صفحه 65 از 69 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 689

موضوع: مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen667 نمایش پست ها
    خب اگه فرض بر 20 ساعت کار در هفته باشه و ساعتی هم 10 یورو حساب کنیم میشه هفته ای 200 یورو و ماهی 800 یورو و سالی 9600 یورو که خب اون 8000 یورو هزینه سالیانرو که شما میگید پوشش میده. چطور میگید فقط بخشی از هزینه هاتونو پوشش میده؟؟
    بخشی از محاسبات شما روی کاغذ صحیح هست. لینک های زیر مطالعه کنید. ولی از لحاظ پوشش دادن بستگی به خودتون داره برخی افراد حتی پس انداز هم دارند و برخی نیاز به ارسال پول از ایران چون نوع زندگی کردن افراد متفاوت هست. بلاک پول برای ویزا مورد بحث من نیست.
    http://www.internationale-studierend...ent_contracts/
    https://www.study-in.de/en/plan-your...-job_71027.php
    http://www.internationale-studierend...contributions/
    https://www.minijob.de/en/kosten-und...-450-euro-jobs

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_93 نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی
    رشته مورد نظر:
    ریاضی یا کامپیوتر

معدل لیسانس:
    ۱۷.۵۰
    رشته لیسانس:
    مهندسی نرم افزار
    دانشگاه لیسانس:
    آزاد
    مدرک زبان آلمانی:
    TestDaF 4
    مقالات خارجی:ـــ
    مقالات داخلی: __
    تالیف کتاب:ـــ
    سابقه کار:
    فریلنسری
    سایر افتخارات و مدارک:
    مسابقات رباتیک و کامپیوتر(چندان مهم نیست ولی بد هم نیست) و مدرک دوره هم دارم که من باز اونها را مهم نمیدونم ولی یک مقدار در پروژه های اپن سورس کار کردم و خودم هم پروژه دارم.کارگاه دانشجویی برگزار کردم و توصیه نامه هم دارم.(چیز دیگه الان به ذهنم نمیرسه!!)

سلام من ۲۶ سالمه دانشگاه را از ۲۲ سالگی شروع کردم و بعد نرم افزار خوندم. در اون چند سال قبل دانشگاه زبان و یکسری کلاس میرفتم.

نمره دروس تخصصیم که مهم هستند در رنج ۱۸-۲۰ است و معدلم عموما از دروس عمومی کم شده.

الان میخوام برای کارشناسی مجدد در المان در رشته ی ریاضی یا علوم کامپیوتر اقدام کنم چون علاقه ام سمت علوم است و اون هم در زمینه پزشکی.
    چندتایی دانشگاه دیدم این رشته را در مقطع لیسانس هم داشتند. به نظرتون به خاطر سنم چقدر احتمال داره ریجکت بشم؟ خیلی ها ناامیدم کردند چون سنم زیاده برای کارشناسی و گپ تحصیلی دارم میتونم تا دانشگاه و سفارت و... زبانم را بهتر کنم(آلمانی) زبان انگلیسیم هم خوبه.

مطالب مربوط به رشته ام هم اوضاعش بدک نیست.از زبان های برنامه نویسی و ابزارها و...

چون کاردانی میتونم بگیرم و چند سال رفتم دانشگاه نیاز به کالج ندارم و مستقیم میتونم وارد دانشگاه بشم.
    اگر قصد پزشکی و این رشته ها دارید یا اپلای لیسانس به طور کلی و نگران سن برای ویزا هستید ابتدا برای مستر اپلای کنید وقتی تشریف آوردید بعد از مدتی میتونید زمینه خودتون دنبال کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen667 نمایش پست ها
    خب اگه فرض بر 20 ساعت کار در هفته باشه و ساعتی هم 10 یورو حساب کنیم میشه هفته ای 200 یورو و ماهی 800 یورو و سالی 9600 یورو که خب اون 8000 یورو هزینه سالیانرو که شما میگید پوشش میده. چطور میگید فقط بخشی از هزینه هاتونو پوشش میده؟؟

شما اگه هفته ای 20 ساعت کار کنید ارشدتون خیلی بیشتر از 2-3 سال طول میکشه . و این 8000 یورو برای یک نفره. اگه هر دوتون هفته ای 20 ساعت کار کنید بله کافیه. البته همون اول که میایید باید 8000 یورو اولیه رو بیارید و نمیتونید بگید که میخوام کار کنم. باز بسته به اینکه کدوم ایالت میرید ممکنه این پول بلاک بشه یا نشه که خب اینم خیلی مهمه.

با سلام

رشته مورد نظر: communication &computer networks

معدل ارشد: 18.92
    رشته ارشد: مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    دانشگاه ارشد: دانشگاه ازاد
    معدل لیسانس:14.37
    رشته لیسانس:مهندسی کامپیوتر -نرم افزار
    دانشگاه لیسانس: غیرانتفاعی
    معدل کاردانی : 12:72
    رشته کاردانی : کامپیوتر - نرم افزار
    دانشگاه کاردانی: دانشگاه فنی دولتی
    مدرک زبان انگلیسی:ایلتس 7
    مدرک زبان آلمانی: در حال خواندن
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار: 10 سال تو شرکت ارتباطات زیرساخت سابقه همراه با بیمه دارم پوزیشن شغلیمم Network
    سایر افتخارات و مدارک: کلیه دوره های مخابرات و شبکه رو رفتم ولی مدارکم داخلی ان (فنی و حرفه ای صادر کرده)

بنده 33 سالمه وقت سفارت گرفتم حدودا زمستان پارسال، متاهل هستمو میخواستم بدونم واسع مستر مجدد شانس دارم ؟؟ اگه شانس هست واسع کدوم دانشگاهها میتونم اقدام کنم و سوال بعدیم اینه که خانمم هم میتونه بهمراه من همزمان ویزا بگیره از سفارت؟
    ممنونم جواب بدین..

Junior Member

سلام دوستان من 21 سالمه معدل دیپلم تجربی 19.5 و پیش 18.5 دارم میتونم برای لیسانس مهندسی کامپیوتر اقدام کنم؟ سنم مشکل ساز نیست برای لیسانس؟

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: مهندسی کامپیوتر/آی تی/ کامپیوتر ساینس

معدل لیسانس:15.3
    رشته لیسانس:مهندسی آی تی
    دانشگاه لیسانس: اصفهان(دولتی)
    مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 7.5
    مدرک زبان آلمانی: تازه دارم میخونم
    مقالات خارجی:-
    مقالات داخلی: 1(ممکنه بشه 2تا)
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار: بدون بیمه زیر یه سال
    سایر افتخارات و مدارک:چنتا مدرک داخلی دوره های برنامه نویسی و یادگیری ماشینی و شبکه دارم
    Gre:307(q: 160 & v : 147& aw: 3قصد دوباره امتحان دادن هم ندارم

دانشگاه مورد نظر در آلمان: فرقی نداره فقط شهریه نداشته باشه، فقط هزینه زندگی رو دارم
    سلام دوستان، ممنون میشم کسی من رو راهنمایی کنه که چقدر شانس دارم و سراغ چه دانشگاهایی برم یا حدود چه رنکی. من26 سالمه و تازه میخوام وقت سفارت بگیرم، یعنی 18 ماه هم فرصت دارم آلمانی بخونم ولی پذیرش انگلیسی میخوام بگیرم، اما اینکه چه دانشگاه و شهری اقدام کنم هیچی نمیدونم، ترجیحم شهرهاییه که شرکت های کامپیوتری بیشتر هستند(که نمیدونم کدومان)
    پیشاپیش ممنون
    و یک سوال هم اگر کسی میدونه بهم کمک کنه، من مدرک زبانم اگر تا قبل از وقت سفارت انقضاش تموم بشه مشکل ایجاد میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار-دانشگاه ازاد نیشابور

با سلام

رشته مورد نظر: ربانیک یا برنامه نویسی
    معدل لیسانس:13.277
    رشته لیسانس: مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    دانشگاه : دانشگاه ازاد

مدرک زبان انگلیسی:در حال خواندن
    مدرک زبان آلمانی: در حال خواندن
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار: حدود 6 سال سابقه کار در زمینه رشته تحصیلی
    سایر افتخارات:شرکت در مسابقات ربانیک

سلام من 28 سالم هست و قصد دارم تو زمینه رشته تحصیلی برای دانشگاه های المان ترجیحا انگلیسی زبان اپلای کنم
    و هیچ اطلاعی تو این زمینه ندارم
    با نوجه به پایبین بودن معدلم که نمیتونم دانشگاه های سطح بالا اپلای کنم ممنون میشم اگه کسی دانشگاه هایی رو که سطح متوسطی داشنه باشن معرفی کنه چون تو اینترنت که سرچ میکنم همه دانشگاه های سطح بالا میاره
    و اینکه با نوجه به معدل پایین من و هیچ رزومه خاصی که ندارم شانسی دارم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط haniebadiani70 نمایش پست ها
    با سلام

رشته مورد نظر: ربانیک یا برنامه نویسی
    معدل لیسانس:13.277

سلام من 28 سالم هست و قصد دارم تو زمینه رشته تحصیلی برای دانشگاه های المان ترجیحا انگلیسی زبان اپلای کنم
    و هیچ اطلاعی تو این زمینه ندارم
    با نوجه به پایبین بودن معدلم که نمیتونم دانشگاه های سطح بالا اپلای کنم ممنون میشم اگه کسی دانشگاه هایی رو که سطح متوسطی داشنه باشن معرفی کنه چون تو اینترنت که سرچ میکنم همه دانشگاه های سطح بالا میاره
    و اینکه با نوجه به معدل پایین من و هیچ رزومه خاصی که ندارم شانسی دارم یا نه؟
    بهتر هست رو زبان آلمانی تمرکز کنید چون شانس و انتخاباتون بیشتر میشه

رشته مورد نظر: web engineer or artifical intelligence

معدل کارشناسی : 12
    رشته : مهندسی کامپیوتر - سخت افزار
    دانشگاه ارشد: دانشگاه فردوسی
    مدرک زبان انگلیسی:ایلتس 6.5
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    سابقه کار: 2 سال شرکتی

سلام 26 سالم هست میخواستم ببینم شانسی واسه ارشد دارم؟ دانشگاه chemnitz مثلا انگیلیسی زبان داره و شرط معدل هم نداره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط amiralizadeh71 نمایش پست ها
    رشته مورد نظر: web engineer or artifical intelligence

معدل کارشناسی : 12
    رشته : مهندسی کامپیوتر - سخت افزار
    دانشگاه ارشد: دانشگاه فردوسی
    مدرک زبان انگلیسی:ایلتس 6.5
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    سابقه کار: 2 سال شرکتی

سلام 26 سالم هست میخواستم ببینم شانسی واسه ارشد دارم؟ دانشگاه chemnitz مثلا انگیلیسی زبان داره و شرط معدل هم نداره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

درود
    بله شانس دارید حتما اپلای کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)