نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 980 از 1150 نخستنخست ... 48088093097097197297397497597697797897998098198298398498598698798898999010301080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,791 تا 9,800 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza8 نمایش پست ها
    سلام

دوستان بعد گرفتن تایید و کد رهگیری از سامانه نشا باید چی کار کرد؟ من این امکانو ندارم که اصل گواهی اشتغال به تحصیلم رو به ایران پست کنم. باید چیکار کنم؟
    کدوم کشور هستید؟ نامه
    اشتغال به تحصیل را به تایید سفارت ایران توی اون کشور رسوندید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط San_A نمایش پست ها
    سلام دوستان,

من برای سال تحصیلی2017/2018 ارز دریافت نکردم و میخوام که الان برای هر دو نیمسال ارز بگیرم. هفته یپیش یک درخواست برای نیمسال اول روی سایت نشا ثبت کردم که در حال بررسی و منتظرنظر کارشناسی هست و تاریخ مراجعه به بانک 16 مرداد هست. متاسفانه سیستم این اجازهرو نمیده که یک درخواست هم برای نیمسال دوم ثبت کنم. این پیغام رو میده که ازآنجاییکه یک درخواست در حال بررسی دارید, مجاز به ثبت درخواست جدید نیستید. آیاکسی راهی می دونه که بشه هر دو درخواست رو با هم ثبت کرد؟ من میخوام که هر دونیمسال رو همین تابستون دریافت کنم, و با این حساب که نتیجه کارشناسی درخواست اولممکنه خیلی دیر بیار, نگران این هستم که ثبت درخواست دوم خیلی دیر بشه و زمان هایمراجعه به بانک خیلی از هم دور باشند. چون متاسفانه کسی رو در ایران ندارم که به بانکمراجعه کنند, فقط نامزدم هستند که ایشون هم فقط حدود دو ماه ایران هستند. برایهمین حتما میخوام که تاریخ های مراجعه به بانک خیلی دور از هم نباشند. ممنون میشماگر کسی تجربه ی مشابهی داشته, راهنماییم کنه. چون خودم هم امکان ایران رفتنندارم. سپاسگزارم.
    تجربه ای که من از دوستان خودم شنیدم و سالهاست دارن دریافت میکنم این هست که نمیشه و باید اول ارز اول دریافت بشه بعد برای دریافت ارز دوم اقدام بشه.

تازه سیستم ظاهرا بعد از گرفتن ارز مدتی طول میکشه تا بروز بشه.

شما باید گواهی اشتغال به تحصیلتونو در سامانه تاک بارگذاری کنید و سفارت یا دفتر حافظ منافع ایران مدرک شما رو تایید میکنن و شماره رهگیری بهتون میدن. با این شماره میتونید به بانک مراجعه کنید.

Junior Member

سلام، من آمریکا هستم و نامه بله از طریق سامانه تاک (حافظ منافع ایران در واشینگتن) تایید شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5264 نمایش پست ها
    کدوم کشور هستید؟ نامه
    اشتغال به تحصیل را به تایید سفارت ایران توی اون کشور رسوندید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza8 نمایش پست ها
    سلام، من آمریکا هستم و نامه بله از طریق سامانه تاک (حافظ منافع ایران در واشینگتن) تایید شده.
    اگه بارکد تایید مدرک را دارید که با کپی نامه اصلی ببرید بانک مشکلی نیست. برای اطمینان بگید پرینت رنگی بگیرن از گواهی اشتغال به تحصیل. من کانادا هستم و تایید گواهی توی ستاد اتاوا در تهران انجام میشه و ستاد اتاوا هست که اصل نامه را میخواد برای دادن بارکد تایید نه بانک. من روند آمریکا را نمیدونم ولی برای ماها اول نامه را توی تاک آپلود میکنیم کدرهگیری میگیریم بعد اصل نامه را با کد رهگیری تاک می‌بریم ستاد اتاوا اونجا مدرک را تأیید می‌کنه و یه بارکد میده. بانک اون بارکد را توی سیستمش می‌شناسه. برای کشورهای دیگه سفارت ایران توی این کشورها جایگزین این ستاد اتاوا توی پروسه قبلی میشه. اگه شما بارکد تایید مدرک را دارید (نه فقط کد رهگیری سامانه تاک) مشکلی نیست برید بانک. دوستانی که آمریکا هستن بهتر میتونن راهنمایی کنن.

پ.ن: http://www.daftar.org/forms/studentaffairs/50.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

نقل قول نوشته اصلی توسط arman71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نوبت شهریور داشتم و درخواستم واسه هزینه زندگی تایید شد و بانک هم ارز تحویل داد.

ایا کسی هست که ارز واسه هزینه دانشگاه گرفته باشه؟ من حتی با رسید رسمی دانشکاه که مورد تایید سفارت هم قرار گرفته نتونستم برای هزینه دانشگاه ۱۵۰۰۰ دلار بگیرم!
    کمک لطفا
    این سوال منم هست. کسی تا حالا تونسته واسه شهریه ارز بگیره؟
    چرا به شما ارز شهریه رو ندادن؟ نشا تایید نکرد یا بانک گیر داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5264 نمایش پست ها
    اگه بارکد تایید مدرک را دارید که با کپی نامه اصلی ببرید بانک مشکلی نیست. برای اطمینان بگید پرینت رنگی بگیرن از گواهی اشتغال به تحصیل. من کانادا هستم و تایید گواهی توی ستاد اتاوا در تهران انجام میشه و ستاد اتاوا هست که اصل نامه را میخواد برای دادن بارکد تایید نه بانک. من روند آمریکا را نمیدونم ولی برای ماها اول نامه را توی تاک آپلود میکنیم کدرهگیری میگیریم بعد اصل نامه را با کد رهگیری تاک می‌بریم ستاد اتاوا اونجا مدرک را تأیید می‌کنه و یه بارکد میده. بانک اون بارکد را توی سیستمش می‌شناسه. برای کشورهای دیگه سفارت ایران توی این کشورها جایگزین این ستاد اتاوا توی پروسه قبلی میشه. اگه شما بارکد تایید مدرک را دارید (نه فقط کد رهگیری سامانه تاک) مشکلی نیست برید بانک. دوستانی که آمریکا هستن بهتر میتونن راهنمایی کنن.

پ.ن: http://www.daftar.org/forms/studentaffairs/50.pdf
    با سلام، این قضیه ی بارکد چی هست؟ من آلمان هستم سفارت گواهی اشتغال به تحصیلم را تایید کرده ولی هیچ بارکدی وجود نداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط laghar نمایش پست ها
    با سلام، این قضیه ی بارکد چی هست؟ من آلمان هستم سفارت گواهی اشتغال به تحصیلم را تایید کرده ولی هیچ بارکدی وجود نداره!
    چجوری تایید کرد؟ چی به شما دادن که نشون میده گواهی تایید شده؟ به من یه برگه جدا میدن که توش یه بارکد هست و نوشته این گواهی مورد تایید هست.

Junior Member a1b2 آواتار ها

الان به جای ۶۰۰۰ دلار برای هر ترم ۶۰۰۰ یورو میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nadernaderi نمایش پست ها
    این سوال منم هست. کسی تا حالا تونسته واسه شهریه ارز بگیره؟
    چرا به شما ارز شهریه رو ندادن؟ نشا تایید نکرد یا بانک گیر داد؟
    ظاهرأ نشا تائید نکرده
    اصلا معلوم نیست نمی‌شه ازشون جواب گرفت. نشا که اصلا راه تماس بشون نیست.
    من به بانک مرکزی ایمیل زدم گفتن که قانوناً باید بدن!