نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با حذف ارسال ها | ویرایش پست ها " توسط کاربران "

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکار های مرتبط با حذف ارسال ها | ویرایش پست ها " توسط کاربران "

این که فقط مدیر فروم می تونه پست های ما رو حذف کنه... خیلی سخت گیریه!

مثلا من تازه وارد اول که اومدم کلی جو گیر شدم و خیر سرم به هوای یافتن و گرفتن دقیق ترین اطلاعات تمام رزومه خودمو مو به مو واسه نظر سنجی گذاشتم که مثلا از کجا بهتره فاند بگیرم و احتمال موفقیتم بیشتره........طوری که اگه یه هم دانشگاهی چشش بهش می افتاد تمام آمارم در اومده بود. که به دلایلی نمی خوام برنامه ادامه تحصیلمو کسی از داخل دانشگاه بدونه............بعدم که پشیمونی فایده نداشت و حالا بگرد در به در دنبال مدیر فروم و هی پیام بده بابا اون سرگذشت منو پاک کن!!!!!!!!!!!!!

اگه امکان برای هر کاربری باشه که بتونه پستشو پاک کنه بهتره.

اما در مورد پنگلیش کار خوبیه که یا فارسی یا انگلیسی. این یک حرکت فرهنگی محسوب می شه و من با این بدعت گذاری جدید( پنگلیش) به کلی مخالفم

در مجموع سایت عالیه
    موفق باشید و خسته نباشید

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات شما در مورد قوانین فروم و نحوه اجرای آنها

من دوست دارم بتونم پست هامو حذف کنم اگر خواستم

Member alirg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

خیلی‌ خوب هست اگه بتونیم پیام هامونو هروقت میخوایم ویرایش کنیم, مثلا من خودم خیلی‌ وقتا می‌شه ک بعد کلی‌ وقت وقتی‌ خودم تجربه موضوعی را پیدا می‌کنم می‌خوام پستامو کامل تر کنم ولی‌ میبینم دیگه نمی‌شه ویرایشش کنم پس یا بی‌خیال میشم یا اون پستو دوباره به اضافهٔ اطلاعات جدید میزارم ک باعث می‌شه صفحه یه موضوع زیاد صحه و باعث خسته کردن خوانندهها می‌شه

در مورد پینگلیش هم سایت بنویس کارو راحت می‌کنه ولی‌ اگه برنامش رو روی سایت هم بذرید ک دگه محشره

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

خوشحالم که اکثریت از قوانین فروم راضی هستند. در مورد ویرایش پست توسط کاربر، واقعا این امکان باعث به هم خوردن نظم میشه و در گذشته ویرایش پست حتی توسط مدیران هم مشکل آفرین بوده. محدودیت پینگلیش رو هم همونطور که اکثر دوستان اشاره کردن به خاطر سهولت در خوندن مطالب گذاشتیم. سعی خواهیم کرد امکانات ویراشگر رو در آینده بهتر کنیم تا دوستانی که دسترسی به کیبورد فارسی ندارند بتونند فارسی پست بذارن.
    در مورد سختگیری مدیران هم ما یادآوری کردیم و توصیه کردیم با کاربران با احترام و مدارا رفتار بشه و برای کاربرانی که پستهای کمی دارند تا حد امکان اخطار صادر نشه. شما اگر موردی دیدید که بد رفتاری شده حتما تو بخش اعتراضات مطرح کنید و مطمئن باشید رسیدگی میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)