بود
    سلام دوستان
    اخیرا یه گزینه به فرم درخواست ارز اضافه شده که باید تاریخ آخرین ورود و خروج به کشور رو جداگانه بنویسیم در حالی که قبلا فقط کپی صفحه گذرنامه رو بارگذاری می کردیم.
    راستش من دسامبر گذشته برگشتم ایران و یک ماه موندم ولی اون قدر درگیر بودم که فراموش کردم برم دنبال تعهد محضری و ...
    حالا اگر تاریخ آخرین ورود و خروج رو اظهار کنم، امکانش هست که دیگه بهم ارز پرداخت نکنن؟ راه حل چیه به نظر شما؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    ​البته منظور از هر شهری فقط مراکز استان ها از جمه تهران هست
    در قسمت آدرس، هر شهری که محل سکونت هست میتونه قید بشه
    در قسمت مراجعه به شعب ارزی، فقط تعداد محدودی از شعب شهرها لیست شده که بسته به شرایط قابل انتخاب کردنه
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

سلام دوستان.
    من دو تا سوال داشتم. آیا گرفتن ارز دانشجویی، تعهدی رو ایجاد میکنه؟ یعنی آیا اگه ارز دانشجویی بگیریم مثلا باید تعهد بدیم که برمیگردیم یا هر چی؟
    سوال دومم اینه که برای بار اول که داریم میریم احتمالا نمیتونیم ارز بگیریمو ببریمو درسته؟ باید اول بریم و از سفارت تاییدیه بگیریم؟ یا همون بار اول هم میتونیم بگیریم؟
    ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اخیرا یه گزینه به فرم درخواست ارز اضافه شده که باید تاریخ آخرین ورود و خروج به کشور رو جداگانه بنویسیم در حالی که قبلا فقط کپی صفحه گذرنامه رو بارگذاری می کردیم.
    راستش من دسامبر گذشته برگشتم ایران و یک ماه موندم ولی اون قدر درگیر بودم که فراموش کردم برم دنبال تعهد محضری و ...
    حالا اگر تاریخ آخرین ورود و خروج رو اظهار کنم، امکانش هست که دیگه بهم ارز پرداخت نکنن؟ راه حل چیه به نظر شما؟
    تعهدش محضری نیست فقط پرینت میگیرین و پر می کنید اسکن میکنید و آپلود در سایت میشه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام
    کسی از دوستان دانشجوی استرالیا هست که لطفا راهنمایی کنند که نامه ی اشتغال به تحصیل باید به تایید سفارت برسه اینجا و اگر آره پروسه اش چطوریه؟ پست ؟

ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

من یکبار در مورد این تعهد دوباره توضیح میدم.
    هدف اصلی این تعهد اینه که تا حد ممکن بتونن همون ماهی 1000 دلار رو هم ندن به بچه ها و منصرفشون کنن.
    این تعهد فقط این رو میگه: اگر روزی برگشتید و خواستید مدرکتون برابرسازی بشه و یا در استخدام وزارت علوم دربیایید اون موقع باید مابه التفاوتش رو برگردونید به وزارت علوم. فقط همین!
    این مساله که برگردی ایران چی میشه موقع خروج و اینا یا ایا ارز میدن و اینا هیچ ربطی به این تعهد نداره. شما میتونی به ایارن بری و برگردی و مشکلی برات پیش نمیاد. برادر من هر 4 ماه میره ایران برمیگرده الان 2 سال هم هست که ارز میگیره و تعهد هم میده.
    فقط این تعهد وقتی سر و کارتون با وزارت علوم افتاد معنی پیدا میکنه که باز بعید میدونم اونم تا حد زیادی مهم باشه چون علت اصلی خواستن این تعهد رو در سطر دوم گفتم.
    موفق باشید.