نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد موضوع " بچه های دانشگاه تهران "

Junior Member

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد موضوع " بچه های دانشگاه تهران "

به نظرم قرار دادن بخشهای اختصاصی برای هر دانشگاه خیلی کار خوبی باشه (منظورم دانشگاههای داخل کشور هست نه خارج کشور ! )
    مثلا کسانی که مثل من تو دانشگاه تهران درس می خونن و سوال خاص در مورد دانشگاه خودمون دارن، اونجا مطرح کنن.
    چون بالاخره آموزش هر دانشگاهی قلق های خاص خودشو داره، و در مورد روال های کاری می تونیم به هم دانشگاهی هامون خیلی کمک کنیم.
    به نظر من جای خالی چنین انجمنهایی تو ApplyAbroad کاملا حس میشه.

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد در مورد ایجاد موضوعات

نقل قول نوشته اصلی توسط Moosa نمایش پست ها
    به نظرم قرار دادن بخشهای اختصاصی برای هر دانشگاه خیلی کار خوبی باشه (منظورم دانشگاههای داخل کشور هست نه خارج کشور ! )
    مثلا کسانی که مثل من تو دانشگاه تهران درس می خونن و سوال خاص در مورد دانشگاه خودمون دارن، اونجا مطرح کنن.
    چون بالاخره آموزش هر دانشگاهی قلق های خاص خودشو داره، و در مورد روال های کاری می تونیم به هم دانشگاهی هامون خیلی کمک کنیم.
    به نظر من جای خالی چنین انجمنهایی تو ApplyAbroad کاملا حس میشه.
    ممنون از پیشنهادتون
    البته یه بخش برای گروه ها است و دانشگاه های مطرح که دانشجویی زیادی دارند هر کدوم یک گروه دارند و می توانند در انجا بحث های خود را انجام دهند و امکان ایجاد گروه برای سایر دانشگاه هایی که دانشجویی زیادی در فروم دارند هست.ولی به پیشنهاد شما حتما رسیدگی خواهد شد
    Some dance to remember, some dance to forget

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد موضوع " بچه های دانشگاه تهران "

درود

دوستان با توجه به اینکه 2 سالی از آخرین ارسال این تاپیک می گذرد و پیشنهاد مذکور با فرمایش مدیریت محترم آقا فراز عزیز ترتیب اثر داده شد و در بخش گرفتن پذیرش و مدارک آن و نیز در گروه های کاربری صورت گرفته است ، از این رو با توجه به طرح ساماندهی و جزیی سازی بخش پیشنهاد ها اگر نیاز به ایجاد تاپیک دیگری شد با ایجاد تاپیکی مجزا منحصر به پیشنهاد ( برای هر بخش ) می توانین پیشنهاد رو از سر بگیرین و به روال بندازین تا بررسی شود از این رو این تاپیک قفل می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)