نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 930 از 1150 نخستنخست ... 4308308809209219229239249259269279289299309319329339349359369379389399409801030 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,291 تا 9,300 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    منو میگی دیگه! بببین من ۳ آذر درخواست دادم ۹ آذر کارشناس تایید کرد در حالیکه تاریخ مراجعه به بانک ۲۲ آذر زده بودن! حالا یعنی تا اینجا اوکی دمشونم گرم اما گیر اصلی کجا بود؟! بانک لعنتی که ۲۰ روز به بهونه های مختلف تاخیر انداخت و اتفاقا بانک سامان هم بود. شما کدوم شعبه معرفی کردی بی زحمت خصوصی بزن
    نه دوست من در پ.خ به من پیام دادن منظورم شما نبودی. با اینحال شما جزو خوش شانسها بودید! میشه بپرسم کدوم کشورید؟!
    خانواده من تهران نیستن بعیده به درد شما بخوره شعبه ای که من انتخاب کردم با این حال شما با تمام مدارک برید بانک بعدش مثدار 6000دلار رو با کارمزد بریزید بانک همون روز مطمین باشید باید بعد یه هفته ارز رو بدن. به ما هم گفته بودن بعد حداقل دو هفته بیایید ولی نهایت یه هفته ای اماده میشه.

سلام
    من هم درخواستم رو ۱۸ آبان ثبت کرده بودم که تاریخ بررسی درخواست رو ۷ آذر زده بود، ولی دقیقاً ۱۰ دقیقه بعد از ثبت درخواست و پرداخت هزینه، تایید شد
    بعد از اون تاریخ مراجعه به بانک رو هم ۷ آذر زد و تا گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده رو واسه ی خانواده ارسال کردم، همون هفتم هشتم آذر بردن بانک(واسه ی نشاء هم گواهی تایید شده دفتر حافظ منافع رو آپلود کردم که نمی دونم نیازی بود این کار یا نه، چون فکر کنم گواهی تایید شده واسه ی بانک مهم باشه و واسه ی نشاء نیازی نباشه. مطمئن نیستم البته)
    در ضمن، دوستان شاید پست های قبلی بنده رو اینجا دیده باشن در مورد ارز شهریه. بنده دوستم رو فرستادم اداره ی اعزام تا در این مورد ازشون بپرسه، چرا که ارز شهریه(نه ارز دانشجویی) رو اداره ی اعزام تایید کرده بود ولی بانک قبول نکرد. به دوستم گفته بودن همه چیز دست بانکه(که بانک هم گفته بود بانک مرکزی ارز نداره. ظاهراً ارز رو باید از موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج توقع داشت. ههه ههه ). دوستم هم پرسیده بود که اگه اینجوریه خب چرا اصلاْ تاییدش می کنین؟ که اونا هم گفته بودن ما تایید می کنیم که اگه یه وقت بانک مرکزی دوباره ارز شهریه رو برقرار کرد، شما گواهی پرداخت شهریه رو ببرین و ارزتون رو بگیرین

Junior Member

سلام
    من اولین بار هستش که می خوام برای ارز دانشجویی اقدام کنم. میشه بگید چقدر میدن و با احتساب کارمزد چند در میاد. اصلاً ارزش داره برم دنبالش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nextboy نمایش پست ها
    سلام
    من اولین بار هستش که می خوام برای ارز دانشجویی اقدام کنم. میشه بگید چقدر میدن و با احتساب کارمزد چند در میاد. اصلاً ارزش داره برم دنبالش؟
    سلام
    واسه من بعد از کسر تمامی هزینه ها(پست، کارمزدهای بانک و...)، چیزی در حدود سه میلیون تا سه میلیون و دویست تفاوتش بود. ۶۰۰۰ دلار واسه ی یه دوره ۶ ماهه میدن. البته بستگی به نرخ آزاد دلار هم داره که این روزها نرخش بالاست. اون موقع که من ارز رو گرفتم، ۳۸۹۰ صرافی ها می خریدن

Junior Member

ممنون از جوابتون. می تونم بپرسم شما کی گرفتید؟ و چقدر باید به حساب بانک واریز کنیم برای ۶۰۰۰ تا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    واسه من بعد از کسر تمامی هزینه ها(پست، کارمزدهای بانک و...)، چیزی در حدود سه میلیون تا سه میلیون و دویست تفاوتش بود. ۶۰۰۰ دلار واسه ی یه دوره ۶ ماهه میدن. البته بستگی به نرخ آزاد دلار هم داره که این روزها نرخش بالاست. اون موقع که من ارز رو گرفتم، ۳۸۹۰ صرافی ها می خریدن

دوستان اطلاع دارند که دانشجویان کانادا مدارک اشتغال به تحصیل رو برای دریافت ارز باید کجا بفرستند ازاونجایی که توی کانادا سفارت نیست!!
    تایید مدارک توی وزارت خارجه توی مراکز استان که شعبه امور خارجه دارندمیتونه انجام بشه؟!
    ویرایش توسط alisafari : January 7th, 2017 در ساعت 04:43 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Nextboy نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. می تونم بپرسم شما کی گرفتید؟ و چقدر باید به حساب بانک واریز کنیم برای ۶۰۰۰ تا؟
    آذرماه بود. دقیقاً یادم نمیاد چقدر بود، چون من به داداشم قبل از اومدن وکالت دادم و اون واسه ی کاراش اقدام کرد. فکر کنم دور و بر ۲۱ میلیون تومن به حساب واریز کرد و بعد از حدود دو هفته ارز رو تحویل دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    دوستان اطلاع دارند که دانشجویان کانادا مدارک اشتغال به تحصیل رو برای دریافت ارز باید کجا بفرستند ازاونجایی که توی کانادا سفارت نیست!!
    تایید مدارک توی وزارت خارجه توی مراکز استان که شعبه امور خارجه دارندمیتونه انجام بشه؟!
    سلام
    شما می تونین بفرستین دفتر حافظ منافع در واشنگتن و اونا هم بعد از حدود یک ماه و چند روز واستون می فرستن به آدرس شما در کانادا که شما هم بعد باید بفرستین واسه خانواده در ایران
    البته از ستاد اتاوا در وزارت امور خارجه در تهران هم میشه اقدام کرد که البته بنده اطلاعی از اون ندارم. همین صفحه ی قبل فکر کنم توضیحی داده شده بود

Junior Member

سلام به همه. کسی تو آمریکا دلار می خواد؟ من کالیفورنیا هستم. تا 5000$ می تونم تبدیل کنم. لطفا تماس بگیرید. 8582753058

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی تبریز

سلام

این تعهد برای ارز دانشجویی قضیه اش چیه؟ فقط همون برگه رو امضا و اپلود کنیم کافیه...اصلا این چیز جدیه و چه عواقب قانونی بعدا داره؟ ( که اگه ارزش داره بگیرم)(البته من تو پستهای قبلی خوندم که مهم نیس ولی کسی بوده که بعد تحصیل این تعهد براش مشکل ایجاد کنه مثلا برای ورود و خروج و غیره...)

بعد هم که برای کشور المان چقدر میدن امسال ؟ (اصلا فرق میکنه کشورهای مختلف؟) (شنیدم 100تومن بالای ارز دولتی میدن...درسته؟)

بعد از گرفتن تایید نشا کار دیگه ای لازمه؟

ویرایش توسط Cyber405 : January 8th, 2017 در ساعت 06:06 PM