نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " رشته شیمی "

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " رشته شیمی "

من پیشنهادی در رابطه با بخش «شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر» در تالار رشته ها دارم:

رشته ی شیمی باید از این دسته حذف بشه؛ چون هیچ گونه ارتباطی بین شیمی و سه رشته ی دیگه که همه مهندسی هستند وجود نداره. به جاش بهتره انجمن «ریاضی و فیزیک» هم تغییر کنه و انجمن جدیدی مختص science: شیمی، فیزیک و علوم زیستی راه بیفته.
    (mathematical science هم، شامل ریاضی، علوم کامپیوتر و آمار)

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات مرتبط با ایجاد تاپیک ها و بخش های جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    من پیشنهادی در رابطه با بخش «شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر» در تالار رشته ها دارم:

رشته ی شیمی باید از این دسته حذف بشه؛ چون هیچ گونه ارتباطی بین شیمی و سه رشته ی دیگه که همه مهندسی هستند وجود نداره. به جاش بهتره انجمن «ریاضی و فیزیک» هم تغییر کنه و انجمن جدیدی مختص science: شیمی، فیزیک و علوم زیستی راه بیفته.
    (mathematical science هم، شامل ریاضی، علوم کامپیوتر و آمار)
    سلام

ممنون...
    یه سوال
    شما شیمیست دیدید که بخواد ریاضی یا علوم کامپیوتر اپلای کنه!؟ ولی شیمیست های زیادیو دیدم که مهندسی اپلای کردن ... خود من شیمی محض هستم و دو جا پذیرش مهندسی داشتم ... در حال حاضر هم گروهمون هم دو تا استاد داره ... یکی مهندسی شیمی و دیگری شیمی ... البته شاخه هایی هست که باهم ارتباط کمی داشته باشند ولی بی ارتباط نیست.

از طرفی شرایط پذیرش رشته های علوم پایه بسیار شبیه هم هستند... ولی از لحاظ محتوا متفاوت ...

دسته بندی شما همون مشکلی رو خواهد داشت که دسته بندی موجود داره ... فکر میکنم ارتباط شیمی با مهندسی شیمی کمتر از شیمی با علوم زیستی یا فیزیک نباشه.

باز اگه پیشنهادی دارید که بتونه مشکل رو بکلی رفع کنه ممنون میشم مطرح کنید.
    ویرایش توسط rashdy_chem : June 5th, 2012 در ساعت 10:11 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با ایجاد تاپیک مجزا برای " رشته شیمی "

درود

دوستان با توجه به اینکه پیشنهاد مذکور با فرمایش مدیریت ارشد محترم آقا محمد عزیز بنا به دلایل مذکور ترتیب اثر داده نشده است از این رو با توجه به طرح ساماندهی و جزیی سازی بخش پیشنهاد ها اگر نیاز به ایجاد تاپیک دیگری مبنی بر این پبشنهاد و یا پیشنهاد های دیگر شد با ایجاد تاپیکی مجزا منحصر به پیشنهاد ( برای هر بخش ) می توانین مسئله رو از سر بگیرین و به روال بندازین تا بررسی شود از این رو این تاپیک قفل می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything