نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد انجمن " مباحث متفرقه "

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد انجمن " مباحث متفرقه "

باتوجه به بحثها و مشکلاتی که طی چند روز اخیر در سایت مطرح شد
    من فکر میکنم بد نباشه جهت کاهش ایجاد پستهایی که به مباحث اپلای و تحصیل مربوط نمیشه، یک تالار یا زیرمجموعه ای به اسم "مباحث متفرقه" یا یک همچین چیزی ایجاد کنید تا دوستانی که میخان این بحثها (مانند مسائل مربوط به روابط اجتماعی در خارج که اخیراً یکی از دوستان مطرح کردند و قفل شد) را مطرح کنن اونجا باشه.
    با توجه به افزایش روزافزون تعداد کاربران و پستها و بازدیدها، در آینده کنترل مباحث جنبی که در خلال موضوعات مربوط به تحصیل مطرح میشود کار دشواری برای مدیران بشود. ضمن اینکه از کیفیت فروم هم میکاهد.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد در مورد ایجاد موضوعات

ما قبلا انجمن کم و بیش مشابهی برای این مسائل داشتیم، اما واقعیت اینه که وجود چنین انجمنی باعث می‌شه که مطالبی که به مباحث این فروم مربوط نیست بیشتر بشه. به همین دلیل کلا ایجاد چنین مطالبی مجاز نیست و بهتره که از وب‌سایت‌های دیگه برای طرح چنین مطالبی استفاده بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    University

پیش فرض پیشنهاد ایجاد تاپیک یا قسمت فان(fun) در فروم جهت تنوع

پیشنهاد ایجاد تاپیک یا قسمت فان(fun) در فروم جهت تنوع

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ايجاد تالار جديد

برخی از تاپیکهای این قسمت:

بسته شده به دلیل نامربوط بودن. یعنی مورد خلافی نداشته ... من نمیدونم به چی باید مربوط باشن؟ عمومی اونم سایر موارد؟!
    ببخشید توی این تاپیک مطرح میکنم ولی اگه من بخوام موضوعی رو مطرح کنم که در ظاهر به تحصیل و زندگی و کار و مهاجرت در خارج از کشور مربوط نیست مگه نباید توی همون قسمت تاپیک باز کرد؟
    میشه یکی راهنمایی کنه من رو؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ايجاد تالار جديد

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    برخی از تاپیکهای این قسمت:

بسته شده به دلیل نامربوط بودن. یعنی مورد خلافی نداشته ... من نمیدونم به چی باید مربوط باشن؟ عمومی اونم سایر موارد؟!
    ببخشید توی این تاپیک مطرح میکنم ولی اگه من بخوام موضوعی رو مطرح کنم که در ظاهر به تحصیل و زندگی و کار و مهاجرت در خارج از کشور مربوط نیست مگه نباید توی همون قسمت تاپیک باز کرد؟
    میشه یکی راهنمایی کنه من رو؟
    سلام؛
    این انجمن ها "سایر موارد" هستند به این معنی که "سایر مواردی که در حیطه فعالیت این فروم میباشد ولی مرتبط با بقیه قسمت های موجود فروم نیستند"
    حیطه فعالیت های فروم هم که تقریبا همون مواردی بود که اشاره کردید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد بخش " مباحث متفرقه | سایر موارد "

درود

دوستان با توجه به اینکه 2 سالی از آخرین ارسال این تاپیک می گذرد و پیشنهاد مذکور با فرمایش ادمین محترم آقا بابک عزیز به دلایل مذکور ترتیب اثر داده نشد از این رو با توجه به طرح ساماندهی و جزیی سازی بخش پیشنهاد ها اگر نیاز به ایجاد تاپیک دیگری مبنی بر این پبشنهاد و یا پیشنهاد های دیگر شد با ایجاد تاپیکی مجزا منحصر به پیشنهاد ( برای هر بخش ) می توانین پیشنهاد رو از سر بگیرین و به روال بندازین تا بررسی شود از این رو این تاپیک قفل می شود .

البته لازم به ذکر است که انجمن سایر موارد نیز هم ایجاد شده است اما در کل مرتبط با محورهای فروم می باشد .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)