نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 954 از 1150 نخستنخست ... 45485490494494594694794894995095195295395495595695795895996096196296396410041054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,531 تا 9,540 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

دوستانی که تا به حال ارز دریافت کردین، پروسه دریافت ارز از زمان درخواست دادن تو سایت تا رفتن به بانک چند هفته حدودا طول میکشه؟
    و آیا میشه کل ۶۰۰۰تارو نگرفت؟ مثلا درخواست بدی ولی ۴۰۰۰تارو از بانک بگیری جای ۶۰۰۰تا

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahaan_ نمایش پست ها
    دوستانی که تا به حال ارز دریافت کردین، پروسه دریافت ارز از زمان درخواست دادن تو سایت تا رفتن به بانک چند هفته حدودا طول میکشه؟
    و آیا میشه کل ۶۰۰۰تارو نگرفت؟ مثلا درخواست بدی ولی ۴۰۰۰تارو از بانک بگیری جای ۶۰۰۰تا
    الان بازه ای زمانی که سایت نشا یهتون میده که میتونید به بانک مراجعه کنید آبان ماهه 9 ام فکر کنم
    این یه تاریخه صرفا معمولا کارشناس سایت نشا زودتر از این تاریخ تایید میکنن و همزمان که تایید کردن و شما هم گواهیت فرستادی ایران، خانواده محترم میتونن برن بانک
    برای بانک شما باید کل پول واریز کنید که بعد یه ماه به گفته بانک ولی معمولا زودتر ارزتون اماده است میرید و میگیرید

آیا کمتر قبول میکنن یا نه اونا از بانک بپرسید بهتره

نکته اکر تاریخ هم رد بشه باز هم میتونید برید ارز بگیرید یعنی 9 ام نشد 20 برید عملا هر وقت پولتون اوکی شد

اما کلا زیر 6000 دلار واقعا بدردسرش نمی ارزه بحث سر نهایتا 2 تا 2.5 میلیون تومان

و همچنین هر چه زودتر بگیرید بهتره کسی از اینده خبر نداره!

Junior Member a1b2 آواتار ها

بعد اینکه ارز ار بانک گرفتیم چقدر طول میکشه که جا واسه درخواست جدید در سایت نشا باز بشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    بعد اینکه ارز ار بانک گرفتیم چقدر طول میکشه که جا واسه درخواست جدید در سایت نشا باز بشه؟
    الان گرفته باشی ایشالله نوبت بعدی فروردین 97 اگر عمری باشه و ارزی موجود!

تاریخ بازه ای که بهتون ارز میدن مشخصه شما تا اخر اسفند امسال ارز گرفتی
    اکر هم یبار گرفتی یعنی شش ماه اول تا شهرویور میتونی برای شش ماه دوم اقدام کنی

کلا دو تا شش ماه از 1/1 تا 31/6 بعدی 1/7 تا 29/12

Junior Member a1b2 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    الان گرفته باشی ایشالله نوبت بعدی فروردین 97 اگر عمری باشه و ارزی موجود!

تاریخ بازه ای که بهتون ارز میدن مشخصه شما تا اخر اسفند امسال ارز گرفتی
    اکر هم یبار گرفتی یعنی شش ماه اول تا شهرویور میتونی برای شش ماه دوم اقدام کنی

کلا دو تا شش ماه از 1/1 تا 31/6 بعدی 1/7 تا 29/12
    ممنون. سالی کلا دو بار ارز میدن؟ من اخیرا واسه یک ترم یک سال و نیم پیشم ارز گرفتم. واسه ترم یک سال پیشم سریع نمیدن؟ منظورم ترم های عقب افتاده هست که ارز نگرفتم. یک سوال دیگه تاریخ دریافت ارز مهمه یا تاریخ مراجعه به بانک؟ چون خونواده من تو ماه شهریور به بانک مراجعه کردن ولی تو مهر ارز دریافت کردن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    ممنون. سالی کلا دو بار ارز میدن؟ من اخیرا واسه یک ترم یک سال و نیم پیشم ارز گرفتم. واسه ترم یک سال پیشم سریع نمیدن؟ منظورم ترم های عقب افتاده هست که ارز نگرفتم. یک سوال دیگه تاریخ دریافت ارز مهمه یا تاریخ مراجعه به بانک؟ چون خونواده من تو ماه شهریور به بانک مراجعه کردن ولی تو مهر ارز دریافت کردن
    بله عرض کردم دو بار که هر بار 6000 دلار میشه

ببنید راجع به ترم عقب افتاده اگر قبل 96 باشه بهتون تعلق نمی گیره حالا اگر برای شش ماه اول نکرده باشی شاید شش ماه اول 96 بهت بدن

هیچکدوم بازه ای که سایت نشا براتون تایید کرده مهمه شما در سایت بخش مدیریت درخواست ها کلیک کنید متوجه میشید که برای چه بازه ای ارز بهتون تعلق گرفته مثلا
    اکر اخرین درخواست شما شش ماهه اول باشه مینویسه
    نامه معرفي به بانک براي بازه زماني ۱۳۹۶/۰۱/۱ تا ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
    واگر شش ماه دوم مینویسه تا 29/12/1396 بهتون ارز تعلق گرفته

Junior Member AliZeus11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson University - MSc in Management

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    دو راه وجود داره. اول اینکه می تونین بفرستین دفتر حافظ منافع در واشنگتن. چون دانشجو هستین، فقط باید هزینه ی پست رو پرداخت کرد. ۴۰ دلار آمریکا بابت هزینه ی پست از دفتر حافظ منافع به آدرس شما در کانادا + هزینه ای که بابت ارسال مدارک به واشنگتن موقع پست کردن می پردازین(ارزان ترین با کانادا پست، عادی و بدون کد رهگیری. حدود ۲ هفته طول میکشه مدارک شما به اونجا برسه. هزینه اش هم کمتر از ۱۰ دلار کانادا میشه). این راه خیلی زمان بره. بیشتر از یک ماه طول میکشه در کل.
    راه دوم هم این هستش که بفرستین ایران و واستون ببرن ستاد اتاوا در ساختمان شماره ی ۹ وزارت خارجه برا تایید کردن. این راه معقول تر هستش، چون هم هزینه ی کمتری داره و هم سریع تر انجام میشه. شما اگه از راه اول تایید کنین، واسه ی گرفتن ارز دانشجویی، بایستی نامه ی تایید شده رو بفرستین ایران. پس در هر صورت نامه باید به ایران فرستاده بشه و از راه دوم دیگه نیازی نیست دفتر حافظ منافع در واشنگتن فرستاده بشه
    آقا ممنون از توضیحاتت...دوتا سوال داشتم:
    1- آیا باید بعد تاییدیه گواهی اشتغال به تحصیل، سامانه نشا ثبت نام کنبم؟ یا به محض گرفتن گواهی از دانشگاه یا اسکنش نشا ثبت نام کنیم بعد بفرستیم واسه تایید ایران؟
    2- نامه گواهی باید مهرموم شده برسه ستادا اتاوا؟ بابت باز کردن و اسکنش قبل ارسال میپرسم.
    ممنونم
    " .IF YOU WANT SOMETHING, GO GET IT. PERIOD "

نقل قول نوشته اصلی توسط AliZeus11 نمایش پست ها
    1- آیا باید بعد تاییدیه گواهی اشتغال به تحصیل، سامانه نشا ثبت نام کنبم؟ یا به محض گرفتن گواهی از دانشگاه یا اسکنش نشا ثبت نام کنیم بعد بفرستیم واسه تایید ایران؟
    2- نامه گواهی باید مهرموم شده برسه ستادا اتاوا؟ بابت باز کردن و اسکنش قبل ارسال میپرسم.
    ممنونم
    خواهش می کنم
    در مورد سوال اولتون راستیتش اطلاع زیادی ندارم، ولی خودم همیشه بعد از تایید شدن توسط وزارت خارجه در سامانه ی نشاء آپلود می کنم.
    در مورد سوال دومتون هم که نیازی نیست مهر و موم شده باشه. فقط نامه ای که از دانشگاه می گیرن روش مهر خورده باشه (منظورم مهر و موم نیست، فقط همون مهر معمولی که با استامپ پایین برگه می زنن کافی هستش)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط AliZeus11 نمایش پست ها
    ممنونم
    سوال اولتون من ترجیحم اینه مهر کنسولی یا سفارت تایید میکنه اسکن کنم تو سایت نشا اپلود کنم چون حوصله رفع نقص عقب افتادن کار ندارم
    اما بودن دوستانی که همون گواهی دانشگاه بدون تایید اپلود کردن

مهر و موم برای چی یه جوری بفرستین خیس و کثیف و پاره نشه !!!

Junior Member

سلام
    آیا مبلغ ارز دانشجویی برای دانشجوی متاهل 9000 دلار است یا همان 6000 دلار؟