نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 929 از 1150 نخستنخست ... 4298298799199209219229239249259269279289299309319329339349359369379389399791029 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,281 تا 9,290 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    تکرار میکنم ملاک عمل تعداد ماههایی هست که در نامه اشتغال به تحصیل اومده. حالا شما بعد یا قبل سال هم اپلود کنید ارز رو میگیرید.!!!!!
    منم به اندازه شما گرفتم اما اینکه میگید ملاک تعداد ماهه از کجا آوردید من خودم آخر آگوست امسال برای ۶ ماه اول اقدام کردم و نوامبر برای ۶ ماه دوم!
    دوستان به سال میلادی توجه نکنید برای ۶ ماه اول تا شهریور ملاک قرار بدید ۶ ماه دوم اسفند حالا یکی این وسط شهریور اقدام کنه و بلافاصله 2-3ماه بعد مثلا آبان اقدام کنه بهش تعلق یگیره و ۲ بار ارز میگیره ملاک این موضوع قرار بدید

نمیخوام جنجال و بحث دو نفره ایجاد کنم.
    وقتی در نامه مینویسه شما از اگوست تا دسامبر دانشجو بودید وزارت علوم یا همون بانک پول 4 ماه رو میده به شما به این بهانه که 4 ماه تحصیل داشتید تا نامه بعدی که بنویسه از ژانویه تا می دانشجو بودید دوباره 4 ماه رو میده. اگر در تابستون دانشجو نباشید به شما پول نمیدن. حداقل در امریکا اینطوریه. کاری به ماههای شمسی ندارن. نامه شما از کی تا کی تحصیل داشتید همون رو میده به شما. اگر در نامه بنویسه از سپتامبر تا بوریه دانشجو بودین 6 ماه رو میده بهتون. حالا نامه رو چه بهمن اپلود کنید چه اردیبهشت سال بعدی!
    ملاک عمل نوشته نیست ملاک عمل اونی هست که میبینیم!
    موفق باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    نمیخوام جنجال و بحث دو نفره ایجاد کنم.
    وقتی در نامه مینویسه شما از اگوست تا دسامبر دانشجو بودید وزارت علوم یا همون بانک پول 4 ماه رو میده به شما به این بهانه که 4 ماه تحصیل داشتید تا نامه بعدی که بنویسه از ژانویه تا می دانشجو بودید دوباره 4 ماه رو میده. اگر در تابستون دانشجو نباشید به شما پول نمیدن. حداقل در امریکا اینطوریه. کاری به ماههای شمسی ندارن. نامه شما از کی تا کی تحصیل داشتید همون رو میده به شما. اگر در نامه بنویسه از سپتامبر تا بوریه دانشجو بودین 6 ماه رو میده بهتون. حالا نامه رو چه بهمن اپلود کنید چه اردیبهشت سال بعدی!
    ملاک عمل نوشته نیست ملاک عمل اونی هست که میبینیم!
    موفق باشید.
    من خصوصی پاسخ دادم خدمتتون متن نامه ای که به شما میدن عملا دست کارشناس باز میزاره تا حداقل ممکن به شما تعلق بگیره اما ماله من اینجوری نیست حتی معمولا تو نامه هاشون به ما میزنن که چقدر بورس میگیریم که این مورد بهشون میگیم تو نامه ننویسن که یوقت کارشناس ایراد نگیره بعدم این چندرغاز پولی نیست کلی پول ما تو بانک میخوابه و کلی دردسر حالا بخوان کم کنن ه هیچ اصلا نمی ارزه

Junior Member

آیا سایت نشا آدرسش عوض شده ؟؟ چون اصلا باز نمیشه . من مهر تایید هم زدم روی نامه در ستاد اتاوا و میخوام بدونم بعد از این مرحله فقط ثبت نام توسامانه ی نشا لازمه ؟ دیگه هیچ مدرکی رو نباید ببرم جایی مهر بزنم ؟؟ چون میخوام برم از تهران. و یک سوال دیگه از زمانی که توسایت نشا مدارک رو آپلود میکنیم چقد طول میکشه تا جوابش بیاد ؟
    ممنون nesha.msrt.gov.ir

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط naziabz1 نمایش پست ها
    آیا سایت نشا آدرسش عوض شده ؟؟ چون اصلا باز نمیشه . من مهر تایید هم زدم روی نامه در ستاد اتاوا و میخوام بدونم بعد از این مرحله فقط ثبت نام توسامانه ی نشا لازمه ؟ دیگه هیچ مدرکی رو نباید ببرم جایی مهر بزنم ؟؟ چون میخوام برم از تهران. و یک سوال دیگه از زمانی که توسایت نشا مدارک رو آپلود میکنیم چقد طول میکشه تا جوابش بیاد ؟
    ممنون nesha.msrt.gov.ir
    http://nesha.saorg.ir/nesha/

بله لازمه باید در سایت نشا ثبت نام کنید و بعد با اسکن مدرکی که تایید کردید درخواست بدید کارشناس سایت نشا معمولا و تقریبا دو هفته ای جواب میدن بیشتر معطلیش تو بانکه

Junior Member

دوستان عزیز من تو کانادا مشغول به تحصیل هستم و برای ارز دانشجویی تو سامانه نشا ثبت نام کردم و بعد دو هفته اکی دادن که برین بانک ارزتون رو بگیرین. بعد که پدرم رفت گفتن که باید اشتغال به تحصیل به همراه مهر کنسولگری روش باشه (کدوم سفارت، کدوم کنسولگری!). بعد از کلی جستجو متوجه شدم که مدارک رو باید تو "ستاد اتاوا" تو وزارت خارجه تایید کنن. که بعد از رفتن به وبسایت مربوطه دیدم نوشته که باید به همراه یکسری از مدارک (از جمله پاسپورت) بریم ستاد اتاوا تو وزارت خارجه! کسی هست که ارز دانشجویی گرفته باشه؟ چیکار باید کنیم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

من الان یک هفته هست که سایت نشا برام باز نمیشه. کسی تونسته اخیرا تو سامانه وارد شه و درخواست بده؟

http://nesha.saorg.ir/nesha
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    من الان یک هفته هست که سایت نشا برام باز نمیشه. کسی تونسته اخیرا تو سامانه وارد شه و درخواست بده؟

http://nesha.saorg.ir/nesha
    http://213.176.5.30/nesha/

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinm87 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من تو کانادا مشغول به تحصیل هستم و برای ارز دانشجویی تو سامانه نشا ثبت نام کردم و بعد دو هفته اکی دادن که برین بانک ارزتون رو بگیرین. بعد که پدرم رفت گفتن که باید اشتغال به تحصیل به همراه مهر کنسولگری روش باشه (کدوم سفارت، کدوم کنسولگری!). بعد از کلی جستجو متوجه شدم که مدارک رو باید تو "ستاد اتاوا" تو وزارت خارجه تایید کنن. که بعد از رفتن به وبسایت مربوطه دیدم نوشته که باید به همراه یکسری از مدارک (از جمله پاسپورت) بریم ستاد اتاوا تو وزارت خارجه! کسی هست که ارز دانشجویی گرفته باشه؟ چیکار باید کنیم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    با داشتن کپی پاسپورت شما، پدرتون باید برن ستاد اتاوا تا تایید بشه مدرک. شناسنامه هم پیشش باشه. کار دیگه ای نمیشه کرد. اشتغال به تحصیل همواره باید به تایید برسه تا بانک ارز رو بده. البته قبلا د وستان کانادانشین! برای تایید میفرستادن دقتر حافظ منافع در واشنگتن.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط naziabz1 نمایش پست ها
    ممنون nesha.msrt.gov.ir
    دوستمون میگه خیلی طول نمیکشه ولی فکر نمیکنم اینطوری باشه!
    شما وقتی میرید مدارک رو در نشا اپلود کنی یه تاریخ خاصی داره که باید اون رو انتخاب کنی. اگر اون تاریخ نزدیک باشه که هیچی وگرنه اگر حتی 2 ماه بعد باشه دقیقا سر اون تاریخ و نهایت یه روز قبلش تایید شما رو میزنن رو سایت نشا و مابقی مراحل. من هر بار و الان که ارز میگیرم اینطوری میشه. یعنی تا اون تاریخ صبر میکنم بعد تایید میشه بعد خونواده میرن بانک (سامان) 5 روز پول میخوابه و بعد ارز رو میدن. بانک معطلی نداره اتفاقا.
    در ضمن دقت کنید بانک میگه برید زنگ میزنیم ولی شما خودت پیگیر باش زنگ نخواهند زد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    دوستمون میگه خیلی طول نمیکشه ولی فکر نمیکنم اینطوری باشه!
    شما وقتی میرید مدارک رو در نشا اپلود کنی یه تاریخ خاصی داره که باید اون رو انتخاب کنی. اگر اون تاریخ نزدیک باشه که هیچی وگرنه اگر حتی 2 ماه بعد باشه دقیقا سر اون تاریخ و نهایت یه روز قبلش تایید شما رو میزنن رو سایت نشا و مابقی مراحل. من هر بار و الان که ارز میگیرم اینطوری میشه. یعنی تا اون تاریخ صبر میکنم بعد تایید میشه بعد خونواده میرن بانک (سامان) 5 روز پول میخوابه و بعد ارز رو میدن. بانک معطلی نداره اتفاقا.
    در ضمن دقت کنید بانک میگه برید زنگ میزنیم ولی شما خودت پیگیر باش زنگ نخواهند زد.
    منو میگی دیگه! بببین من ۳ آذر درخواست دادم ۹ آذر کارشناس تایید کرد در حالیکه تاریخ مراجعه به بانک ۲۲ آذر زده بودن! حالا یعنی تا اینجا اوکی دمشونم گرم اما گیر اصلی کجا بود؟! بانک لعنتی که ۲۰ روز به بهونه های مختلف تاخیر انداخت و اتفاقا بانک سامان هم بود. شما کدوم شعبه معرفی کردی بی زحمت خصوصی بزن