نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 970 از 1150 نخستنخست ... 47087092096096196296396496596696796896997097197297397497597697797897998010201070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,691 تا 9,700 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آيا به كساني كه فاند دارن (نوع ثبت نام: بورس خارج كشور) ارز دانشجويي داده ميشه؟

ممنون
    تو سیستم قبلی بله تو سیستم فعلی معلوم نیست.

الان این چه بساطیه من 1000 یورو برای مخارج این برجم احتیاج دارم دارم از استرس می میرم ارز دانشجویی هم اگر الان اقدام کنم 2 ماه دیگه نوبتم میشه- اخه این چه وضعیه دولت چرا ارز رو قبضه کرده ؟؟؟؟ فساد چقدر باید توی یک سیستم زیاد باشه اخه ؟ چقدر نونمون رو بزنیم تو خونمون بخوریم؟؟؟؟ تازه ارز دانشجویی به دلاره چجوری میشه با یورو چنجش کرد؟؟؟؟
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Junior Member

دوستانی که فروردین وقت بانک داشتین همین دلار 4200 تومن رو بالاخره به شما دادن یا ارز دانشجویی هم مثل ارز مسافرتی فقط در حد حرف هست؟؟

امروز زنگ زدم بانک می پرسم شرایط ارز دانشجویی چیه، کلی مدرک گفته که می خواد آخرش می گه 1000 تا اختصاص می دن بهتون! اونم با نرخ 4220. من نمی فهمم این داستان چیه! الان کلا باید موجودی حساب از کجا گرفت و با چه نرخی؟!!!

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Chrisplendid27 نمایش پست ها
    امروز زنگ زدم بانک می پرسم شرایط ارز دانشجویی چیه، کلی مدرک گفته که می خواد آخرش می گه 1000 تا اختصاص می دن بهتون! اونم با نرخ 4220. من نمی فهمم این داستان چیه! الان کلا باید موجودی حساب از کجا گرفت و با چه نرخی؟!!!
    با توجه به پست هاتون، ظاهرا شما تازه پذیرش گرفتید و هنوز تحصیل رو شروع نکردید.
    قبلا هم برای دانشجویانی که هنوز شروع به تحصیل نکرده بودن، فقط برای یک ماه ارز تحصیلی اختصاص می دادن

سلام
    قبلا من یه بار درخواست ارز شهریه داده بودم، ولی الان یادم نیست به چه صورت بود کلا
    اگه اشتباه نکنم، در سامانه ی نشاء یه لینک بود واسه ی ارز دانشجویی و یه لینک دیگه واسه ی ارز شهریه، ولی الان فقط واسه ی ارز دانشجویی هست. یعنی لینکی که بشه ار طریقش درخواست ارز شهریه کرد رو برداشتن. درسته؟
    کلا می خواستم بدونم اینکه بعد از بالا گرفتن نرخ دلار در هر خبری گفته میشه هم ارز شهریه میدن و هم ارز دانشجویی، چقدر صحیح هستش
    ممنون
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    با توجه به پست هاتون، ظاهرا شما تازه پذیرش گرفتید و هنوز تحصیل رو شروع نکردید.
    قبلا هم برای دانشجویانی که هنوز شروع به تحصیل نکرده بودن، فقط برای یک ماه ارز تحصیلی اختصاص می دادن
    بله تازه پذیرش گرفتم و هنوز ایارنم.
    خب با وضعیت الان شهریه هامون رو چجوری بدیم؟ آزاد هم که خبری ازش نیست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. من از یک دانشگاه توی نروژ واسه مستر پذیرش گرفتم. دانشگاههای نروژ شهریه ندارند ولی قبل از اقدام واسه ویزا باید تا حدودا یک ماه دیگه مبلغ 117000 کرون که معادل هزینه یک سال زندگی در نروژ هستش را به حساب دانشگاه واریز کنیم و رسیدش را ببریم سفارت نروژ تا بهمون ویزا بدن. بانک ها می گن که باید وزارت علوم تایید کنه که ارز 4200 تومن به شما تعلق می گیره تا ما بتونیم بهتون ارز بدیم ولی وزرات علوم فعلا فقط به کسانی ارز دولتی میده که دانشجو هستن و گواهی اشتغال به تحصیل دارن و ... سوال بنده این هستش که کسی از دوستان اطلاع داره که تکلیف کسانی که قبل از وارد شدن به دانشگاه و واسه اخذ ویزاشون نیاز به ارز دارن باید چه کار کنن؟ صرافی ها هم که ارز حواله نمی کنن و اگر هم بکنن با نرخ آزاد انجام میدهند که اختلافش با ارز 4200 تومن خیلی خیلی زیاد میشه! دوستان اگر کسی شرایط مشابه بنده را داره لطفا به من پیام بده. ممنون

سلام دوستان.

یک سوال پایه ای. دوستانی که ازر داشنجویی دریافت میکنن و در قبالش اون فرم تعهد نامه رو امضا میکنن اگر در پایان تحصیلات به ایران برنگردند آیا مثل خرید مدرک باید همه ی ارز دریافتی شون رو پس بدن دوباره؟ آخه برای مدرک هم میگن چون شما نیومدید و به اندازه تحصیلاتتون برای ما کار نکردید باید کل هزینه مجانی تحصیلتون رو پرداخت کنین.
    ممنون.

سلام وقتتون بخير،

اين سوال من هم هست ممنون ميشم پاسخ بدين