نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 994 از 1150 نخستنخست ... 4948949449849859869879889899909919929939949959969979989991000100110021003100410441094 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,931 تا 9,940 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام دوستان
    خانواده که با بانک تماس گرفته بودن، گفته بودن واسه ی ارز دانشجویی دیگه مثل قبل اسکانس تحویل داده نمیشه و به حساب دانشگاه واریز می کنن.
    این قضیه رو واسه ی ارز شهریه که قبلا تعلق می گرفت، شنیده بودم، ولی نه ارز دانشجویی و احساس می کنم کارمند بانک اشتباه کرده
    دوستانی که اخیرا موفق به دریافت ارز شدن، چنین قضیه ای صحت داره؟ به چه صورت شما ارز رو دریافت کردین؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خانواده که با بانک تماس گرفته بودن، گفته بودن واسه ی ارز دانشجویی دیگه مثل قبل اسکانس تحویل داده نمیشه و به حساب دانشگاه واریز می کنن.
    این قضیه رو واسه ی ارز شهریه که قبلا تعلق می گرفت، شنیده بودم، ولی نه ارز دانشجویی و احساس می کنم کارمند بانک اشتباه کرده
    دوستانی که اخیرا موفق به دریافت ارز شدن، چنین قضیه ای صحت داره؟ به چه صورت شما ارز رو دریافت کردین؟
    ممنون
    بله ایشون در جریان نیستن کلا بانکهای ما تحریم هستن!
    باید بهتون اسکناس بدن! کدوم بانک رفتید تهران هسنید؟

سلام دوستان
    ممنون
    توی این پروسه ارز به قدر کافی دولت و وزارت علوم و بانک مرکزی سنگ اندازی می‌کنه . دلیل اینکه کارمندهای بانک هم خودشون را موظف میدونند به نوبه خودشون اذیت کنند را نمی‌فهمم. ارث باباشونه؟ بهش بگین ارز شهریه را خیلی وقته نمی‌دین این ارز مال هزینه زندگی هست. هزینه زندگی را میریزین به حساب دانشگاه؟ بعد چجوری توی این وضعیت تحریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    بله ایشون در جریان نیستن کلا بانکهای ما تحریم هستن!
    باید بهتون اسکناس بدن! کدوم بانک رفتید تهران هسنید؟
    یکی از شعبات بانک سامان اصفهان
    جالب اینجاست که من درخواست ارز دانشجویی رو چند هفته پیش پر کردم و نوبت بررسی هم آخر تیرماه هستش، ولی طی همون تماس کارمند گفته بودن که این شعبه دیگه این کارهای ارزی رو انجام نمیده، در صورتی که من همیشه این شعبه رو انتخاب می کردم و این بار هم همین شعبه رو انتخاب کردم (که کلا توصیه ی سانامه ی نشاء هم همین هستش)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5264 نمایش پست ها
    توی این پروسه ارز به قدر کافی دولت و وزارت علوم و بانک مرکزی سنگ اندازی می‌کنه . دلیل اینکه کارمندهای بانک هم خودشون را موظف میدونند به نوبه خودشون اذیت کنند را نمی‌فهمم. ارث باباشونه؟ بهش بگین ارز شهریه را خیلی وقته نمی‌دین این ارز مال هزینه زندگی هست. هزینه زندگی را میریزین به حساب دانشگاه؟ بعد چجوری توی این وضعیت تحریم؟
    بله، ظاهرا کارمند های محترم هم سعی می کنن که به نحوی شما از گرفتن ارز صرف نظر کنین.
    یادم هستش بار اول که برای ارز دانشجویی اقدام کرده بودم و هنوز از جزئیات اطلاع نداشتم، فکر می کردم ۶۰۰۰ دلار کانادا تعلق می گیره و نمی دونستم به اونایی هم که کانادا هستن، دلار آمریکا تعلق می گیره. واسه همین معادل ۶۰۰۰ دلار کانادا با نرخ دولتی رو حساب کردم و به خانواده گفتم فلان مقدار ریال همراهتون باشه موقع مراجعه به بانک.
    بعد از مراجعه و پی بردن به اینکه ارز، دلار آمریکاست و مقدار ریال بیشتری نیاز هستش، برادرم قصد تماس با شخصی رو داشتن تا مقداری ریال به حساب شون واریز بشه. در اون لحظه، کارمند عزیز راه حل متدبرانه ای ارائه کردن و پیشنهاد داده بودن که می تونین ۶۰۰۰ تا دریافت نکنین و دلار کمتری بگیرین (معادل مبلغ ریالی که دور و بر ۴۰۰۰ تا میشد)

Junior Member

قابل توجه دوستانی که میگن ارز بابت شهریه نمیدن،
    طبق بخشنامه ی شماره ی 97/45835 مورخ 97/02/18 بانک مرکزی، طبق ضوابط معین شده در این بخشنامه ارز بابت شهریه( علاوه بر اقامت) تعلق می گیرد.
    فایل این بخشنامه هم در قسمت مجموعه مقررات ارزی در سایت بانک مرکزی قابل دسترسی می باشد.
    دوستانی که اطلاعات قدیمی دارند، لطفا در این مورد دیگران را گمراه نکنند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط n1396t نمایش پست ها
    قابل توجه دوستانی که میگن ارز بابت شهریه نمیدن،
    طبق بخشنامه ی شماره ی 97/45835 مورخ 97/02/18 بانک مرکزی، طبق ضوابط معین شده در این بخشنامه ارز بابت شهریه( علاوه بر اقامت) تعلق می گیرد.
    فایل این بخشنامه هم در قسمت مجموعه مقررات ارزی در سایت بانک مرکزی قابل دسترسی می باشد.
    دوستانی که اطلاعات قدیمی دارند، لطفا در این مورد دیگران را گمراه نکنند.
    شما برو بگیر!
    این ارز قراز بود مستقیم به حساب دانشگاه ریخته بشه نه دستی تحویل شما بدن اسمش روشه ارز شهریه نه اقامت!
    الان ایا بانکهای ایرانی ارتباطی با خارج از کشور دارن؟!
    یه حواله ۵۰۰ دلاری یا یورویی میتونی بزنی!
    اینجا کسی، کسی گمراه نمیکنه دوستات وقت میزارن اطلاعاتشون در اختیار بقبه میزارن

Banned

یکی از شعبات بانک سامان اصفهان
    جالب اینجاست که من درخواست ارز دانشجویی رو چند هفته پیش پر کردم و نوبت بررسی هم آخر تیرماه هستش، ولی طی همون تماس کارمند گفته بودن که این شعبه دیگه این کارهای ارزی رو انجام نمیده، در صورتی که من همیشه این شعبه رو انتخاب می کردم و این بار هم همین شعبه رو انتخاب کردم (که کلا توصیه ی سانامه ی نشاء هم همین هستش)
    یعنی چی انجام نمیده متاسفانه بانک سامان در دادن ارز دانشجویی مزخرفترین نقش بازی میکنه
    اگر این بانک تو لیست وزرات علوم و اینا شما رو اذیت میکنن سریعا با واحد بازرسی بانک سامان شعبه ارزی تماس بگیرید ضمنا به بانک مرکزی هم اعلام کنید تا حداقل از لیست حذف کنن

Banned

دوستانی که ارز همراه دانشحو میخوان توجه کنن:
    یکی از دوستان مطلع شدن که ارز دانجشویی برای همراه دانشجو مانند گدشته تمام و کمال در اختیار دانشجو متقاصی قرار میگیره و اینگه بعصی شعب بانک سامان سنگ اندازی میکنن درست نیست!
    و باید شما سریعا به واحد بازرسی اطلاع بدید و زیر بار ندادن این ارز به هر بهنونه ای نرید! حقتونو بگیرید!

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام. دوستان الان وضعیت ارز برای دانشجویان پزشکی پسری که سربازی نرفتند چطوریه؟ ارز میدن؟ چون همه با وثیقه تورسیتی اومدن
    ممنون