نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 972 از 1150 نخستنخست ... 47287292296296396496596696796896997097197297397497597697797897998098198210221072 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,711 تا 9,720 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام دوستان
    تا حالا کسی تونسته با نرخ 4200 ارز دانشجویی بگیره؟
    میخواستم بدونم بعد از تایید مدارک و معرفی به بانک شهریه یک سال رو میدن؟
    برای گرفتن هزینه زندگی باید چیکار کرد؟ همزمان با شهریه هزینه زندگی هم میدن؟ اگر بله هر بار هزینه زندگی 6 ماه رو میدن؟

به نظرتون از زمان ثبت درخواست ارز تا گرفتن ارز چقدر طول میکشه؟
    من هنوز نرفتم نمی دونم چقدر ارز باید ببرم تا ارز دانشجویی رو بهم بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    با توجه به پست هاتون، ظاهرا شما تازه پذیرش گرفتید و هنوز تحصیل رو شروع نکردید.
    قبلا هم برای دانشجویانی که هنوز شروع به تحصیل نکرده بودن، فقط برای یک ماه ارز تحصیلی اختصاص می دادن
    ببخشید یعنی برای کسایی که تازه پذیرش گرفتن هم میشه ارز دانشجویی گرفت حتی اگه فاند داشته باشیم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saravajdi نمایش پست ها
    ببخشید یعنی برای کسایی که تازه پذیرش گرفتن هم میشه ارز دانشجویی گرفت حتی اگه فاند داشته باشیم؟
    دوست عزیز رو ارز دانشجویی در کوتاه مدت که هیچ بلند مدت هم حساب باز نکنید
    الان زمانی که برای بررسی مدارک میدن برای 4 ماه اینده است تازه اونم برای کسانی که در خارج از ایران در حال تحصیل ان نه کسانی ه تازه پذیرش گرفتن!!!

برای ارز مربوط به شهریه هم اصلا حسابی باز نکنید چند سال برداشتن این نوع ارز

Junior Member mahdi_199 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management & Power Electrical Engineering

با درووود فراوان،

دوستان بنده امروز رفتم ارز دانشجویی بگیرم (با دلار 4200 تومن) بعدش گواهی اشتغال به تحصیلم بارکد نداشت چون کنسولگری ایران در آلمان بخاطر سیستم اتوماسیونی که ایجاد کرده دیگه اصلا بارکد نمیزنه.
    حالا بانک گیر داده که حتما باید بارکد داشته باشی تا ما ارز رو بدیم.
    کسی این شرایط رو قبلا داشته؟

چیکار باید کرد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_199 نمایش پست ها
    با درووود فراوان،

دوستان بنده امروز رفتم ارز دانشجویی بگیرم (با دلار 4200 تومن) بعدش گواهی اشتغال به تحصیلم بارکد نداشت چون کنسولگری ایران در آلمان بخاطر سیستم اتوماسیونی که ایجاد کرده دیگه اصلا بارکد نمیزنه.

چیکار باید کرد؟
    دقیقا این مشکل منم هست هر چه قدر به کارمند سفارت میگیم گوش نمی کنه متاسفانه

فقط یه سوال سایت نشا بدون بارکد برای شما تایید کرده؟

Junior Member mahdi_199 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management & Power Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها

بله، گواهی اشتغال به تحصیل بدون بارکد را تایید کردند و نامه ی ارز دانشجویی هم دادند. حالا با اینکه کد رهگیری هم دارم ولی بازم بانک قبول نمیکنه و میگه حتما باید بارکد داشته باشی!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_199 نمایش پست ها
    با درووود فراوان،

چیکار باید کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها

سلام
    گواهی اشتغال به تحصیلی که در ستاد اتاوا مورد تایید قرار گرفته (دو سه هفته پیش)، بارکد تاییده رو به همراه داره، منتهی برخلاف دفعات پیشین، روی برچسب برجسته نیست و فقط روی برگه پرینت شده و اینکه نه روی خود گواهی اشتغال به تحصیل، بلکه روی برگه ای که بعد از بارگذاری در سامانه ی تاک به شما داده میشه برای بردن گواهی به سفارت واسه ی تایید (یعنی اون برگه الان دو تا بارکد داره، بارکد خود سامانه ی تاک و بارکد ستاد اتاوا ).
    گواهی اشتغال به تحصیل رو همراه این برگه، خود ستاد اتاوا منگنه کرده بود
    سامانه ی نشاء هم نوبت بررسی رو اواخر تیرماه زده
    و نکته ای هم برای دوستان ساکن کانادا. این بار فردی غیر از اعضای خانواده برای تایید گواهی به ساختمان شماره ۹ وزارت خارجه (ستاد اتاوا) فرستاده شد و کار تایید گواهی انجام شد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    گواهی اشتغال به تحصیلی که در ستاد اتاوا مورد تایید قرار گرفته (دو سه هفته پیش)، بارکد تاییده رو به همراه داره، منتهی برخلاف دفعات پیشین، روی برچسب برجسته نیست و فقط روی برگه پرینت شده و اینکه نه روی خود گواهی اشتغال به تحصیل، بلکه روی برگه ای که بعد از بارگذاری در سامانه ی تاک به شما داده میشه برای بردن گواهی به سفارت واسه ی تایید (یعنی اون برگه الان دو تا بارکد داره، بارکد خود سامانه ی تاک و بارکد ستاد اتاوا ).
    گواهی اشتغال به تحصیل رو همراه این برگه، خود ستاد اتاوا منگنه کرده بود
    سامانه ی نشاء هم نوبت بررسی رو اواخر تیرماه زده
    و نکته ای هم برای دوستان ساکن کانادا. این بار فردی غیر از اعضای خانواده برای تایید گواهی به ساختمان شماره ۹ وزارت خارجه (ستاد اتاوا) فرستاده شد و کار تایید گواهی انجام شد
    ممنون دوست عزیز
    این صحبت ها و تجارب شما همه درسته اما الان موصوع بانک که اون کارمند بی اطلاع و بی منطق بانک این برگه رو بدون بارکد قبول میکنه یا نه؟
    لطفا اگر بانک جواب مثبت گرفتید و ارز دریافت کردید اطلاع بدید

سلام دوستان
    من یک سوال دارم آیا برای تايید گواهی اشتغال به تحصیل در آمریکا، علاوه بر ثبتنام در سیستم تاک و اپلود گواهی اشتغال به تحصیل آیا باید حضوری هم برای تایید گواهی به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن هم برویم یا همان تاییدیه سفارت از طریق سامانه تاک کافی است. در انتهای ثبت نام در سیستم تاک یک کد داده گفته حضوری برید سفارت ولی سفارت تو اطلاعیه ای که تو سایت گذاشته چیزی راجع به این موضوع نگفته. برای گرفتن ان بارکدی که دوستان می فرمایند چکار باید کرد.
    در ضمن آیا درسامانه نشا برای گرفتن ارز هر ترم را باید جداگانه ثبت نام کرد؟ من یک نامه از دانشگاه واسه اشتغال بتحصیل یکساله گرفتم ولی در سایت نشا گزینه فقط برای نیم سال قرار داده.

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeili نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم آیا برای تايید گواهی اشتغال به تحصیل در آمریکا، علاوه بر ثبتنام در سیستم تاک و اپلود گواهی اشتغال به تحصیل آیا باید حضوری هم برای تایید گواهی به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن هم برویم یا همان تاییدیه سفارت از طریق سامانه تاک کافی است. در انتهای ثبت نام در سیستم تاک یک کد داده گفته حضوری برید سفارت ولی سفارت تو اطلاعیه ای که تو سایت گذاشته چیزی راجع به این موضوع نگفته. برای گرفتن ان بارکدی که دوستان می فرمایند چکار باید کرد.
    در ضمن آیا درسامانه نشا برای گرفتن ارز هر ترم را باید جداگانه ثبت نام کرد؟ من یک نامه از دانشگاه واسه اشتغال بتحصیل یکساله گرفتم ولی در سایت نشا گزینه فقط برای نیم سال قرار داده.
    سلام
    حالا اینکه حضوری هم میشه رفت دفتر حافظ منافع واسه ی اینکار یا نه رو نمی دونم، ولی خودم یه بار پست کردم. بله، بعد از بارگذاری در سامانه ی تاک، باید دفتر هم برده بشه برای تایید کردن
    بستگی به تاریخ هایی که در گواهی اشتغال به تحصیل قید شده داره. ارز دانشجویی هر شش ماه یکبار داده میشه و اگه گواهی اشتغال به تحصیل تون از فروردین ۹۷ تا شهریور ۹۷ رو پوشش بده، واسه ی ۶ ماه که ۶ هزارتاست، بهتون ارز تعلق می گیره
    دوباره واسه ی ۶ ماه بعدی باید یه نامه بگیرین که از مهر تا اسفند رو پوشش بده، حالا بیشتر هم بود اشکالی نداره، ولی دیگه نباید کمتر باشه که در این صورت به تعداد ماهای کمتری به شما ارز داده میشه