نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 950 از 1150 نخستنخست ... 45085090094094194294394494594694794894995095195295395495595695795895996010001050 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,491 تا 9,500 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام من دانشچوی ارشد در کانادا هستم. میخواستم بدونم من که از تابستون شروع کردم و ترمم چهار ماهه هست ارز می تونم بگیرم یا نه و سوال بعدیم اینه که من که مدرک دانشگاه دولتیم رو ازاد نکردم و فقط گواهی موقت دارم و حتی مبلغی هم به دانشگاه لیسانسم بدهکارهستم می تونم ارز بگیرم بازم ؟ بهم ربطی دارند یا خیر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    کسی هست با این مشکل برخورده باشه لطفا؟
    سلام.منم امرو فهمیدم برا منم این مشکل پیش اومده؟اگه برا شما حل شد به منم بگید لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    سلام.منم امرو فهمیدم برا منم این مشکل پیش اومده؟اگه برا شما حل شد به منم بگید لطفا
    من که از قید پولی که قبلا داده بودم گذشتم و دوباره درخواست پرکردم، همینطوری اش هم کامل سه ماه همه چیز از تاریخی که امید داشتم پول به دستم برسه عقبتر افتاد، واقعا وبسایتشون افتضاحه ! یعنی کسی توی ایران نمیتونه برای همچین سازمان مهمی یه وبسایت درست حسابی طراحی کنه که همه چیزش کار کنه؟!

ااا لازم نبود دوباره پول بدی. همون جا روی گزینه ویرایش کلیک میکردی یه فرم مثل اون فرم اولیه میومد ولی دیگه نمیخواست پول بدی بعد پر کردن فرم. فک کنم دوباره از اول پر کنی خیلی طول بکشه. و در ضمن میتونی بهشون ایمیل هم بدی ها! حتی الانم بنظرم دوباره امتحان کن از طریق همین ویرایش.

Junior Member

سلام. من پدرم برای دریافت از مراجعه کرد ولی بهش گفتن اصل گواهی اشتغال به تحصیل با مهر سفارت باید باشه تا ارز رو بدیم. این درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sintop نمایش پست ها
    سلام. من پدرم برای دریافت از مراجعه کرد ولی بهش گفتن اصل گواهی اشتغال به تحصیل با مهر سفارت باید باشه تا ارز رو بدیم. این درسته؟
    بله باید مهر داشته باشه

Junior Member

ببخشید من تازه واردم برای پذیرش کانادا کجا باید نامه یا گوتهی رو تایید کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mnakhaei60 نمایش پست ها
    ببخشید من تازه واردم برای پذیرش کانادا کجا باید نامه یا گوتهی رو تایید کنه؟
    سلام
    دو راه وجود داره. اول اینکه می تونین بفرستین دفتر حافظ منافع در واشنگتن. چون دانشجو هستین، فقط باید هزینه ی پست رو پرداخت کرد. ۴۰ دلار آمریکا بابت هزینه ی پست از دفتر حافظ منافع به آدرس شما در کانادا + هزینه ای که بابت ارسال مدارک به واشنگتن موقع پست کردن می پردازین(ارزان ترین با کانادا پست، عادی و بدون کد رهگیری. حدود ۲ هفته طول میکشه مدارک شما به اونجا برسه. هزینه اش هم کمتر از ۱۰ دلار کانادا میشه). این راه خیلی زمان بره. بیشتر از یک ماه طول میکشه در کل.
    راه دوم هم این هستش که بفرستین ایران و واستون ببرن ستاد اتاوا در ساختمان شماره ی ۹ وزارت خارجه برا تایید کردن. این راه معقول تر هستش، چون هم هزینه ی کمتری داره و هم سریع تر انجام میشه. شما اگه از راه اول تایید کنین، واسه ی گرفتن ارز دانشجویی، بایستی نامه ی تایید شده رو بفرستین ایران. پس در هر صورت نامه باید به ایران فرستاده بشه و از راه دوم دیگه نیازی نیست دفتر حافظ منافع در واشنگتن فرستاده بشه

Junior Member

سلام
    دوستان این مطلب که جدیدا برای دادن ارز دانشجویی تعهد بازگشت به کشور میگیرن درسته؟ یکی از دوستانم که الان آمریکا هستش میخواد اقدام کنه برای ارز دانشجویی ولی میخواد مطمین باشه همچین تعهدی لازم نیست، ممنون میشم اگر کسی جدیدا ارز گرفته یا اطلاعی داره پاسخ بده

سلام دوستان.
    من میخوام برای ارز دانشجویی اقدام کنم و تا 14 روز دیگه میرم اروپا. خیلی داخل این قسمت از فرووم گشتم ولی چیز زیادی نفهمیدم. این سامانه نشا ثبت نام داخلش چه شکلی هست ؟؟ بعد الان ثبت نام کنم چند روزه نامه بانک رو بم میدن که ارز رو بگیرم؟؟ بعد من کارت پایان خدمت دارم ولی بیشتر رو سایت درباره نظام وظیفه و معافیت تحصیلی نوشته، ایا اسکن کارت پایان خدمت رو از من میخوان ؟؟ کلا اگر یکی از دوستان چند سط توضیح بده به من ممنون میشم.
    بابت وقتی که میزارید بسیار زیاد ممنونم، با ارزوی سلامتی و موفقیت.