صفحه 42 از 69 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 689

موضوع: مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده لیسانس برق الکترونیک دارم از دانشگاه آزاد تهران با معدل حدود 16 ولی میخوام برای IT یا کامپیوتر اپلای کنم رزومه خوبی هم تو برنامه نویسی و شبکه دارم میخواستم ببینم امکان اپلای هست اصلن یا نه و اگه هست شانسش چقدره ؟
    اینم اضافه کنم که کنکور امسال یعنی 95 دانشگاه دولتی تهران IT قبول شدم ولی چون درسم مونده بود اجازه ندادن برم این تاثیری تو گرفتن پذیرش از IT داره یا خیر و اینکه میخوام آلمانی اپلای کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: مهندسی IT - گرایش تجارت الکترونیک

معدل لیسانس: 14.63
    رشته لیسانس: مهندسی IT
    دانشگاه لیسانس: موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی رایانه ای تهران (مجازی) - سطح H+/-
    مدرک زبان انگلیسی: -
    مدرک زبان آلمانی: C1
    مقالات خارجی: -
    مقالات داخلی: -
    تالیف کتاب: -
    سابقه کار: -
    سایر افتخارات و مدارک: SQL Server Design & Admin - MCSD - زبان های برنامه نویسی PHP و C#

دانشگاه مورد نظر در آلمان: دانشگاه های سطح متوسط ترجیحا در ایالت NRW در شهرهای بزرگ مثل دورتموند، کلن ، دوسلدورف و...

ضمنا معدل کلی سه سال دیپلم خوبی دارم اما معدل کتبی بسیار ضعیفه، آیا برای این مقطع تحصیلی تاثیر گذاره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

دوستان من کل سایت DAAD رو زیرو رو کردم و چندتا سایت انگلیسی که به معرفی رشته های فوق می پردازه هم سرک کشیدم، اما فقط و فقط یک دانشگاه پیدا کردم که مستر به زبان آلمانی رشته تجارت الکترونیک رو ارائه میکنه! اصلا قابل باور نیست این موضوع که آلمان فقط یک دانشگاه برای این زمینه به این مهمی داشته باشه! از کجا می تونم لیست تمام دانشگاه هاش رو پیدا کنم؟ شاید تو DAAD جای مناسبی نمیرم! ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    دوستان من کل سایت DAAD رو زیرو رو کردم و چندتا سایت انگلیسی که به معرفی رشته های فوق می پردازه هم سرک کشیدم، اما فقط و فقط یک دانشگاه پیدا کردم که مستر به زبان آلمانی رشته تجارت الکترونیک رو ارائه میکنه! اصلا قابل باور نیست این موضوع که آلمان فقط یک دانشگاه برای این زمینه به این مهمی داشته باشه! از کجا می تونم لیست تمام دانشگاه هاش رو پیدا کنم؟ شاید تو DAAD جای مناسبی نمیرم! ممنون میشم راهنماییم کنید
    اکثر شاخه های مربوط به رشته کامپیوتر در آلمان تحت عنوان computer science هستن تنها تعداد کمی از دانشگاه ها یک شاخه از کامپیوتر به صورت جداگانه ارائه میدن به عنوان مثال مهندسی نرم افزار فقط چند دانشگاه هست یا هوش مصنوعی تا اونجا که خاطرم هست حتی یک دانشگاه هم نبود
    توی daad می تونی از اینجا استفاده کنی
    در ضمن daad کامل نیست می تونی لیست همه دانشگاه ها رو گوگل کنی مثلا all universities in germany یا master computer science in germany
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalpixel نمایش پست ها
    يه چيز ديگه هدفم ادامه تحصيل ،كار همزمان، اقامت هست ،حالا نظر دوستان يه اول مدرك الماني بگيرم بعد ايلتس بعد اقدام ؟ يا...
    سنم هم خردادماه ميشم ٢٩
    ضمن تایید صحبت های دوستمون به نظر من هم سن شما مشکل ایجاد می کنه و این هم در نظر داشته باشید که شما برای آلمان احتیاج به بلوکه کردن پول دارید یعنی یه چیزی حدود 8000 یورو باید هر سال یا حداقل سال اول بلوکه کنید
    بعد هم کار همراه درس خیلی سخته درس ها به اندازه کافی سنگین هست
    برای پیدا کردن برنامه هایی که به زبان انگلیسی ارائه میشه می تونید از daad کمک بگیری اما بعید می دونم برای دوره لیسانس انگلیسی ارائه بدن اگر هم باشه با توجه به معدل شما می تونم بگم پذیرشتون تقریبا ممکن نیست. برای آلمانی هم می تونی از همین سایت بهره ببری
    برای هزینه هم شهرهای شرق آلمان ارزان تر هستن حتی تو شهری مثل وایمار می تونی با حدود 105 یورو اتاق بگیری که این تو غرب آلمان غیر ممکن هست حتما اطلاع داری که بخش عمده هزینه شما رو مسکن تشکیل میده به این ترتیب شاید بتونی با 400 یورو هم زندگی کنی اما خاطرت باشه گرفتن خوابگاه خیلی خیلی سخت هست مثلا تو شهری مثل آخن باید حداقل یک سال منتظر باشی یا بایروث فکر می کنم 6 ماه لیست انتظارش بود در کل گرفتن خوابگاه سخته دیگه آهان یادم رفت بگم کار تو شرق آلمان کمتر هست. قیمت خوابگاه در غرب آلمان درسته از 180 شروع میشه اما با 200 یورو هم سخته جا گیر بیاری
    اینم کل دانشگاه های که این رشته رو در مقطع کارشناسی ارائه میدن
    در کل به نظرم اگه می خوای اقدام کنی برای رشته های به زبان آلمانی اقدام کن یعنی اول آلمانی بخون بعد اقدام کن. (پذیرشتون هم سخت نیست)
    برای اینکه بتونی هزینه خوابگاه ها هم در بیاری اشتودنتین ورک + اسم شهر استفاده کن مثلا weimar studentenwerk

Junior Member

رشته مورد نظر: رشته های مرتبط با شبکه های کامپیوتری

معدل لیسانس:16.80
    رشته لیسانس:شبکه های کامپیتری
    دانشگاه لیسانس:علمی کاربردی
    مدرک زبان انگلیسی:ندارم ولی میتونم بالای 6بگیرم
    مدرک زبان آلمانی:تازه شروع کردم
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار: دو ماه هست تو یه شرکت ISP کار میکنم
    سایر افتخارات و مدارک:NET+ CCNA از ایران و MTCNA از شرکت میکروتیک و MCSA از ایران

دانشگاه مورد نظر در آلمان: مهم نیست
    28 سال دارم.
    دانشگاه علمی کاربردی تو لیست Anabin نبود. به نظر شما امیدی هست.
    من3 ماه هست که این رو گذاشتم هیشکی جواب نداده.

آقای
    PILAPILA لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط famiros نمایش پست ها

سایر افتخارات و مدارک:NET+ CCNA از ایران و MTCNA از شرکت میکروتیک و MCSA از ایران

28 سال دارم.

آقای
    ممنون
    شما با این معدل که داری از اکثر دانشگاه ها میتونی پذیرش بگیری. تو لیست آنابین نبودن مشکل حادی نیست. شاید یه سری دانشگاه باشند که مخالفت کنند. ولی شما باید قبلش سایت دانشگاه مربوطه رو بخونی تا بیخودی براش اپلای نکنین.
    مدارکی که داری به درد اپلای نمیخوره. برای بازار کار هم دانش + زبان مهمه.
    چیزایی که اینجا گفته میشه نظرات شخصی و تجربی افراده.برا یکی جواب میده. برا یکی دیگه جواب نمیده.
    یعنی اگه من گفتم شما شانس نداری ! شما به حرف بنده گوش فرا نده. خودت باید جستجو کنی.
    موفق باشی.

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط famiros نمایش پست ها

28 سال دارم.

آقای
    ممنون
    ممنون از لطفی که داشتی و خواستی نظرم بگم تازه امروز پست شما رو خوندم. من هم ضمن این که فرمایشات دوستمون بهار خانم تایید می کنم مثل ایشون میگم نظرات ما می تونه دقیق نباشه و در عمل نتیجه برای شما یا سایر دوستان متفاوت باشه.
    یک سری از دانشگاه ها مثل اشتوتگارت برای رشته اینفوتک یا هامبورگ رسما در سایتشون اعلام کردن باید دانشگاهتون در آنابین باشه(یادت باشه در یک دانشگاه هم رشته به رشته فرق می کنه مثلا computer science در اشتوتگارت این بند نداره) برای این رشته ها شما شانس نداری
    به غیر از این رشته ها شما چه به آلمانی و چه به انگلیسی شانس خوبی دارید و جای نگرانی نیست.(معدلتون به اندازه کافی خوب هست)
    مدارکتون هم تاثیر چندانی نداره. بیشتر برای کار مهمه البته صرفا مدرک داشتن دلیلی برای کار گرفتن نیست باید دانش لازم هم داشته باشید
    اما به نظر من شما به آلمانی درخواست بده چون برای آینده کاری و تحصیلیتون خیلی بهتر هست.

موفق باشید

Junior Member

رشته مورد نظر: Computer Science or Informatics

معدل لیسانس: 14.43
    رشته لیسانس: نرم افزار کامپیوتر
    دانشگاه لیسانس: صنعتی خواجه نصیر
    مدرک زبان انگلیسی: تافل 109،
    GRE: verbal=150, Quant:163, writing:3.5
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

میخواستم بدونم احتمالش هست بتونم از یه دانشگاه متوسط ، انگلیسی زبان پذیرش بگیرم؟ با توجه به اینکه معدلم پایینه...

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط daryazar نمایش پست ها
    رشته مورد نظر: Computer Science or Informatics

معدل لیسانس: 14.43
    رشته لیسانس: نرم افزار کامپیوتر
    دانشگاه لیسانس: صنعتی خواجه نصیر
    مدرک زبان انگلیسی: تافل 109،
    GRE: verbal=150, Quant:163, writing:3.5
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

میخواستم بدونم احتمالش هست بتونم از یه دانشگاه متوسط ، انگلیسی زبان پذیرش بگیرم؟ با توجه به اینکه معدلم پایینه...
    شانس که هست اما در چه حد مشخص نیست باید اقدام کنید تا ببینید. معدلتون طوری هست که نظر دادن سخت هست یعنی منظورم این هست که شاید بتونید پذیرش بگیرید شایدم نتونید(نظر شخصی من این هست که می تونید)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)