نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد انجمن " شرکت های اعزام دانشجو "

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد انجمن " شرکت های اعزام دانشجو "

با سلام به مدیران این سایت خوب و دوست داشتنی
    میخواستم پیشنهاد کنم یک بخش هم مربوط به بررسی شرکتهای اعزام دانشجو ایجاد بشه. بنظر من که خیلی موضوع مهمیه و برای من جای تعجب بود که توی چنین سایت پرباری تقریبا هیچ بخش و اطلاعاتی در اینمورد پیدا نمیشه! این مورد رو با یکی از دوستان باسابقه سایت مطرح کردم و ایشون پیشنهاد دادن که من پیشنهاد بدم تا بلکه بخش جدیدی برای این موضوع مهم ایجاد بشه چون به کاربران عادی در قسمت مربوطه اجازه ایجاد موضوع جدید داده نمیشه. فکر می کنم با توجه به تعداد دوستانی که از خدمات اینطور شرکتها استفاده کرده یا می کنند و میزان قابل توجه وقت، اعتماد و پولی که یک دانشجو جهت ادامه تحصیل در این شرکتها سرمایه گذاری میکنه و تجربیات زیادی که بسیاری از دوستان قبلا در رابطه با این شرکتها داشتن، چنین موضوعی میتونه خیلی برای آینده اعضای سایت مفید باشه...
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electeronic engineering

پیش فرض پاسخ : ايجاد تالار جديد

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    میخواستم پیشنهاد کنم یک بخش هم مربوط به بررسی شرکتهای اعزام دانشجو ایجاد بشه. بنظر من که خیلی موضوع مهمیه و برای من جای تعجب بود که توی چنین سایت پرباری تقریبا هیچ بخش و اطلاعاتی در اینمورد پیدا نمیشه! این مورد رو با یکی از دوستان باسابقه سایت مطرح کردم و ایشون پیشنهاد دادن که من پیشنهاد بدم تا بلکه بخش جدیدی برای این موضوع مهم ایجاد بشه چون به کاربران عادی در قسمت مربوطه اجازه ایجاد موضوع جدید داده نمیشه. فکر می کنم با توجه به تعداد دوستانی که از خدمات اینطور شرکتها استفاده کرده یا می کنند و میزان قابل توجه وقت، اعتماد و پولی که یک دانشجو جهت ادامه تحصیل در این شرکتها سرمایه گذاری میکنه و تجربیات زیادی که بسیاری از دوستان قبلا در رابطه با این شرکتها داشتن، چنین موضوعی میتونه خیلی برای آینده اعضای سایت مفید باشه...
    در مورد چیه این شرکت ها باید بحث بشه؟! همه میگن که خودتون اپلای کنید و پولتون رو توی جوب (جیب این شرکت ها) نریزید.فکر میکنم که رسالت این سایت هم همین باشه! البته یه قسمت هست که در مورد خدمات آگهی دهندگانه که اونم فکر میکنم از روی ناچاریه.چون هم باید چرخ زندگی (سایت) بچرخه و هم رسالت سایت که میگه خودتون اپلای کنید زیر سوال نره.

به AghaMashalla: ببینید دوست عزیز، دو تا بحث هست در اینمورد.
    اول اینکه بهرحال هرچقدر هم از این موسسات بد گفته بشه، بهرحال همیشه عده ای هستند که پولشون رو به جیب (یا بقول شما جوب) این موسسات می ریزن و غیر از اون وقت و شاید سرنوشتشون در گروی عملکرد این موسسات میشه. بنابراین بخاطر همون رسالت سایت - که فکر می کنم در نهایت کمک به دانشجویان عازم خارج از کشور باشه، فرق نمی کنه به چه صورتی دارن عازم میشن - بنظر من یک چنین بخشی میتونه برای اون عده مفید واقع بشه.
    دوم، بهرحال در مواردی این موسسات بنظر میرسه که نفوذ بیشتری در کشور یا دانشگاه مقصد داشته باشن که دانشجوی عازم رو ترغیب به مراجعه به اونها میکنه. البته شما مثل اینکه تو مالزی هستی ولی فقط نگاه به کشورهای پیشرفته نکنید، در مورد کشورهای در حال توسعه یا کمتر توسعه یافته نقش این موسسات در گرفتن پذیرش بنظر بیشتره مثلا تا جاییکه من می دونم و طبق چیزی که دوستان توی بخش قبرس نوشته بودن گویا از سال 2011 یکی از دانشگاههای معروف اونجا فقط از طریق موسسات نماینده اش، پذیرش میده!
    اینها نشون میده که در مواردی دانشجو ناگزیر از مراجعه به این موسساته و چه خوبه که این سایت مفید که در هیچ مرحله ای بچه ها رو تا زمان گرفتن پذیرش و حتی بعد از اون تنها نمیذاره، برای این مورد هم بخشی راه اندازی بکنه...
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها

ممنون از پیشنهادتون. به طور کلی شرکتها و خدمات مختلفی هستند که مربوط به پروسه اپلای میشن. سایت کلی سایت اینه که در مورد خدمات این شرکتها فقط در یک انجمن بحث میشه. به این ترتیب کنترل کیفی مطالب ارسالی راحتتر میشه. به نظرم لازم نیست در مورد این شرکتها استثناء قائل شد.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد انجمن " شرکت های اعزام دانشجو "

درود

دوستان با توجه به اینکه 1 سالی از آخرین ارسال این تاپیک می گذرد و پیشنهاد مذکور با فرمایش ادمین محترم آقا مهرداد عزیز ترتیب اثر داده شده است از این رو با توجه به طرح ساماندهی و جزیی سازی بخش پیشنهاد ها اگر نیاز به ایجاد تاپیک دیگری مبنی بر این پبشنهاد و یا پیشنهاد های دیگر شد با ایجاد تاپیکی مجزا منحصر به پیشنهاد ( برای هر بخش ) می توانین مسئله رو از سر بگیرین و به روال بندازین تا بررسی شود از این رو این تاپیک قفل می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything