نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 917 از 1150 نخستنخست ... 4178178679079089099109119129139149159169179189199209219229239249259269279671017 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,161 تا 9,170 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 5 ترم هست که مشغول تحصیل هستم و فقط برای ترم اول ارز دانشجویی گرفتم. آیا میتونم برای این 4 ترمی که نگرفتم اقدام کنم الان؟ اگر آره باید تو یک نامه باشه گواهی اشتغال به تحصیل یا جدا جدا؟

پویا
    خیر
    فقط برای ترم آخر (جاری) میشه گرفت
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Middle/Near Eastern and Semitic language

سلام آیا دوستانی که در آمریکا هستند برای ارز نامه اشتغال به تحصیل گرفته اند؟ دانشگاه ما به صورت اینترنتی نامه رو صادر می کنه اما نشا می گه باید ممهور به مهر برجسته سفارت باشه. این وسط ما که اینجا سفارت نداریم. چه باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kalame80 نمایش پست ها
    سلام آیا دوستانی که در آمریکا هستند برای ارز نامه اشتغال به تحصیل گرفته اند؟ دانشگاه ما به صورت اینترنتی نامه رو صادر می کنه اما نشا می گه باید ممهور به مهر برجسته سفارت باشه. این وسط ما که اینجا سفارت نداریم. چه باید کرد؟
    نامه رو که از دانشگاه گرفتین اسکن میکنین تو سایت برای ارز اپلود می کنین . بعد خود نامه رو باید بفرستین واشنگتن دفتر منافع ایران

Junior Member

بعد اینکه مدارک رو از دفتر منافع ایران گزفتیم، باید اصل گواهیو برای ایران بفرستیم یا اسکنش کافیه؟ کسی تجربه گرفتن دلار با اسکن مدارک از بانکو داره؟ من هیچ پستی پیدا نکردم که با ایران کار کنه! DHL, FedEx and USPS هیچ کدوم!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط peri نمایش پست ها
    بعد اینکه مدارک رو از دفتر منافع ایران گزفتیم، باید اصل گواهیو برای ایران بفرستیم یا اسکنش کافیه؟ کسی تجربه گرفتن دلار با اسکن مدارک از بانکو داره؟ من هیچ پستی پیدا نکردم که با ایران کار کنه! DHL, FedEx and USPS هیچ کدوم!
    پست رو نمیدونم. ولی باید اصلش رو بفرستی. من خودم اروپا هستم و اصلش رو باید میفرستادم. بعدش باید ببرن امورخارجه مهر کنه دوباره. این ارز گرفتن داستانی شده اصلا.

ضمن اینکه من خودم یه سوالی داشتم.
    ممنون میشم اگه تجربه ای دارین کمک کنین.
    بنده درخواستم رو رو تو سایت نشا ثبت کردم، البته کد رهگیری نگرفتم هنوز برا مراجعه به بانک.
    حالا سوالم اینه با توجه به اینکه بنده خودم ایران نیستم، باید صبر کنم تا کدرهگیری رو بهم بدن تا بعدش من گواهیم رو پست کنم ایران ؟
    یا الان میتونم گواهی اشتغال به تحصیل رو بفرستم بره، بعدا که کد رهگیریم اومد، اونو بگم به خانواده. میگم اگه یه موقع پرونده ام به مشکل خورد، مثلا یه چیزی رو تایید نکردن، دیگه الکی پول پست نداده باشم.
    مرسی

بچه هایی که اخیرا ارز گرفتن ، ممنون می شم راهنمایی کنن.
    ما که تازه داریم می ریم، قبل از رفتنن باید برای گرفتن ارز کاری انجام بدیم شخصا؟ یا کل پروسه توسط خانواده و بعد از رفتن ما انجام می شه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط minaan نمایش پست ها
    پست رو نمیدونم. ولی باید اصلش رو بفرستی. من خودم اروپا هستم و اصلش رو باید میفرستادم. بعدش باید ببرن امورخارجه مهر کنه دوباره. این ارز گرفتن داستانی شده اصلا.

ضمن اینکه من خودم یه سوالی داشتم.
    ممنون میشم اگه تجربه ای دارین کمک کنین.
    بنده درخواستم رو رو تو سایت نشا ثبت کردم، البته کد رهگیری نگرفتم هنوز برا مراجعه به بانک.
    حالا سوالم اینه با توجه به اینکه بنده خودم ایران نیستم، باید صبر کنم تا کدرهگیری رو بهم بدن تا بعدش من گواهیم رو پست کنم ایران ؟
    یا الان میتونم گواهی اشتغال به تحصیل رو بفرستم بره، بعدا که کد رهگیریم اومد، اونو بگم به خانواده. میگم اگه یه موقع پرونده ام به مشکل خورد، مثلا یه چیزی رو تایید نکردن، دیگه الکی پول پست نداده باشم.
    مرسی
    لزومی نداره صبر کنید کد رهگیری بیاد
    ممکنه اگه تایید نشه، بیهوده باشه پست کردن، اما بازم میشه رفع نقص انجام داد و دوباره درخواست داد
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1234 نمایش پست ها
    بچه هایی که اخیرا ارز گرفتن ، ممنون می شم راهنمایی کنن.
    ما که تازه داریم می ریم، قبل از رفتنن باید برای گرفتن ارز کاری انجام بدیم شخصا؟ یا کل پروسه توسط خانواده و بعد از رفتن ما انجام می شه؟
    فقط وکالت لازمه قبل رفتن، دیگه کل پروسه توسط خانواده و بعد از رفتن شما انجام می شه
    سابکلاس 574

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره به کسانی که دانشجوی دکترا هستند و به عنوان دستیار تحقیق تمام وقت کار می کنند و ویزاشون به عنوان دستیار تحقیق صادر شده ایا ارز دانشجویی تعلق میگیره یا نه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sarina41564 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره به کسانی که دانشجوی دکترا هستند و به عنوان دستیار تحقیق تمام وقت کار می کنند و ویزاشون به عنوان دستیار تحقیق صادر شده ایا ارز دانشجویی تعلق میگیره یا نه؟
    با تشکر
    مگر ویزای دستیاری هم وجود داره؟
    شما یا ویزای دانشجویی داری یا ویزای کاری، اگر ویزای دانشجویی داشته باشی یا مدرکی که نشان دهنده اجازه تحصیل در اون کشور باشه (مثلا در کانادا Study Permit، در آمریکا I-20) میتونی برای ارز دانشجویی اقدام کنی