صفحه 49 از 69 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 689

موضوع: مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

رشته مورد نظر: هوش مصنوعی
    معدل لیسانس:۱۷
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه غیر انتفایی شهاب دانش
    مدرک زبان انگلیسی: ایلس ۷
    مدرک زبان المانی: B2
    مقالات خارجی:-
    مقالات داخلی:-
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار: سابقه کار در شرکت بازی سازی-سابقه کار به عنوان برنامه نویس پایتون
    سایر افتخارات و مدارک: شرکت در مسابقه برنامه نویسی جهانی acm سایت تهران-مقام نخست در مسابقه برنامه نویسی acm استانی( قم )-رتبه چهارم در استارت اپ قم
    همینطور میتونم از یکی اساتید هوش مصنوعی دانشگاه داور ژورنال هم هستن و مدرک دکتری از ام ای تی مالزی دارن توصیه نامه بگیرم.

میخواستم بدونم در دانشگاه هایی با چه سطح هایی میتونم پذیزش بگیرم.ترجیحم شهر هایی هست که شرایط کار در اونها بهتر باشه و همچنین سطح بهتری داشته باشن.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen74x نمایش پست ها
    معدل لیسانس:۱۷
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه غیر انتفایی شهاب دانش
    مدرک زبان انگلیسی: ایلس ۷
    مدرک زبان المانی: B2
    مقالات داخلی:-
    سابقه کار: سابقه کار در شرکت بازی سازی-سابقه کار به عنوان برنامه نویس پایتون
    سایر افتخارات و مدارک: شرکت در مسابقه برنامه نویسی جهانی acm سایت تهران-مقام نخست در مسابقه برنامه نویسی acm استانی( قم )-رتبه چهارم در استارت اپ قم
    همینطور میتونم از یکی اساتید هوش مصنوعی دانشگاه داور ژورنال هم هستن و مدرک دکتری از ام ای تی مالزی دارن توصیه نامه بگیرم.

میخواستم بدونم در دانشگاه هایی با چه سطح هایی میتونم پذیزش بگیرم.ترجیحم شهر هایی هست که شرایط کار در اونها بهتر باشه و همچنین سطح بهتری داشته باشن.
    ممنون
    شما کلا معدلتون خوبه. شانستون خوبه. اگه برای رشته های آلمانی اپلای کنین که چه بهتر. البته اگه آلمانی بخواین اپلای کنین که خب حتما باید همون د اس ها یا تست داف رو داشته باشین. به نظر من می تونین به هر دانشگاهی فکر کنین. شرایط شما خیلی خوبه. حالا این معنیش این نیست که حتما از همه جا پذیرش می گیرین. چون به هر حال مقایسه میشین با بقیه و ممکنه بازم بهتر از شما باشن. شانس شماست که رقیباتون چطور بودن. اما به هر حال، این طوری نیست شرایطتون که بگم مثلا به مونیخ فکر نکنین. به نظر من همه ی دانشگاه های خوبی که مد نظرتون هست اپلای کنین. از نظر کار جنوب بهتره. همون ایالت بایرن و بادن وورتمبرگ.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    شما کلا معدلتون خوبه. شانستون خوبه. اگه برای رشته های آلمانی اپلای کنین که چه بهتر. البته اگه آلمانی بخواین اپلای کنین که خب حتما باید همون د اس ها یا تست داف رو داشته باشین. به نظر من می تونین به هر دانشگاهی فکر کنین. شرایط شما خیلی خوبه. حالا این معنیش این نیست که حتما از همه جا پذیرش می گیرین. چون به هر حال مقایسه میشین با بقیه و ممکنه بازم بهتر از شما باشن. شانس شماست که رقیباتون چطور بودن. اما به هر حال، این طوری نیست شرایطتون که بگم مثلا به مونیخ فکر نکنین. به نظر من همه ی دانشگاه های خوبی که مد نظرتون هست اپلای کنین. از نظر کار جنوب بهتره. همون ایالت بایرن و بادن وورتمبرگ.
    سلام ممنون از جوابتون.پس نظر شما اینه که من از دانشگاه های تاپ هم که نتونم از دانشگاه های تراز دوم قطعا میتونم پذیرش بگیرم؟
    بنظرتون المانیمو تا c1 ادامه ندم؟و اینکه کار های پذیرش رو خودم انجام بدم یا از طریق موسسات مهاجرت اپلای کنم؟

دوستان مدرک کارشناسی ناپیوسته IT (کاردانی مهندسی شیمی ، کارشناسی مهندسی IT) برای پذیرش ارشد از فاخ هوخ شوله ها مشکلی ایجاد میکنه؟

Junior Member

قطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد

معدل لیسانس:15.80
    رشته لیسانس:مهندسی فناوری اطلاعات
    دانشگاه لیسانس:دولتی جهرم
    مدرک زبان انگلیسی:100 تافل
    مدرک زبان آلمانی:ندارم
    مقالات خارجی:3 تا isi
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار:3 سال برنامه نویسی اندروید
    سایر افتخارات و مدارک:
    3 ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا - همکاری با مرکز آپا و تهیه نسخه پایلوت نرم افزار مورد نیازشون با دیپ لرنینگ (احتمالا قرارداد بسته بشه با سازمان فناوری ) - مقام 6 مسابقه مهارت سنجی در بخش برنامه نویسی موبایل فن آورد دانشگاه شریف
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: هردانشگاهی که رنک خوب و بتونم کمک هزینه تحصیلی بگیرم

ممنون از همه

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: مهندسی کامپیوتر (هوش مصنوعی یا هر گرایشی) Computer Engineering

معدل لیسانس:15.8
    رشته لیسانس:مهندسی نرم افزار
    دانشگاه لیسانس:دانشگاه مازندران(سراسری)
    مدرک زبان انگلیسی:ندارم
    مدرک زبان آلمانی:در حال گذراندن B1
    مقالات داخلی: -
    سابقه کار:-
    سایر افتخارات و مدارک:-
    فقط تحصیلات من تا ترم 8 دانشکاه 130 واحد پاس کردم و برای جور کردن پول ضمانت بانکی و سربازی به مدت 2 سال تاخیر انداختم و تازه تموم کردم 141 واحد رو که اکثر درس های تخصصی من نمره بالای 15 دارند.
    از دوستان خواهش میکنم اونهایی که حرفه ایند بگند شانس پذیرش من چقدره و کجاها بهتره برای من
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marcusmaxentus نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: مهندسی کامپیوتر (هوش مصنوعی یا هر گرایشی) Computer Engineering

معدل لیسانس:15.8
    رشته لیسانس:مهندسی نرم افزار
    دانشگاه لیسانس:دانشگاه مازندران(سراسری)
    مدرک زبان انگلیسی:ندارم
    مدرک زبان آلمانی:در حال گذراندن B1
    مقالات داخلی: -
    سابقه کار:-
    سایر افتخارات و مدارک:-
    فقط تحصیلات من تا ترم 8 دانشکاه 130 واحد پاس کردم و برای جور کردن پول ضمانت بانکی و سربازی به مدت 2 سال تاخیر انداختم و تازه تموم کردم 141 واحد رو که اکثر درس های تخصصی من نمره بالای 15 دارند.
    از دوستان خواهش میکنم اونهایی که حرفه ایند بگند شانس پذیرش من چقدره و کجاها بهتره برای من
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    یک سری موارد رو متوجه نشدم. اول اینکه چند سال تحصیل شما طول کشیده یا خواهد کشید؟ دوم اینکه آیا می خواین به زبان آلمانی تحصیل کنین؟ اگه آره به نظرم در کل شانس خوبی دارین ولی باز بستگی به این داره که گپ تحصیلی دارین یا نه.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_erf نمایش پست ها
    قطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد

معدل لیسانس:15.80
    رشته لیسانس:مهندسی فناوری اطلاعات
    دانشگاه لیسانس:دولتی جهرم
    مدرک زبان انگلیسی:100 تافل
    مدرک زبان آلمانی:ندارم
    مقالات خارجی:3 تا isi
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار:3 سال برنامه نویسی اندروید
    سایر افتخارات و مدارک:
    3 ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا - همکاری با مرکز آپا و تهیه نسخه پایلوت نرم افزار مورد نیازشون با دیپ لرنینگ (احتمالا قرارداد بسته بشه با سازمان فناوری ) - مقام 6 مسابقه مهارت سنجی در بخش برنامه نویسی موبایل فن آورد دانشگاه شریف
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: هردانشگاهی که رنک خوب و بتونم کمک هزینه تحصیلی بگیرم

ممنون از همه
    سلام دوست عزیز
    به نظرم می تونین پذیرش بگیرین ولی یادتون باشه در آلمان معمولا کمک هزینه ای برای دوره فوق لیسانس وجود نداره ولی اگه برنامه نویسی تون خوب باشه احتمال پیدا کردن کار دانشجویی زیاد هست که با اون می تونین بخشی از هزینه زندگی تون رو کاور کنین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member

سلام
    سن 30
    کاردانی برق قدرت معدل 13.70
    کارشناسی کامپیوتر نرم افزار معدل 14.5
    چهار سال سابقه کار مرتبط با رشته در مخابرات
    پنج سال سابقه بیمه
    مدرک المانی :ندارم
    مدرک ایلتس :تا اخر امسال اکی میشه 6.5
    تسلط به شبکه سیسکو.ccna.مجازی سازی.شبکه های رادیویی .و فیبر نوری
    به زبان جاوا اشنایی دارم
    ایا میشه برای دانشگاهای انگلیسی زبان المان اقدام کرد ?
    20 هزار یورو پس انداز دارم

Junior Member

سلام
    کاردانی شبکه دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۸.۴۲
    کارشناسی تجارت الکترونیک دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۸.۰۲
    آیلتس امتحان ندادم در حد ۶
    ISI ندارم
    دانشجوی برتر دوره تحصیل کارشناسی
    سابقه کار مرتبط ۱۵ سال
    امکان پذیرش برا ارشد در علوم کامپیوتر غیر از برنامه نویسی در دانشگاه های آلمان چقدر دارم
    آیا شرایط سنی هم برا ارشد دارن؟ ۳۸ سالمه
    با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)