نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 958 از 1150 نخستنخست ... 45885890894894995095195295395495595695795895996096196296396496596696796810081058 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,571 تا 9,580 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من میخواستم بدونم این قضیه تعهدنامه چقدر جدیه؟؟
    حالت سوری داره یا بعدا میتونن اذیت کنن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط salmankh نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من میخواستم بدونم این قضیه تعهدنامه چقدر جدیه؟؟
    حالت سوری داره یا بعدا میتونن اذیت کنن؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز، تا الانش که صوری و فرمالیته بوده و در جایی مثل دفترخونه هم ثبت محضری نمیشه.

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوستان. میدونین محدودیت شش ترم ارز دانشجویی که برای دانشجوهای ارشد هست، واسه دکترا هم برقراره؟
    بهترین پاسخ در مقابل تنگ نظری دیگران نادیده گرفتن اونهاست!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Gaiety is wiser than wisdom (Will Durant) xxx شادی از خرد عاقلتر است!

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میدونین محدودیت شش ترم ارز دانشجویی که برای دانشجوهای ارشد هست، واسه دکترا هم برقراره؟
    سوال جالبیه. از یه همچین چیزی خبر نداشتم. دوست دارم من هم جوابش رو بدونم، اگه کسی اطلاع داشته باشه.

سلام دوستان من دانشگاهم عوض شده قبل از اینکه وارد امریکا بشوم. اما مدارک دانشگاه قبلی را قبلا تو نشا آپلود کرده بودم. الان که درخواست تغییر دادم میگه فردا بیاین اداره. من که ایران نیستم و فردا هم تعطیله. کجا بابد برن پدر و مادرم؟ من i20 جدید هم برای دریافت ارز دانشجویی اپلود کردم. آیا نیاز هست پدر و مادرم برن اداره یا خیر؟

Junior Member

سلام
    من 5 ام مهر ماه مدارکم را برای دریافت ارز دانشجویی در سامانه نشا آپلود کردم ولی تا امروز هنوز کارشناس برسی نکرده وکد رهگیری دریافت نکردم میخواستم ببینم این حالت طبیعیه یا مشکلی پیش اومده؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1372 نمایش پست ها
    سلام
    من 5 ام مهر ماه مدارکم را برای دریافت ارز دانشجویی در سامانه نشا آپلود کردم ولی تا امروز هنوز کارشناس برسی نکرده وکد رهگیری دریافت نکردم میخواستم ببینم این حالت طبیعیه یا مشکلی پیش اومده؟
    من 5 روز قبل شما اقدام کردم یه هفته اس نتیجه اش اومده منتظر باشید تعطیلات زیاد بوده احتمالا هفته دیگه جواب میگیربد

Junior Member

سلام دوست عزیز
    این مبلغ 40 دلار رو باید چطور پرداخت کرد و ایا میشه چند تا گواهی رو با هم فرستاد؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    دو راه وجود داره. اول اینکه می تونین بفرستین دفتر حافظ منافع در واشنگتن. چون دانشجو هستین، فقط باید هزینه ی پست رو پرداخت کرد. ۴۰ دلار آمریکا بابت هزینه ی پست از دفتر حافظ منافع به آدرس شما در کانادا + هزینه ای که بابت ارسال مدارک به واشنگتن موقع پست کردن می پردازین(ارزان ترین با کانادا پست، عادی و بدون کد رهگیری. حدود ۲ هفته طول میکشه مدارک شما به اونجا برسه. هزینه اش هم کمتر از ۱۰ دلار کانادا میشه). این راه خیلی زمان بره. بیشتر از یک ماه طول میکشه در کل.
    راه دوم هم این هستش که بفرستین ایران و واستون ببرن ستاد اتاوا در ساختمان شماره ی ۹ وزارت خارجه برا تایید کردن. این راه معقول تر هستش، چون هم هزینه ی کمتری داره و هم سریع تر انجام میشه. شما اگه از راه اول تایید کنین، واسه ی گرفتن ارز دانشجویی، بایستی نامه ی تایید شده رو بفرستین ایران. پس در هر صورت نامه باید به ایران فرستاده بشه و از راه دوم دیگه نیازی نیست دفتر حافظ منافع در واشنگتن فرستاده بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef840 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این مبلغ 40 دلار رو باید چطور پرداخت کرد و ایا میشه چند تا گواهی رو با هم فرستاد؟
    مرسی
    سلام
    بایستی یه Money Order از بانک بگیرین به مبلغ ۴۰ دلار آمریکا (اگه کانادا زندگی می کنین) و در وجه سفارت پاکستان. خیلی حضور ذهن ندارم، ولی فکر کنم اون موقع نوشته بود اگه همه ی مدارک واسه ی خودتون هستش، اشکالی نداره همه رو یه جا بفرستین، ولی واسه چندین نفر رو با هم نفرستین. در وب سایت دفتر حافظ منافع ایران در آمریکا توضیحات مربوطه رو میشه پیدا کرد

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoallemi2 نمایش پست ها
    سوال جالبیه. از یه همچین چیزی خبر نداشتم. دوست دارم من هم جوابش رو بدونم، اگه کسی اطلاع داشته باشه.
    مثل اینکه قفط واسه ارشد محدوده. از بچه های اینجا پرسیدم، دکتراهایی بودن که بیشتر از 6 بار ارز دانشجویی گرفتن
    بهترین پاسخ در مقابل تنگ نظری دیگران نادیده گرفتن اونهاست!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Gaiety is wiser than wisdom (Will Durant) xxx شادی از خرد عاقلتر است!