نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 979 از 1150 نخستنخست ... 47987992996997097197297397497597697797897998098198298398498598698798898910291079 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,781 تا 9,790 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام

دوستان بعد گرفتن تایید و کد رهگیری از سامانه نشا باید چی کار کرد؟ من این امکانو ندارم که اصل گواهی اشتغال به تحصیلم رو به ایران پست کنم. باید چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان .شما در مرحله اولیه که تاریخ بررسی درخواست هست تاریخ میبینین امروز یا فقط گزینه انتخاب کنید ؟
    من تا دیروز تاریخ میدیدم البته فقط یک تاریخ ولی از امروز گزینه انتخاب کنید . بنابراین نمیتونم بزم مرحله جلوتر.
    ممنون .

Junior Member

دوستان توجه کنید که بانک سامان برای درخواست ارز دانشجویی مطابق مقررات بانک مرکزی عمل نمیکند و ارز همراهان دانشجو (500 یورو ماهانه برای همسر و به همین ترتیب برای هر فرزند) را در موعد مقرر تحویل نداده و ادعا میکند که در پایان دوره باید برای آن اقدام کرد.
    درنتیجه: اولا به هیچ وجه بانک عامل دریافت ارز را بانک سامان انتخاب نکنید (یکی از شعب بانک تجارت را انتخاب کنید). دوما کسان دیگری که این مشکل را دارند اینجا پیغام بدهند تا از طریق بانک مرکزی شکایت گسترده ای از این بانک انجام بدهیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط motamed نمایش پست ها
    دوستان توجه کنید که بانک سامان برای درخواست ارز دانشجویی مطابق مقررات بانک مرکزی عمل نمیکند و ارز همراهان دانشجو (500 یورو ماهانه برای همسر و به همین ترتیب برای هر فرزند) را در موعد مقرر تحویل نداده و ادعا میکند که در پایان دوره باید برای آن اقدام کرد.
    درنتیجه: اولا به هیچ وجه بانک عامل دریافت ارز را بانک سامان انتخاب نکنید (یکی از شعب بانک تجارت را انتخاب کنید). دوما کسان دیگری که این مشکل را دارند اینجا پیغام بدهند تا از طریق بانک مرکزی شکایت گسترده ای از این بانک انجام بدهیم.
    بانک تجارت هم همین بساطه‌. فرقی ندارن با هم‌. توجیهشون اینه که عده زیادی برای همراهانشون ارز می‌گرفتن در حالی که اونا ایران بودن. متاسفانه در کنار مشکلات و استرسهای زیاد موجود کشور، عده ای سودجو هم این وسط اوضاع را بدتر میکنن. وقتی خودمون به خودمون رحم نمی‌کنیم اوضاع همیشه همینه.

Junior Member

سلام دوستان,

من برای سال تحصیلی2017/2018 ارز دریافت نکردم و میخوام که الان برای هر دو نیمسال ارز بگیرم. هفته یپیش یک درخواست برای نیمسال اول روی سایت نشا ثبت کردم که در حال بررسی و منتظرنظر کارشناسی هست و تاریخ مراجعه به بانک 16 مرداد هست. متاسفانه سیستم این اجازهرو نمیده که یک درخواست هم برای نیمسال دوم ثبت کنم. این پیغام رو میده که ازآنجاییکه یک درخواست در حال بررسی دارید, مجاز به ثبت درخواست جدید نیستید. آیاکسی راهی می دونه که بشه هر دو درخواست رو با هم ثبت کرد؟ من میخوام که هر دونیمسال رو همین تابستون دریافت کنم, و با این حساب که نتیجه کارشناسی درخواست اولممکنه خیلی دیر بیار, نگران این هستم که ثبت درخواست دوم خیلی دیر بشه و زمان هایمراجعه به بانک خیلی از هم دور باشند. چون متاسفانه کسی رو در ایران ندارم که به بانکمراجعه کنند, فقط نامزدم هستند که ایشون هم فقط حدود دو ماه ایران هستند. برایهمین حتما میخوام که تاریخ های مراجعه به بانک خیلی دور از هم نباشند. ممنون میشماگر کسی تجربه ی مشابهی داشته, راهنماییم کنه. چون خودم هم امکان ایران رفتنندارم. سپاسگزارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5264 نمایش پست ها
    بانک تجارت هم همین بساطه‌. فرقی ندارن با هم‌. توجیهشون اینه که عده زیادی برای همراهانشون ارز می‌گرفتن در حالی که اونا ایران بودن. متاسفانه در کنار مشکلات و استرسهای زیاد موجود کشور، عده ای سودجو هم این وسط اوضاع را بدتر میکنن. وقتی خودمون به خودمون رحم نمی‌کنیم اوضاع همیشه همینه.
    بانک تجارت روندش این نیست. دوستان من برای همراهانشان را هم به صورت همزمان از این بانک دریافت کردند. این روش عجیب و مغایر با قانون بانک مرکزی محدود به بانک سامان است.

Junior Member

سلام دوستان
    من نوبت شهریور داشتم و درخواستم واسه هزینه زندگی تایید شد و بانک هم ارز تحویل داد.

ایا کسی هست که ارز واسه هزینه دانشگاه گرفته باشه؟ من حتی با رسید رسمی دانشکاه که مورد تایید سفارت هم قرار گرفته نتونستم برای هزینه دانشگاه ۱۵۰۰۰ دلار بگیرم!
    کمک لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTD

نقل قول نوشته اصلی توسط ADEN_B_SON نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من از دو شب پیش دارم تلاش میکنم در سایت نشا مدارکم رو آپلود کنم (از کانادا) ولی با این ارور مواجه میشم:

کسی میدونه مشکل چیه . باید چیکار کنم؟
    تا شب قبلش باز بود ولی جون مدارکم کامل نبود نتونسته بودم ثبت نام کنم. ممنون میشم اگه کمکم کنید!
    HTTP Status 500 -

type Exception report
    description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.
    exception
    java.lang.NullPointerException
    com.amnpardaz.sanbad.studentRequest.servlet.ArzBan kRequestServlet.redirectToArzLetterForm(ArzBankReq uestServlet.java:92)
    com.amnpardaz.sanbad.studentRequest.servlet.ArzBan kRequestServlet.doGet(ArzBankRequestServlet.java:8 3)
    javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet .java:617)
    javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet .java:717)
    com.amnpardaz.sanbad.filter.MemoryFilter.doFilter( MemoryFilter.java:42)
    com.amnpardaz.sanbad.filter.GeneralFilter.doFilter (GeneralFilter.java:53)
    com.amnpardaz.sanbad.sanbadUser.login.MosharekatLo ginFilter.doFilter(MosharekatLoginFilter.java:50)
    note The full stack trace of the root cause is available in the Apache Tomcat/6.0.35 logs.

Apache Tomcat/6.0.35
    منم همین مشکل رو دارم، چند روز دارم امتحان میکنم نمیشه، همه چیز رو هم امتحان کردم: گوگل کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر. کسی از دوستان میدونه مشکل چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط motamed نمایش پست ها
    بانک تجارت روندش این نیست. دوستان من برای همراهانشان را هم به صورت همزمان از این بانک دریافت کردند. این روش عجیب و مغایر با قانون بانک مرکزی محدود به بانک سامان است.
    والا روندش هست یا نیست به من که گیر داد!!! ظاهرا بیشتر از اینکه به بانک ربط داشته باشه به کارمند مربوطه.

Junior Member

سلام

دوستان بعد گرفتن تایید و کد رهگیری از سامانه نشا باید چی کار کرد؟ من این امکانو ندارم که اصل گواهی اشتغال به تحصیلم رو به ایران پست کنم. باید چیکار کنم؟