نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 948 از 1150 نخستنخست ... 4488488989389399409419429439449459469479489499509519529539549559569579589981048 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,471 تا 9,480 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    منظور از ستاد اتاوا، ساختمان شماره 9 وزارت امور خارجه در تهران هست. باید خودتون یا یکی از اعضای خانواده تشریف ببرین اونجا

سلام، من هم کانادا هستم و همین مشکل رو دارم. تو سامانه تاک می بایست بزنم ستاد اتاوا؟ چون من کد رهگیری رو از سمت نشا گرفتم و الان فقط باید برم بانک. مسئول بانک گیر داده که نامه مهر دار می خواد. ستاد اتاوا کجاست تو تهران؟ممنون می شم از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    سلام،
    بله، من در دو سال گذشته به همین صورت اقدام کردم و مشکلی از جانب وزارت علوم نداشتم تا به حال
    سلام، من در کانادا هستم و مشکل دارم برای گرفتن ارز چون بانک به من می گه که باید نامه ات مهر داشته باشه و ما سفارت نداریم. شما چجوری رفتین؟ چه شعبه ای رفتین؟
    خیلی ممنونم از کمکتون

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط re_golestan نمایش پست ها
    سلام، من هم کانادا هستم و همین مشکل رو دارم. تو سامانه تاک می بایست بزنم ستاد اتاوا؟ چون من کد رهگیری رو از سمت نشا گرفتم و الان فقط باید برم بانک. مسئول بانک گیر داده که نامه مهر دار می خواد. ستاد اتاوا کجاست تو تهران؟ممنون می شم از جوابتون
    بله، بعد از گرفتن کد رهگیری تو سامانه تاک، باید تشریف ببرین ساختمان شماره 9 وزارت امور خارجه، تو لینک زیر میتونید مکان دقیق رو ببینید

http://www.mfa.gov.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=130
    موفق باشید

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

دوستان آیا من میتونم ارز 5 ترم گذشته رو هم بگیرم یا فقط سال جاری؟ با توجه به این که سال سوم دکترام هم تموم شده.
    ... Cathedrals in my heart

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    دوستان آیا من میتونم ارز 5 ترم گذشته رو هم بگیرم یا فقط سال جاری؟ با توجه به این که سال سوم دکترام هم تموم شده.
    نه نمیشه
    فقط سال اخر

Junior Member a1b2 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    نه نمیشه
    فقط سال اخر
    ببخشید شما مطمئن هستین؟ ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    ببخشید شما مطمئن هستین؟ ممنونم
    خواهش
    تا حد زیادی بله. دوستان در صفحات پیش هم به همین مورد اشاره کردن.
    اینها دنبال بهانه هستن ارز ندن. گواهی اشتغال به تحصیل هم که برای سال های پیش باشه دیگه بهونه اماده هست
    میتونید از وزارت علوم دایره ارز بپرسید

Junior Member a1b2 آواتار ها

من دقیقا دو سال پیش درخواست ارز داده بودم (دو ماه قبل اینکه بیام آمریکا) و پس از 3-4 ماه درخواستم رد شد چون گواهی اشتغال به تحصیل واسشون نفرستاده بودم. همون موقع ایمیلی گرفتم که گفته بود برین تو لیست درخواست ها در سایت نشا و رفع نقص انجام بدین. من دیگه پیگیرش نشدم تا اینکه چند روز پیش دیدم تو سایت نشا قسمت "ویرایش و رفع نقص" تو "لیست درخواست ها" غیرفعال شده. حالا سوالم اینکه که من باید درخواست جدید بدم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    من دقیقا دو سال پیش درخواست ارز داده بودم (دو ماه قبل اینکه بیام آمریکا) و پس از 3-4 ماه درخواستم رد شد چون گواهی اشتغال به تحصیل واسشون نفرستاده بودم. همون موقع ایمیلی گرفتم که گفته بود برین تو لیست درخواست ها در سایت نشا و رفع نقص انجام بدین. من دیگه پیگیرش نشدم تا اینکه چند روز پیش دیدم تو سایت نشا قسمت "ویرایش و رفع نقص" تو "لیست درخواست ها" غیرفعال شده. حالا سوالم اینکه که من باید درخواست جدید بدم؟
    سلام
    همین رو گفتم من هم. میبینید که غیر فعال شده. باز برای احتیاط اگر ایران اشنایی دارید یه زنگ بزنن ولی من میدونم سالهای پیش رو نمیدن و باید درخواست جدید کلا بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ببین اگر پست های قبلی میخوندین جوابوتونو زودتر می گرفتید اگر تمای مراحل به خوبی پیش برید بعد حدود یک ماه (40 روز) ماهانه هزار دلار برای شش ماه اول شش هزار دلار میگیرین
    اما گول تون هزار دلار ماهی نخورید !!! اینا مهم نیست مهم ماوالتفاوت و یا سودی که شما در این معالمه گیرتون میاد اونم الان با این نرخ ارز حول و حوش دو میلیون تومانه!
    خودتون حساب کنید ببینید ارزش داره و یا نه چون عملا دو تومن شاید تو ایران پول قابل توجهی باشه تو امریکا مسلما چیز دندون گیری نیست
    مرسی از جوابت.اینا رو همه رو میدونم.سوالم فک کنم واضح بود. من دقیقا میخام بدونم بچه هایی که برای ترم اسپرینگ درخواست کردن چقدر گرفتن. من خودم قبلا ارز گرفتم ولی این سری برای ترم اسپرینگ به من خیلی کمتر از سری های پیش دارن ارز میدن و شش هزارتا نمیدن برای اسپرینگ.حالا اگه کسی جواب درخواستش اومده بیاد لطفا بگه چقد دادن بهش