نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 956 از 1150 نخستنخست ... 45685690694694794894995095195295395495595695795895996096196296396496596610061056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,551 تا 9,560 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

دوستان من تاحالا واسه ارز اقدام نکردم اول سایت تاک باید ثبت نام کنیم بعدش نشا؟ آخه شنیدم نشا دیگه نباید ثبت نام کرد جاش mohed باید ثبت درخواست کرد رشتم دندانپزشکیه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjadpj نمایش پست ها
    دوستان من تاحالا واسه ارز اقدام نکردم اول سایت تاک باید ثبت نام کنیم بعدش نشا؟ آخه شنیدم نشا دیگه نباید ثبت نام کرد جاش mohed باید ثبت درخواست کرد رشتم دندانپزشکیه
    فکر کنم برای رشته های علوم پزشکی از اون سایت باید استفاده کنید نه مهندسی

بله اول تاک چون سیستم کنسولی و تایید مدارک اون فرقی نباید داشته باشه بعد هم طبق دستورالعمل اقدام گنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    بله من دقیقا دوساله اقدام میکنم متاهلی و مجرد نداره

تازه اینکه خوبه من هر شش ماه تن و بدنم می لرزه همین هم قطع کنن!
    من از یکی از دوستانم سوال کردم. سه ترم پیش یعنی بهار 95 برای همسرش هم 3000 دلار ارز رو گرفته بوده. دیگه بعد از اون دوران دانشجوییش تموم شده و دیگه خبر نداشت.

Junior Member a1b2 آواتار ها

سلام. باید دقیقا تو تاریخ مراجعه به بانک که تو سایت نشا میزنه به بانک مراجعه کرد یا بعدش هم میشه؟ مثلا یک یا دو ماه بعدش میشه بانک رفت؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    سلام. باید دقیقا تو تاریخ مراجعه به بانک که تو سایت نشا میزنه به بانک مراجعه کرد یا بعدش هم میشه؟ مثلا یک یا دو ماه بعدش میشه بانک رفت؟
    من باشم این ریسک نمی کنم با این اوضاع ارزی
    یکی دو هفته اوکی ولی بیشتر نه

نه اینکه ندن ممکنه کلا قطع کنن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoallemi2 نمایش پست ها
    من از یکی از دوستانم سوال کردم. سه ترم پیش یعنی بهار 95 برای همسرش هم 3000 دلار ارز رو گرفته بوده. دیگه بعد از اون دوران دانشجوییش تموم شده و دیگه خبر نداشت.
    کاش میپرسدید چطوری اقدام کردن
    اصلا گزینه نداره برای متاهلی یا مجردی

منم شهریور 95 فقط برای خودم تونستم بگیرم

مدرک خاصی میخواهد؟

کاش میپرسدید چطوری اقدام کردن
    اصلا گزینه نداره برای متاهلی یا مجردی

منم شهریور 95 فقط برای خودم تونستم بگیرم

مدرک خاصی میخواهد؟
    من خودم هم یه بار این ارز همراه دانشجو رو گرفتم. جز گزینه ها نیست دوست عزیز چون ارتباطی به وزارت علوم نداره. یعنی همون روند رو طی میکنی بعد که به بانک مراجعه میکنی میگی که مثلا برای همسرم هم ارز همراه میخوام. مدارک همسر رو میدی و باید اثبات کنی که ایشون هم خارج از کشور هست که معمولا از روی مهر خروج از کشور توی پاسپورت چک میکنن و 3000 دلار هم برای همراه میدادن ولی الان رو خودم هم نمیدونم هنوز میدن یا نه. در واقع پرداخت ارز به اعضای خانواده به بانک مرکزی مربوطه و نه به وزارت علوم.

این بانکی هم که ارز میگیرم مسئول ارزش عوض شده و یه نفر تازه کار اومده که درست کار رو بلد نیست و قراره بپرسه و هر دفعه زنگ میزنم میگه هنوز جواب نگرفتم. اگر شما هم بتونی از طرف بانک خودت یه زحمت بکشی سوال بکنی و به ما هم خبر بدی خیلی عالی میشه. ممنونم.
    ویرایش توسط alimoallemi2 : October 11th, 2017 در ساعت 12:29 AM

Banned

من خودم هم یه بار این ارز همراه دانشجو رو گرفتم. جز گزینه ها نیست دوست عزیز چون ارتباطی به وزارت علوم نداره. یعنی همون روند رو طی میکنی بعد که به بانک مراجعه میکنی میگی که مثلا برای همسرم هم ارز همراه میخوام. مدارک همسر رو میدی و باید اثبات کنی که ایشون هم خارج از کشور هست که معمولا از روی مهر خروج از کشور توی پاسپورت چک میکنن و 3000 دلار هم برای همراه میدادن ولی الان رو خودم هم نمیدونم هنوز میدن یا نه. در واقع پرداخت ارز به اعضای خانواده به بانک مرکزی مربوطه و نه به وزارت علوم.

این بانکی هم که ارز میگیرم مسئول ارزش عوض شده و یه نفر تازه کار اومده که درست کار رو بلد نیست و قراره بپرسه و هر دفعه زنگ میزنم میگه هنوز جواب نگرفتم. اگر شما هم بتونی از طرف بانک خودت یه زحمت بکشی سوال بکنی و به ما هم خبر بدی خیلی عالی میشه. ممنونم.
    داداش از سال 95 من مادر خانومم (مادر زن!) میفرستم اون بنده خدا هم چند بار پرسیده!

بانک سامان هم میره بهش میگن نه نمیدن برای همسر

ولی چشم من ایندفعه پیگیر میشم

خیلی مسخره و سلیقه ای

یه چندر غاز میخوان بدن اونم هر بار با کلی منت و دوندگی

داداش از سال 95 من مادر خانومم (مادر زن!) میفرستم اون بنده خدا هم چند بار پرسیده!

بانک سامان هم میره بهش میگن نه نمیدن برای همسر

ولی چشم من ایندفعه پیگیر میشم

خیلی مسخره و سلیقه ای

یه چندر غاز میخوان بدن اونم هر بار با کلی منت و دوندگی
    دقیقا. عین بقیه چیزها حساب کتاب نداره و بستگی به اون کارمندی داره که باهاش طرفی برای همین آدم تکلیف خودش رو نمیدونه. من از اینجا چندتا بانک سامان زنگ زدم ولی خیلی طلبکارانه صحبت میکنن. حتی خودشون هم قوانین رو نمیدونن. ازش میپرسم ارز دانشجویی اعضای خانواده رو هم شامل میشه؟ میگه خودت میگی ارز دانشجویی معلومه شامل نمیشه و فقط خود دانشجو رو شامل میشه. گفتم بنده خدا قبلا گرفتم معلومه قانون قبلی رو نمیدونی بعد تا دید بند رو آب داده سریع داد به همکارش میگه بیا ببین این! چی میگه. همکارش هم بدتر از خودش میگه چون از اینجا ارز نگرفتی نمیتونیم بهت جواب بدیم!

البته منم حسابم تو بانک سامانه ولی انگار تجارت بهتره. شاید این بار زنگ بزنم تجارت آمار بگیرم. اگر خبری گرفتم میام میگم.

دمت گرم داداش

Banned

دقیقا. عین بقیه چیزها حساب کتاب نداره و بستگی به اون کارمندی داره که باهاش طرفی برای همین آدم تکلیف خودش رو نمیدونه. من از اینجا چندتا بانک سامان زنگ زدم ولی خیلی طلبکارانه صحبت میکنن. حتی خودشون هم قوانین رو نمیدونن. ازش میپرسم ارز دانشجویی اعضای خانواده رو هم شامل میشه؟ میگه خودت میگی ارز دانشجویی معلومه شامل نمیشه و فقط خود دانشجو رو شامل میشه. گفتم بنده خدا قبلا گرفتم معلومه قانون قبلی رو نمیدونی بعد تا دید بند رو آب داده سریع داد به همکارش میگه بیا ببین این! چی میگه. همکارش هم بدتر از خودش میگه چون از اینجا ارز نگرفتی نمیتونیم بهت جواب بدیم!

البته منم حسابم تو بانک سامانه ولی انگار تجارت بهتره. شاید این بار زنگ بزنم تجارت آمار بگیرم. اگر خبری گرفتم میام میگم.

دمت گرم داداش
    داداش گلم حله امروز پیگیر شدن و بالاخره جواب مثبت گرفتن که به همراه دانشجو هم ارز تعاق میگیره ماهی 500 دلار که شش ماه اش میشه 3000 تا

جالبه کارمند بانک بعد از چهار بار برگشته کفته مکه شما ارز همراه میخواستید؟!!!

نتیجه اینکه باید پیگیر بشید که همه جا میدن و تانک طبق دستورالعمل بانک مرکزی موظوف پرداخت کته

داداش ممنون ازت که اطلاع دادی خیلی آقایی

دمت گرم