نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 927 از 1150 نخستنخست ... 4278278779179189199209219229239249259269279289299309319329339349359369379771027 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,261 تا 9,270 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه سوره

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

1 - دوستان با نامه پذیرش و ویزا میشه پیش از رفتن و آغاز ترم اول، ارز دانشجوئی دریافت کرد؟
    اینجا تو سایت نشا نوشته نامه پذیرش هم میشه گذاشت:
    براي دانشجویاني که قصد شروع به تحصیل را داشته و ویزای دانشجویي خود را نیز اخذ نموده اند، ارسال تصویر پذیرش و ویزای دانشجوی که منقضي نشده باشد، الزامی است.
    2 - تو بخش آپلود فایل‌ها یک گزینه
    اقامت دانشجویی - کارت دانشجویی
    داره که برای من جدیدالورود وجود نداره، اگر ارز دانشجویی به جدیدالورودها میدن دیگه این چیه؟
    3- آیا نامعه پذیرش من هم باید تایید بشه توسط وزارت خارجه کانادا؟ ما که ایرانیم هیچ کنسولی هم نیست،
    من این بیست صفحه آخر رو خوندم اما جوابی برای این سوالام پیدا نکردم، نمی‌دونم اصلا امکان گرفتن ارز برا من وجود داره تا درخواست بدم یا نه

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط arashk12 نمایش پست ها
    1 - دوستان با نامه پذیرش و ویزا میشه پیش از رفتن و آغاز ترم اول، ارز دانشجوئی دریافت کرد؟
    اینجا تو سایت نشا نوشته نامه پذیرش هم میشه گذاشت:
    براي دانشجویاني که قصد شروع به تحصیل را داشته و ویزای دانشجویي خود را نیز اخذ نموده اند، ارسال تصویر پذیرش و ویزای دانشجوی که منقضي نشده باشد، الزامی است.
    2 - تو بخش آپلود فایل‌ها یک گزینه
    اقامت دانشجویی - کارت دانشجویی
    داره که برای من جدیدالورود وجود نداره، اگر ارز دانشجویی به جدیدالورودها میدن دیگه این چیه؟
    3- آیا نامعه پذیرش من هم باید تایید بشه توسط وزارت خارجه کانادا؟ ما که ایرانیم هیچ کنسولی هم نیست،
    من این بیست صفحه آخر رو خوندم اما جوابی برای این سوالام پیدا نکردم، نمی‌دونم اصلا امکان گرفتن ارز برا من وجود داره تا درخواست بدم یا نه
    دوست من راحت و خلاصه بگم قبل رفتن بهتون ارز نخواهند داد. اون نوشته ها رو اصلا نخونین و توجهی نکنین. شما درخواستتون رو بدین ولی مطمین باشین اینها در نهایت خواهند گفت "تاییدیه سفارت و اشتغال به تحصیل" لازمه. برین اونجا مدارک رو اماده کنید بعد اپلود کنید بفرستید ارزتون رو بگیرن.
    موفق باشی

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام کسی تا حالا ارز رو برای سال سوم ارشد گرفته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه سوره

مرسی دوست عزیز
    من در هر صورت درخواست دادم، گفتم هرکاری لازمه انجام بدم، تیری در تاریکی، با این افزایش قیمت‌ها شاید یه درصد شد
    و یک سوال دیگه: به جز والدین، برادر هم می‌تونه بدون وکالتنامه بره بانک درسته؟ و باید حتمن اصل گواهی اشتغال دستشون باشه؟ یعنی براشون باید پست کنم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط arashk12 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    من در هر صورت درخواست دادم، گفتم هرکاری لازمه انجام بدم، تیری در تاریکی، با این افزایش قیمت‌ها شاید یه درصد شد
    و یک سوال دیگه: به جز والدین، برادر هم می‌تونه بدون وکالتنامه بره بانک درسته؟ و باید حتمن اصل گواهی اشتغال دستشون باشه؟ یعنی براشون باید پست کنم؟
    خواهش
    بدون وکالت نامه رو نمیدونم فک میکنم در بعضی شعب مشکل ایجاد بشه. گواهی اصلش با تایید که باید همراهشون باشه بله باید پست بشه. فکر میکنم اگر کارت ملی یا شناسنامه پیشش باشه کافیه.

Junior Member

سایت تاک تصویر اقامت معتبر میخواد ، این همون study permit هست؟

یک نفر نوشته بود که باید تمام صفحه های گذرنامه باشه ولی تو سایت نوشته فقط صفحه اول و مهر خروج!

من الان اینارو آپلود کنم توی سایت تاک باید وایستم تا تایید بشه بعد نامه ی enrollement letter روببرم واسه ستاد اتاوا که تایید شه؟ چون دارم میرم ایران، میخوام تا هستم برم تاییدشو بگیرم. مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط naziabz1 نمایش پست ها
    سایت تاک تصویر اقامت معتبر میخواد ، این همون study permit هست؟

یک نفر نوشته بود که باید تمام صفحه های گذرنامه باشه ولی تو سایت نوشته فقط صفحه اول و مهر خروج!

من الان اینارو آپلود کنم توی سایت تاک باید وایستم تا تایید بشه بعد نامه ی enrollement letter روببرم واسه ستاد اتاوا که تایید شه؟ چون دارم میرم ایران، میخوام تا هستم برم تاییدشو بگیرم. مرسی
    بله. اقامت معتبر همون کارتی هست که بهتون میدن تا اجازه حضور به طور موقت در هر کشوری رو داشته باشین. برای آمریکا مثلا ویزای تحصیلی که در پاسپورت زده هست. یا برای کشوری ممکنه کارت جداگانه بدن اونه.
    تمام صفحات لازم نیست! چیکار دارن تمام صفحات رو؟! همون صفحه اول و خروج مهمه
    تاییدش طول نمیکشه! همون چند روزه کد تاییدیه به ایمیلتون فرستاده میشه یا خودتون در ورود دوباره به سایت تاک متوجه میشین که کد تاییدی تون چی هست. اون رو پرینت گرفته همراه اون نامه میفرستین واسه تایید. بله اون تایید لازمه واسه ارز وگرنه نمیدن ارز رو. بهتره فورا انجام بدید.

سلام، ببخشيد ميخواستم بپرسم اين فرم تعهد نامه كه موقع ثبت نام ارز آپلود ميكنيم چه جورياست؟ بايد واقعا برگرديم؟ من فقط همون نامه رو امضا ميكنم آپلود ميكنم سند يا وثيقه اي نخواستن ازمون. من ارز دانشجويي ميگيرم واسه مخارج. ممنون ميشم از جوابتون.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    سلام، ببخشيد ميخواستم بپرسم اين فرم تعهد نامه كه موقع ثبت نام ارز آپلود ميكنيم چه جورياست؟ بايد واقعا برگرديم؟ من فقط همون نامه رو امضا ميكنم آپلود ميكنم سند يا وثيقه اي نخواستن ازمون. من ارز دانشجويي ميگيرم واسه مخارج. ممنون ميشم از جوابتون.

کافی بود پستهای قبلی رو بخونید اشاره کردم اونجا.
    خیر با خیال راحت میتونید ارز رو بگیرید (هر چند تصمیم نهایی با خودتونه). وقتی سند یا وثیقه ای در کار نیست یعنی اون تعهد نامه ارزشش به اندازه ارزش پول ایرانه

Junior Member

سلام من enrollment letter رو از دانشگاه کانادا گرفتم .پو در سایت تاک آپلود کردم . امکانش هست که بدون اینکه در ستاد اتاوا تایید بشه نامه روتو سایت نشا آپلود کنم ؟ چون در حال حاضر امکان اینکه که ببرمش تهران واسه تایید ندارم و میترسم دیر بشه و ارز ترم سپتامبر تا دسامبر و بهم ندن. تاحالا کسی بوده که آشنا در بانک داشته باشه وبدون مهر ستاد اتاوا ارز روگرفته باشه؟
    و یه سوال دیگه برای رفتن به ستاد اتاوا باید وقت قبلی بگیریم؟