نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " ارمنستان "

Junior Member Ekut آواتار ها

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " ارمنستان "

ارمنستان هم جای مناسبیه برای تحصیل.مناسب از نظر ارزون بودن،سهولت در اخذ پذیرش و ویزا،نزدیک بودن به ایران،سهولت در رفت و آمد،فرهنگ بالای مردم ارمنستان و تمیزی کشور ارمنستان،نزدیک بودن فرهنگ ایران و ارمنستان و بسیاری از نکات دیگه ...
    فکر کنم برای افرادی که دنبال یه کشور ارزون میگردن جای مناسبی باشه.اگر یه تالار برای این کشور ایجاد کنید شاید به خیلیا کمک کنه
    ممنون
    زنده باد اون کارگردانی که نگفت من... گفت مردم کشور من...
    اصغر فرهادی دوست داریم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electeronic engineering

پیش فرض پاسخ : ايجاد تالار جديد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ekut نمایش پست ها
    ارمنستان هم جای مناسبیه برای تحصیل.مناسب از نظر ارزون بودن،سهولت در اخذ پذیرش و ویزا،نزدیک بودن به ایران،سهولت در رفت و آمد،فرهنگ بالای مردم ارمنستان و تمیزی کشور ارمنستان،نزدیک بودن فرهنگ ایران و ارمنستان و بسیاری از نکات دیگه ...
    فکر کنم برای افرادی که دنبال یه کشور ارزون میگردن جای مناسبی باشه.اگر یه تالار برای این کشور ایجاد کنید شاید به خیلیا کمک کنه
    ممنون
    یه تاپیک برای ارمنستان هست که زیاد هم ازش استقبال نمیشه! تمام مسائلی هم که گفتی درسته. بغیر از خود دانشگاه هاش که سطح پایینی دارن بقیه ی چیزاش خوبه.

پیش فرض پاسخ : ايجاد تالار جديد

نقل قول نوشته اصلی توسط AghaMashalla نمایش پست ها
    یه تاپیک برای ارمنستان هست که زیاد هم ازش استقبال نمیشه! تمام مسائلی هم که گفتی درسته. بغیر از خود دانشگاه هاش که سطح پایینی دارن بقیه ی چیزاش خوبه.
    ممنون از آفاماشاالله!
    اینم تاپیک ارمنستان که ایشون اشاره کرده بودن.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " ارمنستان "

درود

دوستان با توجه به اینکه پیشنهاد مذکور با فرمایش ادمین محترم آقا مهرداد عزیز ترتیب اثر داده شده است از این رو با توجه به طرح ساماندهی و جزیی سازی بخش پیشنهاد ها اگر نیاز به ایجاد تاپیک دیگری مبنی بر این پبشنهاد و یا پیشنهاد های دیگر شد با ایجاد تاپیکی مجزا منحصر به پیشنهاد ( برای هر بخش ) می توانین مسئله رو از سر بگیرین و به روال بندازین تا بررسی شود از این رو این تاپیک قفل می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)