نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 953 از 1150 نخستنخست ... 45385390394394494594694794894995095195295395495595695795895996096196296310031053 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,521 تا 9,530 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Banned

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده گواهی اشتغال به تحصیل رو فرستاده بودم ایران و خانواده بردن دفتر حافظ منافع و تایید کردن. بعد از آپلود کردن در وب سایت نشا، واسه ۶ ماه ارز تعلق گرفت و نوبت مراجعه به بانک هم ۳۱ مرداد بود. منتهی مشکلی که پیش اومد اینه که خانواده اون نامه ی تایید شده رو گم کردن
    بایستی دوباره از دانشگاه نامه بگیرم و بفرستم واسه تایید کردن؟
    ممنون از شما
    والا بدون اون نامه که عمرا بانک بهتون ارز بده همین جور همه چی مدارک آماده باشه اذیت میکنن چه برسه به الان ...

دوباره اقدام کن ولی فکر کنم سایت نشا یه شماه پیگیری میده حالا اگر بتونی با همون شماه قبلی و یه گواهی جدید اقدام کنی این تنهای راهی که داری
    چون الان که سایت نشا برا شما یه 6000 تا برای شش ماه اولت اوکی کرده فکر نکنم هم قبول کنن چون گواهی گم کردی یه شماره دیگه بهت بدن
    چون تقریبا ارتباطی درست حسابی نداره الان هم که سایت تا اول مهر برات بسته اس
    یه اقدام کن برای شش ماه دیگه مهر هم اقدام کنی کل شش ماه بعد بهت میدن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط missiel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الان اوایل شهریوره، من وقتی می خوام برای ارسال مدارک در سایت نشا اقدام کنم، تاریخ بررسی درخواست رو اواسط مهرماه نشون میده. کسی میدونه که اگه من الان اقدام کنم، برای دوره بهار ۲۰۱۷ به من ارز تعلق میگیره یا نه؟
    الان اقدام کن شش ماه اول میگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    والا بدون اون نامه که عمرا بانک بهتون ارز بده همین جور همه چی مدارک آماده باشه اذیت میکنن چه برسه به الان ...

دوباره اقدام کن ولی فکر کنم سایت نشا یه شماه پیگیری میده حالا اگر بتونی با همون شماه قبلی و یه گواهی جدید اقدام کنی این تنهای راهی که داری
    چون الان که سایت نشا برا شما یه 6000 تا برای شش ماه اولت اوکی کرده فکر نکنم هم قبول کنن چون گواهی گم کردی یه شماره دیگه بهت بدن
    چون تقریبا ارتباطی درست حسابی نداره الان هم که سایت تا اول مهر برات بسته اس
    یه اقدام کن برای شش ماه دیگه مهر هم اقدام کنی کل شش ماه بعد بهت میدن
    سلام
    ممنون از پاسختون
    به نظرتون واسه ی گواهی جدید، دوباره در سامانه ی تاک هم یه درخواست پر کنم و با کد رهگیری جدید خانواده رو بفرستم واسه تاییدش یا با همون کد رهگیری قبلی و بدون پر کردن درخواست جدید این کار رو انجام بدم؟ آخه الان وضعیت درخواست تایید گواهی اشتغال قبلی "تایید شده" هستش و اگه دوباره یه نامه ببرن، مشکلی پیش نمیاد؟ از یه طرفی هم شاید اگه یه درخواست جدید پر کنم در سامانه ی تاک واسه تایید اون گواهی، یه ناهماهنگی به وجود میاد. مثلاً کد رهگیری مندرج روی گواهی آپلود شده با کد رهگیری مندرج روی گواهی جدید متفاوت خواهد بود. حتی اگه با همون درخواست قبلی در سامانه ی تاک گواهی جدید رو ببرن واسه ی تایید و اونا هم تایید کنن، تاریخ تایید گواهی متفاوت خواهد بود با تاریخ تایید گواهی قبلی. البته من فرضم اینه که بانک گواهی فیزیکی رو با گواهی ای که در سامانه ی نشاء آپلود شده، مطابقت میدن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون
    به نظرتون واسه ی گواهی جدید، دوباره در سامانه ی تاک هم یه درخواست پر کنم و با کد رهگیری جدید خانواده رو بفرستم واسه تاییدش یا با همون کد رهگیری قبلی و بدون پر کردن درخواست جدید این کار رو انجام بدم؟ آخه الان وضعیت درخواست تایید گواهی اشتغال قبلی "تایید شده" هستش و اگه دوباره یه نامه ببرن، مشکلی پیش نمیاد؟ از یه طرفی هم شاید اگه یه درخواست جدید پر کنم در سامانه ی تاک واسه تایید اون گواهی، یه ناهماهنگی به وجود میاد. مثلاً کد رهگیری مندرج روی گواهی آپلود شده با کد رهگیری مندرج روی گواهی جدید متفاوت خواهد بود. حتی اگه با همون درخواست قبلی در سامانه ی تاک گواهی جدید رو ببرن واسه ی تایید و اونا هم تایید کنن، تاریخ تایید گواهی متفاوت خواهد بود با تاریخ تایید گواهی قبلی. البته من فرضم اینه که بانک گواهی فیزیکی رو با گواهی ای که در سامانه ی نشاء آپلود شده، مطابقت میدن
    راجع به درخواست جدید که بنظرم بخیال شو چون هر کی بیاد بگه من گم کردم دوباره درخواست بده اینا شک میکنن نکنه میخواهد دوبار تو یه شش ماه بگیره

کد گواهی دقت کردید مثل همه ؟ چون فقط یه احتمال برای زنده کردن این ارز شما هم هست شما با کد رهگیری که براتون نشا صادر کرده برید بانک با یه گواهی تایید شده جدید سفارت همونی که گم کردید

کد رهکیری مجدد برای گواهی جدید صادر نمیشه به احتمال خیلی زیاد

راه حل دوم ببین میتوی تماس بگیری باهاشون در ایران و بگی گم کردی و اون کد رهگیری ابطال کنن اینجوری هم میشه یه حرکتی زد

در نهایت ماه دیگه آخر سمتامبر یا اول اکتبر گواهی جدید بگیرید برای شش ماه دوم همون موقع کل شش ماه بهتون میدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

دوستان عزیزم سلام

بنده آمریکا هستم و مشغول به تحصیل، ترم 1. برای دریافت ارز دانشجویی این مسیر صحیحه؟

1) تشکیل پرونده در سامانه تاک که اونا به واشنگتن ریفر میکنن و پر کردن فرم 001 و 50 و 55. نکته اینکه من هنوز SSN نگرفتم اکیه؟ فرم 55 مثل اینکه میخوادو
    2) درست کردن پروفایل در سایت دفتر و فرستادن مدارک مربوطه با پست برای واشنگتن. اینجاشو نفهمیدم هزینه پست رو چجوری باید بدم.
    3) بعد از اینکه تاییدشو گرفتم در سایت نشا ثبت نام و فلان و بهمان کرده و مدارک تایید شده رو آپلود میکنم.

صحیحه؟
    ممنونم
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

Junior Member

سلام
    من امروز 31 شهریور برای ارز درخواست دادم ولی نوشته بود حداکثر بازه ی زمانی برای 29 اسفند 96. با این وجود تو قسمت توضیحات نوشتم که ارز برای شش ماه ی اول می خوام. هنوز شش ماه ی دوم شروع نشده چطور اینا ثبت درخواست میکنن؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pirha نمایش پست ها
    سلام
    من امروز 31 شهریور برای ارز درخواست دادم ولی نوشته بود حداکثر بازه ی زمانی برای 29 اسفند 96. با این وجود تو قسمت توضیحات نوشتم که ارز برای شش ماه ی اول می خوام. هنوز شش ماه ی دوم شروع نشده چطور اینا ثبت درخواست میکنن؟
    البته شما دقیقه نودی اقدام کردید! :-))
    اما تقریبا یه هفته ده روزی هست حول و حوش ۲۰ شهریور سیستم برای نوبت دوم باز کردن
    من همیشه سعی کردم بازه رو رعایت کنم و زودتر اقدام کنم که نپره
    اما انگار بعضی دوستان بازه رو هم رعایت نکردن و تونستن بگیرن
    بازه زمانی انتخاب میکنید بزنید نیمسال اول ۲۰۱۷-۲۰۱۸ البته مثل اینکه مسئول محترم همچنان در سال ۲۰۱۶ گیر کرده و یادش رفته تایم ببره جلو چیزی خیلی مهمی نیست نیمسال اول ۲۰۱۶-۲۰۱۷

بخش توضیحات خوب کاری نوشتید
    متاسفانه خیلی راه شفاف ارتباطی با مسئول رسیدگی به پرونده ها نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

البته شما دقیقه نودی اقدام کردید! :-))
    اما تقریبا یه هفته ده روزی هست حول و حوش ۲۰ شهریور سیستم برای نوبت دوم باز کردن
    من همیشه سعی کردم بازه رو رعایت کنم و زودتر اقدام کنم که نپره
    اما انگار بعضی دوستان بازه رو هم رعایت نکردن و تونستن بگیرن
    بازه زمانی انتخاب میکنید بزنید نیمسال اول ۲۰۱۷-۲۰۱۸ البته مثل اینکه مسئول محترم همچنان در سال ۲۰۱۶ گیر کرده و یادش رفته تایم ببره جلو چیزی خیلی مهمی نیست نیمسال اول ۲۰۱۶-۲۰۱۷

بخش توضیحات خوب کاری نوشتید
    متاسفانه خیلی راه شفاف ارتباطی با مسئول رسیدگی به پرونده ها نیست
    دوستان بنده هفته پیش توی سایت تاک تشکیل پرونده و اینا دادم ولی هنوز مدارکمو برای واشنگتن نفرستادم. الان میتونم بفرستم یا دیگه دیره؟
    این درخواست ارزی که میفرمایید توی سامانه نشا هست؟
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    دوستان بنده هفته پیش توی سایت تاک تشکیل پرونده و اینا دادم ولی هنوز مدارکمو برای واشنگتن نفرستادم. الان میتونم بفرستم یا دیگه دیره؟
    این درخواست ارزی که میفرمایید توی سامانه نشا هست؟
    بعد تشکیل پرونده یه درخواست تایید گواهی تو همون سایت تاک اقدام کن خیلی هم راحت اسکن گواهیتون اپلود کنید بعد بفرستید تا تایید کنن
    تایید شده بعد باید بری تو سایت نشا

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

بعد تشکیل پرونده یه درخواست تایید گواهی تو همون سایت تاک اقدام کن خیلی هم راحت اسکن گواهیتون اپلود کنید بعد بفرستید تا تایید کنن
    تایید شده بعد باید بری تو سایت نشا
    ممنونم ازتون.
    برای فرم هایی که باید بفرستم با پست، 001 و 51 هستن؟ یا 50 و 55 هم احتیاجه؟
    متشکرم
    >