نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 938 از 1150 نخستنخست ... 4388388889289299309319329339349359369379389399409419429439449459469479489881038 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,371 تا 9,380 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    جواب داده شده نمیخونین
    هیچ سپرده ای
    هیچی نمیخوان.
    کلا تعهد پوچیه
    ممنون از جوابتون
    نه دوست عزیز من اونو خوندم ولی توضیحی نداده بودند که اون تضمینی که تو آخر تعهد نامه خواستند چیه.
    یه چیز دیگه هم اینکه من که میخواهم واسه ارشد اینو بگیرم، بعدا کی می خواهم برای تایید مدرکم بیام ایران یا بخوامبرا دکترا تایید کنم تا معافیت تحصیلی بگیرم وزارت علوم از ما چی مو خواد؟؟؟
    آیا همینجوری بیخیال دلار ها میشه؟؟

پیشاپیش تشکر از جواب دوستان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vagif نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    نه دوست عزیز من اونو خوندم ولی توضیحی نداده بودند که اون تضمینی که تو آخر تعهد نامه خواستند چیه.
    یه چیز دیگه هم اینکه من که میخواهم واسه ارشد اینو بگیرم، بعدا کی می خواهم برای تایید مدرکم بیام ایران یا بخوامبرا دکترا تایید کنم تا معافیت تحصیلی بگیرم وزارت علوم از ما چی مو خواد؟؟؟
    آیا همینجوری بیخیال دلار ها میشه؟؟

پیشاپیش تشکر از جواب دوستان
    جواب این سوال پیچیده است یه زمان شما درست تموم شده برگشتی بعد دولت هم مشکل ارزی نداره مرکت تایید میکنه میری به سلامت اما یه زمان میبیی نه اوضاع ارزی کشور روبه راه نیست میگن برگردون که من خاطرمهست برای یی از دوستان همچین اتفاقی افتاد ولی ر کل این تعهد هیچ التزام قانونی شتش نیست ولی خب اگه کارت بیفته سمت وزارت علوم احتمالا یه گیرایی پیدا بکنه

انقدر هم دوستان فکر میکنن کشکی و الکی نیست بالاخره تعهده اما واقعا چقدر اعتبار قانونی داشته باشه جای شک و شبهه داره چون اولا نه محضریه ثانیا نه توضیح و آیین نامه خاصی داره مثل اغلب اتفاقات رزمره که میفته واقعا شانسیه

با این توصیفات ترجیحا میتونی بگیر ...
    ویرایش توسط Hitman908 : March 16th, 2017 در ساعت 09:55 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    جواب این سوال پیچیده است یه زمان شما درست تموم شده برگشتی بعد دولت هم مشکل ارزی نداره مرکت تایید میکنه میری به سلامت اما یه زمان میبیی نه اوضاع ارزی کشور روبه راه نیست میگن برگردون که من خاطرمهست برای یی از دوستان همچین اتفاقی افتاد ولی ر کل این تعهد هیچ التزام قانونی شتش نیست ولی خب اگه کارت بیفته سمت وزارت علوم احتمالا یه گیرایی پیدا بکنه

انقدر هم دوستان فکر میکنن کشکی و الکی نیست بالاخره تعهده اما واقعا چقدر اعتبار قانونی داشته باشه جای شک و شبهه داره چون اولا نه محضریه ثانیا نه توضیح و آیین نامه خاصی داره مثل اغلب اتفاقات رزمره که میفته واقعا شانسیه

با این توصیفات ترجیحا میتونی بگیر ...
    تنها موقعی این تضمین شاید اجرایی میشه که بخوای مدرکت رو به تایید وزارت علوم برسونی تازه اونم احتمالا. تازه اونم پول خیلی زیادی نمیشه و مابه التفاوت دلار دولتی با ازاد مثلا به میزان 12000 دلار سالانه میشه!
    در مواقع دیگر اصلا مشکلی نیست. نمیدونم بحث خروج از کشور و این موارد اصلا ربطی به این مساله نداره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    تنها موقعی این تضمین شاید اجرایی میشه که بخوای مدرکت رو به تایید وزارت علوم برسونی تازه اونم احتمالا. تازه اونم پول خیلی زیادی نمیشه و مابه التفاوت دلار دولتی با ازاد مثلا به میزان 12000 دلار سالانه میشه!
    در مواقع دیگر اصلا مشکلی نیست. نمیدونم بحث خروج از کشور و این موارد اصلا ربطی به این مساله نداره.
    خب منم همینو میگم شما کامنت منو نخوندی گفتم وزارت علوم وقتی بخواهد مدرک تایید کنه گیر میده! چه ربطی به ورود و خروج داره؟!!!!
    دقیقا یکی از دوستان من که امسال برگشت ایران برای تایید مدرک وزارت علوم ازش خواسته بودن برگردونه

این ماوالتفاوت واقعا یه چیزی نامشخصیه و به قیمت دلار وابسته است اگر روزی ازمون بخوان برگردونیم با توجه به نوسانات ارز ممکننه رقم عجیب غریبی بشه 1200 دلار بقول شما الان 4 الی 5 تومانه تازه به دلار امروز 4 سالش میشه 16 الی 20 میلیون تومان
    کسی از آینده خبر نداره در کل منم موافقم بگیریم خودم هم تا وقتی بدن میگیرم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    خب منم همینو میگم شما کامنت منو نخوندی گفتم وزارت علوم وقتی بخواهد مدرک تایید کنه گیر میده! چه ربطی به ورود و خروج داره؟!!!!
    دقیقا یکی از دوستان من که امسال برگشت ایران برای تایید مدرک وزارت علوم ازش خواسته بودن برگردونه

این ماوالتفاوت واقعا یه چیزی نامشخصیه و به قیمت دلار وابسته است اگر روزی ازمون بخوان برگردونیم با توجه به نوسانات ارز ممکننه رقم عجیب غریبی بشه 1200 دلار بقول شما الان 4 الی 5 تومانه تازه به دلار امروز 4 سالش میشه 16 الی 20 میلیون تومان
    کسی از آینده خبر نداره در کل منم موافقم بگیریم خودم هم تا وقتی بدن میگیرم
    برادر
    من هم همین رو عرض کردم. خواستم فقط تکمیل کنم.
    بعضیا سوال میپرسند ممنوع الخروج میشیم ارز بگیریم برگردیم دوباره بیاییم اون رو تاکید کردم چه ربطی به اون داره!

Junior Member

سلام من دانشحوی دکترا بودم. و یکسال ارز دریافت کردم. بعد تغییر به مستر دادم. الان دوباره شروع به دکترا کردم. الان برای دریافت ارز چیکار باید بکنم؟ آیا بهم ارز تعلق میگیرد؟آیا باید فرم خاصی پر کنم؟ اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط marya1362 نمایش پست ها
    سلام من دانشحوی دکترا بودم. و یکسال ارز دریافت کردم. بعد تغییر به مستر دادم. الان دوباره شروع به دکترا کردم. الان برای دریافت ارز چیکار باید بکنم؟ آیا بهم ارز تعلق میگیرد؟آیا باید فرم خاصی پر کنم؟ اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم؟
    مشکلی نداره! شما برای ادامه تحصیلتون حداکثر مثلا 5 سال تعیین شده برا ارز دکتری میتونین بگیرین.
    سایت نشا که ثبت نام کردین خب درخواست بدین با اپلود مدارک

Junior Member

دوستان راهی داره قبل از ثبت نام دانشگاه و رفتن نامه اشغال به تحصیل گرفت و یا با نامه پذیرش ارز گرفت؟ کسی تا به حال گرفته ؟ من هنوز ترمم شروع نشده

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    دوستان راهی داره قبل از ثبت نام دانشگاه و رفتن نامه اشغال به تحصیل گرفت و یا با نامه پذیرش ارز گرفت؟ کسی تا به حال گرفته ؟ من هنوز ترمم شروع نشده
    از دو سال پیش به اینور خیر. تازه اونم 1000 دلار میدادن بقیش بعد رفتن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

دوستان برای دریافت ارز دانشجویی، حتما باید ویزای دانشجویی و study permit داشت؟ اگر با ویزای PR (مهاجرتی) به کانادا رفته باشیم و پس از رسیدن به کانادا، مشغول تحصیل شده باشیم، ارز دانشجویی به آدم تعلق نمی گیره؟ لطفا لینک یا رفرنس هاتون رو هم ارسال بفرمایین.
    با سپاس