نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " اسپانیا "

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " اسپانیا "

سلام! من فکر می کنم که بد نیست اسپانیا هم انجمن جداگانه داشته باشه... هم موضوعات زیاد و پراکنده داره هم اینکه پست ها و کاربرانش کم کم دارن زیاد میشن. نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض درخواست بخش جدید

لطفا قسمت اسپانیا رو مثل بقیه کشورهای اروپایی مثل انگلییس سوئد و..... به صورت مجزا ارائه کنین تا پربار تر بشه. اینطوری که به عنوان سایر کشورهای اروپایی مطرح میشه مطالب پراکنده خواهد شد. چون فکر میکنم جزو کشورهایی هست که زیاد اپلای مکنن. مرسی از همکاریتون

پیش فرض پاسخ : درخواست بخش جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    لطفا قسمت اسپانیا رو مثل بقیه کشورهای اروپایی مثل انگلییس سوئد و..... به صورت مجزا ارائه کنین تا پربار تر بشه. اینطوری که به عنوان سایر کشورهای اروپایی مطرح میشه مطالب پراکنده خواهد شد. چون فکر میکنم جزو کشورهایی هست که زیاد اپلای مکنن. مرسی از همکاریتون
    سلام
    معمولا وقتی قعالیت برای یک کشور و تنوع سوالات مربوط برای اون کشور زیاد میشه، براش انجمن جدید درست میشه. میشه لطفا تعدادی از پستهای متفاوتی که در موضوع "تحصیل در اسپانیا" میبینید ذکر کنید تا بهتر بشه تصمیم گرفت.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام
    معمولا وقتی قعالیت برای یک کشور و تنوع سوالات مربوط برای اون کشور زیاد میشه، براش انجمن جدید درست میشه. میشه لطفا تعدادی از پستهای متفاوتی که در موضوع "تحصیل در اسپانیا" میبینید ذکر کنید تا بهتر بشه تصمیم گرفت.
    خوب مثلا تو همین قسمتی که شما فرمودین باید همه چیز رو همین جا مطرح کرد. از گرفتن بورسیه نحوه اپلای کردن نحوه خونه پیدا کردن مشکلات زندگی و.... آخه جای دیگه هم بخوای یک پست جدید ایجاد کرد پراکنده میشه. اما اگه همه اینها جمع بشه در یک انجمن به اسم اسپانیا فکر میکنم بهتر بشه. البته شما صاحبنظرین. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    خوب مثلا تو همین قسمتی که شما فرمودین باید همه چیز رو همین جا مطرح کرد. از گرفتن بورسیه نحوه اپلای کردن نحوه خونه پیدا کردن مشکلات زندگی و.... آخه جای دیگه هم بخوای یک پست جدید ایجاد کرد پراکنده میشه. اما اگه همه اینها جمع بشه در یک انجمن به اسم اسپانیا فکر میکنم بهتر بشه. البته شما صاحبنظرین. با تشکر
    سلام. من یادم رفت اینجا هم بگم. برای اسپانیا و چند تا کشور اروپایی دیگه هم انجمن درست کردم. تصمیم بر این شد که هر کشوری بیش از چند تاپیک هم براش میتونه باز بشه، یک انجمن داشته باشه. مدیریت و نگهداری از فروم به این روش در دراز مدت راحتتر خواهد بود. ممنون از پیشنهاد شما.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای" اسپانیا "

درود

دوستان با توجه به اینکه 1 سالی از آخرین ارسال این تاپیک می گذرد و پیشنهاد مذکور ترتیب اثر داده شده است از این رو با توجه به طرح ساماندهی و جزیی سازی بخش پیشنهاد ها اگر نیاز به ایجاد تاپیک دیگری مبنی بر این پبشنهاد و یا پیشنهاد های دیگر شد با ایجاد تاپیکی مجزا منحصر به پیشنهاد ( برای هر بخش ) می توانین مسئله رو از سر بگیرین و به روال بندازین تا بررسی شود از این رو این تاپیک قفل می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)