نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " ژاپن | کره | امارات "

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " ژاپن | کره | امارات "

به نظر من یک بخش جدید درست کنید که توش برای هر کشور یه تاپیک داشته باشه،افرادی که الان ساکن هر کشوری هستن برن توی اون بخش اسم خودشونو توی کشور مربوطه بنویسن
    مثلا آقای x میاد تو تاپیک لهستان مینویسه من دانشجوی فلان رشته ساکن شهر فلان تو کشور لهستان هستم
    این چندتا حسن بزرگ داره
    اول اینکه بچه هایی که تازه میرن توی یه کشور غریب خیلی راحت میتونن از طریق این بخش هموطنانشونو پیدا کنن و کمتر احساس غربت کنن
    حسن دومش اینه که به فرض مثال من الان میخوام برای یه دانشگاه اپلای کنم میرم از چندتا از دانشجوهای دانشگاه مد نظر میپرسم ببینم راضین یا نه یا ازشون مشورت بگیرم که برای کدوم کشور اپلای کنم
    حسن سومش اینه که افراد خارج از کشور خیلی راحت تر میتونن به هموطناشون کمک کنن
    البته واضحه که در شرایط عادی هم میشه افراد خارج از کشور رو پیدا کرد.اما پیدا کردن یه دانشجو تو یه رشته خاص تو یه کشور خاص توی این فروم و حجم زیاد تاپیک ها و پست ها کار بسیار دشواریه

پیش فرض پاسخ : ايجاد تالار جديد

سلام.لطف میکنید برای کشورهایی مثل ژاپن و عمارات و کره زیرگروه جداگانه درست کنید؟متقاضیان این کشورها کمتر از چین و ترکیه و هند نیستند.این درسته که چین و هند زیرگروه جداگانه داشته باشند ولی کشورهایی مثل ژاپن و کره جنوبی جزو "کشورهای دیگر" طبقه بندی بشند؟مگه چیشون کمتره؟نه متقاضیشون کمتره نه کیفیت دانشگاهاشون ...
    به نظر شما حرفم غیر منطقیه که کسی بهش توجه نمیکنه؟؟؟؟ممنون

پیش فرض پاسخ : ايجاد تالار جديد

نقل قول نوشته اصلی توسط pink_panther نمایش پست ها
    سلام.لطف میکنید برای کشورهایی مثل ژاپن و عمارات و کره زیرگروه جداگانه درست کنید؟متقاضیان این کشورها کمتر از چین و ترکیه و هند نیستند.این درسته که چین و هند زیرگروه جداگانه داشته باشند ولی کشورهایی مثل ژاپن و کره جنوبی جزو "کشورهای دیگر" طبقه بندی بشند؟مگه چیشون کمتره؟نه متقاضیشون کمتره نه کیفیت دانشگاهاشون ...
    به نظر شما حرفم غیر منطقیه که کسی بهش توجه نمیکنه؟؟؟؟ممنون
    ممنون از نظر شما. این انجمنها ایجاد شد.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ایجاد تاپیک مجزا برای " ژاپن | کره | عمارات "

درود

دوستان با توجه به اینکه پیشنهاد مذکور با فرمایش ادمین محترم آقا مهرداد عزیز ترتیب اثر داده شده است از این رو با توجه به طرح ساماندهی و جزیی سازی بخش پیشنهاد ها اگر نیاز به ایجاد تاپیک دیگری مبنی بر این پبشنهاد و یا پیشنهاد های دیگر شد با ایجاد تاپیکی مجزا منحصر به پیشنهاد ( برای هر بخش ) می توانین مسئله رو از سر بگیرین و به روال بندازین تا بررسی شود از این رو این تاپیک قفل می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)