صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 195960616263646566676869
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 689 , از مجموع 689

موضوع: مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

من ارشد مهندسی صنایع دارم بنظرتون امکانش هست که برای رشته های media , IT management , computer science برای دکتری یا ارشد مجدد اقدام کرد؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    من ارشد مهندسی صنایع دارم بنظرتون امکانش هست که برای رشته های media , IT management , computer science برای دکتری یا ارشد مجدد اقدام کرد؟؟
    سلام دوست عزیز اره میشه چون منم صنایع بودم الان دانشجوی دکتری علوم کامپیوتر هستم
    قطعا برای دکتری اقدام کنید چون شانس دریافت فاند و اسکالرشیب بیشتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fnsn نمایش پست ها
    شما اگه تو زمینه ارشدتون که با لیسانستون یکی نیست خیلییی خوب باشید میتونید دنبال کار بگردید. برای ارشد هم من پیشنهاد میکنم اول با یه رشته مرتبط اپلای کنید و ویزا تحصیلی بگیرید بعد که اومدید آلمان رشتتونو عوض کنید.
    سلام دوست عزیز یک سوال داشتم
    من کاردانی نقشه برداری دارم و الان کارشناسی ناپیوسته نرم افزار میخونم اگه برم کارشناسی نقشه برداری بگیرم و برای ارشد نقشه برداری پذیرش بگیرم. ایا اونجا میتونم رشتمو تغییر بدم به کامپیوتر؟؟
    اگه میشه چقدر زمان میبره؟؟
    ممنون

رشته مورد نظر: Computer science یا IT Management

معدل لیسانس: 15.55
    رشته لیسانس: فناوری اطلاعات
    دانشگاه لیسانس: غیرانتفاعی

مدرک زبان انگلیسی: IELTS ACADEMIC 7

معدل فوق لیسانس: 18.20
    رشته فوق لیسانس: مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیکی
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی

مدرک زبان آلمانی: خیر
    مقالات خارجی: 1 ISI
    مقالات داخلی: 1 ISC
    تالیف کتاب: 3 داخلی
    سابقه کار: سه سال ثبت شده با بیمه
    سایر افتخارات و مدارک: فعالیت در انجمن‌های علمی و فعالیت در سمت مشاور مدیرعامل

دوستان من مدرک A1 آلمان رو هم میتونم بگیرم و برای GRE هم میخوام تلاش بکنم.
    هدفم حدود 1 تا 1.5 سال دیگه هست
    برای مقطع PhD در آلمان
    به نظرتون شانسم چقدره؟
    ویرایش توسط ma_albert : February 13th, 2020 در ساعت 11:07 PM
    Sure, things will go well, I believe

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: تمامی رشته های مربوط به کامپیوتر یا IT

معدل لیسانس: 14.05
    رشته لیسانس: مهندسی فناوری اطلاعات
    دانشگاه لیسانس: موسسه غیرانتفاعی رایانه ای تهران
    مدرک زبان انگلیسی: تافل 82
    مدرک زبان آلمانی: قبلا تا B1 خوندم و الان به راحتی A1 یا حتی A2 میتونم بگیرم
    مقالات خارجی:-
    مقالات داخلی:-
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:-
    سایر افتخارات و مدارک: ربته اول و دوم دانشگاه در ترم های آخر و بالاترین پیشرفت تحصیلی در بین کل دانشجویان

دانشگاه مورد نظر در آلمان:هر دانشگاهی در هر شهری

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: تمامی رشته های مربوط به کامپیوتر یا IT

معدل لیسانس: 14.05
    رشته لیسانس: مهندسی فناوری اطلاعات
    دانشگاه لیسانس: موسسه غیرانتفاعی رایانه ای تهران
    مدرک زبان انگلیسی: تافل 82
    مدرک زبان آلمانی: قبلا تا B1 خوندم و الان به راحتی A1 یا حتی A2 میتونم بگیرم
    مقالات خارجی:-
    مقالات داخلی:-
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:-
    سایر افتخارات و مدارک: ربته اول و دوم دانشگاه در ترم های آخر و بالاترین پیشرفت تحصیلی در بین کل دانشجویان

دانشگاه مورد نظر در آلمان:هر دانشگاهی در هر شهری
    به نظرم برای رشته های به زبان آلمانی در صورت انتخاب درست دانشگاه ها، شانس خوبی دارید( معدلتون برای برخی دانشگاه ها مشکل ساز خواهد بود)

سلام
    توی کوئرا خوندم که برای پذیرش ارشد آلمان حتما باید رشته ت مرتبط با رشته کارشناسی باشه
    من کارشناسی متالورژی خوندم ولی چون یه شرکت برنامه نویسی دارم میخوام ارشد رو it بخونم، امکانش هست دانشگاهی قبول کنه یا کلا جزو خط قرمزهاست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Frankfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    چرا همون مهندسی صنایع را اقدام نمیکنین؟ ریسکش خیلی بالاس به نظر من. این هم در نظر بگیرید که آلمان از لحاظ رشته آی تی کلا بسیار ضعیف عمل کرده و می‌کند. ارزش مدرکی پایینی در سطح دنیا داره. ولی صنایع ارزش بالا. دلیلشم هم مساله زبان و مساله رعایت قانون داده ها در اروپاست. تمام سیستمهای ای تی در المان به زبان آلمانیست و متاسفانه بعد از اتمام تحصیل در سه کشور آلمان و سویس و اتریش میتونین کار کنید. تازه اگه کار بهتون بدن. چون کارهای سطح بالا فقط برای آلمانیهاست. حتی اگه شخصی پیدا نشه جای خالی را پر کند، خودشون از طریق آشنایان و دوستان که مشهور است به ویتامین ب شخصی آلمانی اصل را پیدا می‌کنند و آموزشش میدن. من دو دهه است که در آلمان زندگی می‌کنم و این چند روز به خاطر وضعیت کورونا خونه هستم. دیگه فکر کردم شاید بتونم از وقت استفاده کنم و اینجا کسیرو راهنمایی کنم. سوالی بود در خدمتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hessisch نمایش پست ها
    چرا همون مهندسی صنایع را اقدام نمیکنین؟ ریسکش خیلی بالاس به نظر من. این هم در نظر بگیرید که آلمان از لحاظ رشته آی تی کلا بسیار ضعیف عمل کرده و می‌کند. ارزش مدرکی پایینی در سطح دنیا داره. ولی صنایع ارزش بالا. دلیلشم هم مساله زبان و مساله رعایت قانون داده ها در اروپاست. تمام سیستمهای ای تی در المان به زبان آلمانیست و متاسفانه بعد از اتمام تحصیل در سه کشور آلمان و سویس و اتریش میتونین کار کنید. تازه اگه کار بهتون بدن. چون کارهای سطح بالا فقط برای آلمانیهاست. حتی اگه شخصی پیدا نشه جای خالی را پر کند، خودشون از طریق آشنایان و دوستان که مشهور است به ویتامین ب شخصی آلمانی اصل را پیدا می‌کنند و آموزشش میدن. من دو دهه است که در آلمان زندگی می‌کنم و این چند روز به خاطر وضعیت کورونا خونه هستم. دیگه فکر کردم شاید بتونم از وقت استفاده کنم و اینجا کسیرو راهنمایی کنم. سوالی بود در خدمتم.
    سراسر هجو و مهمل

کلی از دوستانم از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل شدند و در آلمان و صنایع آی تی مشغول به کار هستن من فکر کنم شما آلمان رو با جای دیگر اشتباه گرفته اید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)