صفحه 51 از 69 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 689

موضوع: مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    ببخشید قسمت آخر حرفتون رو متوجه نشدم..یعنی تاثیر نمره دیپلم و پیش دانشگاهی از نمره کارشناسیم تو پذیرش بیشتره؟ با توجه به اینکه گفته میشه معدل دوسال آخر کارشناسی مهم هست؟
    با توجه به اینکه معدل هام اینان:
    معدل کل متوسطه: 17.84
    معدل کل پیش دانشگاهی: 16.05

معدل کاردانی مهندسی شیمیم 13 هست..به توصیتون هم عمل میکنم درس های اختیاری کارشناسی ناپیوسته رو نزدیک به آی تی برمیدارم
    بعد سوال دوم اینکه حتما باید تو انگیزه نامه اشاره کنم کاردانی مهندسی شیمی بودم؟ گفتنش فایده ای واسه پذیرش داره؟
    سلام دوست عزیز

از اونجایی که شما دو رشته متفاوت خوندین که شاید یک ایراد به حساب بیاد معدلهاتون نقش مهمی ایفا می کنند. معدلهای دوره متوسطه و پیش دانشگاهیتون خوب هستند. به نظرم از اونجایی که معدلتون در دوره کاردانی کم بوده بهتره حتما توضیح داده بشه. شما باید دلیلش رو بیارین که چرا رشتتون رو عوض کردین. احتمالا شما به اون رشته علاقمند نبودین و در دوره کارشناسی اون رشته رو عوض کردین و حتی شاید چند درس اضافی در دوره کارشناسی برداشته باشین تا بتونین اطلاعاتتون رو در زمینه IT افزایش بدین. حتما سعی کنین معدلتون خوب بشه و به اون به عنوان نشانی از انگیزتون اشاره کنین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از اونجایی که شما دو رشته متفاوت خوندین که شاید یک ایراد به حساب بیاد معدلهاتون نقش مهمی ایفا می کنند. معدلهای دوره متوسطه و پیش دانشگاهیتون خوب هستند. به نظرم از اونجایی که معدلتون در دوره کاردانی کم بوده بهتره حتما توضیح داده بشه. شما باید دلیلش رو بیارین که چرا رشتتون رو عوض کردین. احتمالا شما به اون رشته علاقمند نبودین و در دوره کارشناسی اون رشته رو عوض کردین و حتی شاید چند درس اضافی در دوره کارشناسی برداشته باشین تا بتونین اطلاعاتتون رو در زمینه IT افزایش بدین. حتما سعی کنین معدلتون خوب بشه و به اون به عنوان نشانی از انگیزتون اشاره کنین.
    دوست عزیز من تصمیمم بر این شد که کارشناسی ناپیوسته آی تی نخونم بلکه بعد خدمت لیسانس آی تی رو از پایه تو آلمان بخونم و این کاردانی مهندسی شیمیم رو اسباب ورود مستقیمم به دانشگاه مهندسی کنم بدون نیاز به رفتن به کالج..حالا فعلا در حال مکاتبه با دانشگاه ها هستم که ببینم با کاردانی مهندسی شیمی امکان ورود مستقیمم به دانشگاه هست یا خیر که اکثرشون گفتن باید مدارکتو واسه uni assist بفرستی تا ارزیابی بشه

Junior Member

سلام دوستان.. وقت بخیر.. چون شرایط من کمی پیچیده بود و تو فروم نتونستم جواب بگیرم ترجیح دادم با دوستان مشورت کنم.. لطفا راهنمایی کنید.

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی
    رشته مورد نظر: مهندسی کامپیوتر

معدل پیش دانشگاهی:دقیق خاطرم نیست ولی فکر می کنم حدود 14
    معدل دیپلم: همون حدود 13 یا 14
    فارغ التحصیل مهندسی نفت دانشگاه ازاد معدل 15.8 و بلافاصله بعد از خدمت سربازی مشغول کار در یک شرکت نفتی (7سال سابقه کار)
    مدرک زبان انگلیسی: مدرک ندارم ولی چون یه شرکت چند ملیتی هست مسلط به زبان
    مدرک زبان چند وقت دیگه B1

دنبال گرفتن پذیرش تو مقطع کارشناسی کامپیوتر تو هر دانشگاهی در المان هستم.. سنم 32 هست.. به نظرتون چند درصد شانس پذیرش به زبان المانی دارم.. مرسی از راهنمایی هاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط farkhonde نمایش پست ها
    سلام دوستان.. وقت بخیر.. چون شرایط من کمی پیچیده بود و تو فروم نتونستم جواب بگیرم ترجیح دادم با دوستان مشورت کنم.. لطفا راهنمایی کنید.

رشته مورد نظر: مهندسی کامپیوتر

معدل پیش دانشگاهی:دقیق خاطرم نیست ولی فکر می کنم حدود 14
    معدل دیپلم: همون حدود 13 یا 14
    فارغ التحصیل مهندسی نفت دانشگاه ازاد معدل 15.8 و بلافاصله بعد از خدمت سربازی مشغول کار در یک شرکت نفتی (7سال سابقه کار)
    مدرک زبان انگلیسی: مدرک ندارم ولی چون یه شرکت چند ملیتی هست مسلط به زبان
    مدرک زبان چند وقت دیگه B1

دنبال گرفتن پذیرش تو مقطع کارشناسی کامپیوتر تو هر دانشگاهی در المان هستم.. سنم 32 هست.. به نظرتون چند درصد شانس پذیرش به زبان المانی دارم.. مرسی از راهنمایی هاتون
    معدلتون مشکلی نداره. با زبان آلمانی راحت بهتون پذیرش میدن. مشکل سن و مقطع لیسانس هست که برای لیسانس یکمی زیاد هست. اگه اصرار دارین حتمن کامپیوتر باشه سه تا راه به نظر من میرسه:
    ۱. یه رشته مرتبط به خودتون پذیرش بگیرین و وقتی رسیدین آلمان رشته رو عوض کنین.
    ۲. تو ایران تو یه دانشگاه لیسانس کامپیوتر بگیرین (فکر میکنم میشه تعداد زیادی از دروس عمومی و ریاضی و فیزیک رو معادل کرد. مطمئن نیستم ولی.) بعدش پذیرش ارشد بگیرین. تا لیسانستون تو ایران آماده بشه احتمالا سنتون میرسه به ۳۴ که همون ویزای ارشد رو هم به مخاطره میندازه. (نمیگم قطعا ریجکته ها. چند نفری میشناسم با حوالی سن شما ارشد مجدد ویزا گرفتن)
    ۳. با یه نفر که آلمانه (چه ایرانی - چه آلمانی) ازدواج کنین و الحاق به خانواده تشریف بیارین که محدودیت خاصی نداشته باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    معدلتون مشکلی نداره. با زبان آلمانی راحت بهتون پذیرش میدن. مشکل سن و مقطع لیسانس هست که برای لیسانس یکمی زیاد هست. اگه اصرار دارین حتمن کامپیوتر باشه سه تا راه به نظر من میرسه:
    ۱. یه رشته مرتبط به خودتون پذیرش بگیرین و وقتی رسیدین آلمان رشته رو عوض کنین.
    ۲. تو ایران تو یه دانشگاه لیسانس کامپیوتر بگیرین (فکر میکنم میشه تعداد زیادی از دروس عمومی و ریاضی و فیزیک رو معادل کرد. مطمئن نیستم ولی.) بعدش پذیرش ارشد بگیرین. تا لیسانستون تو ایران آماده بشه احتمالا سنتون میرسه به ۳۴ که همون ویزای ارشد رو هم به مخاطره میندازه. (نمیگم قطعا ریجکته ها. چند نفری میشناسم با حوالی سن شما ارشد مجدد ویزا گرفتن)
    ۳. با یه نفر که آلمانه (چه ایرانی - چه آلمانی) ازدواج کنین و الحاق به خانواده تشریف بیارین که محدودیت خاصی نداشته باشین.
    ممنون میشم من رو هم برای دونستن شانس پذیرش راهنمایی کنید

معدل دیپلم: 17.8
    معدل پیش دانشگاهی: 16
    کارشناسی رشته مهندسی شیمی دانشگاه سراسری قبول شدم و هفت ترم خوندم و انصراف دادم و دانشگاه مدرک کاردانی با معدل 12.5 داد
    زبان آلمانی هم اوکیه

مقطع تحصیلی مورد نظر برای پذیرش: کارشناسی
    رشته مورد نظر: مهندسی آی تی

بتظرتون شانس پذیرش و ویزام در چه حدیه؟ و آیا باید کالج برم یا میتونم مستقیما دانشگاه برم؟ ممنونم

پیش فرض پاسخ : مهندسی کامپیوتر و IT در آلمان

رشته مورد نظر: ساخت بازی ویدویی

معدل پیش دانشگاهی: 11
    معدل دیپلم:12.96
    مدرک دانشگاه : لیسانس صنایع پیام نور
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان:رایاضی و فیزیک
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی: مهندسی صنایع
    مدرک زبان انگلیسی:ندارم
    مدرک زبان آلمانی:ندارم
    تحصیلات دانشگاهی: تمام کردم
    سایر افتخارات و مدارک: مدرک EFQM ، مدرک MS-Project
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: دارمشتات
    بتظرتون شانس پذیرش و ویزام در چه حدیه؟ و آیا باید کالج برم یا میتونم مستقیما دانشگاه برم؟ ممنونم

چگونه اقدام کنم که بهم سفارت ویزا بدهد ؟ ممنونم

Junior Member

معدل ارشد: 17.56
    رشته ارشد:علوم کامپیوتر گرایش نظریه محاسبه
    دانشگاه ارشد: شریف
    معدل لیسانس: 16.40
    رشته لیسانس:علوم کامپیوتر
    دانشگاه لیسانس:اصفهان
    مدرک زبان انگلیسی: ایلتس 7
    مقالات خارجی: 1 isi
    با سلام و وقت بخیر
    یه راهنمایی میخواستم که شانس من برای گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در رشته data science در دانشگاهی مثل munich چه قدر هست
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mesgari نمایش پست ها
    معدل ارشد: 17.56
    رشته ارشد:علوم کامپیوتر گرایش نظریه محاسبه
    دانشگاه ارشد: شریف
    معدل لیسانس: 16.40
    رشته لیسانس:علوم کامپیوتر
    دانشگاه لیسانس:اصفهان
    مدرک زبان انگلیسی: ایلتس 7
    مقالات خارجی: 1 isi
    با سلام و وقت بخیر
    یه راهنمایی میخواستم که شانس من برای گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در رشته data science در دانشگاهی مثل munich چه قدر هست
    با تشکر
    اگر تو GRE نمره خوبی بیارین شانستون خیلی زیاده. هرچند اجباری نیست ولی برای شما که شریف ارشد گرفتین نباید کار سختی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    ممنون میشم من رو هم برای دونستن شانس پذیرش راهنمایی کنید

معدل دیپلم: 17.8
    معدل پیش دانشگاهی: 16
    کارشناسی رشته مهندسی شیمی دانشگاه سراسری قبول شدم و هفت ترم خوندم و انصراف دادم و دانشگاه مدرک کاردانی با معدل 12.5 داد
    زبان آلمانی هم اوکیه

مقطع تحصیلی مورد نظر برای پذیرش: کارشناسی
    رشته مورد نظر: مهندسی آی تی

ویزای لیسانس بصورت ضمنی یه سقف سنی داره تقریبا حوالی 22 یا 23 هست. بیشتر از اون وارد ناحیه نگران کننده میشه. این چیزی که گفتم قاعده خاصی نداره و تجربی بدست اومده (از نتایج ویزاهای افراد مختلف که طبیعتا همیشه هم استثنا توش هست). نمیخام ناامید یا امیدوارت کنم. میتونی شانست رو امتحان کنی اگر ریجکت شدی برای ارشد تو رشته خودت تلاش کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    ویزای لیسانس بصورت ضمنی یه سقف سنی داره تقریبا حوالی 22 یا 23 هست. بیشتر از اون وارد ناحیه نگران کننده میشه. این چیزی که گفتم قاعده خاصی نداره و تجربی بدست اومده (از نتایج ویزاهای افراد مختلف که طبیعتا همیشه هم استثنا توش هست). نمیخام ناامید یا امیدوارت کنم. میتونی شانست رو امتحان کنی اگر ریجکت شدی برای ارشد تو رشته خودت تلاش کنی.
    ببخشید من الان 22 سالم هست و اعزام به خدمت هستم و تا موقع اپلای و مصاحبه برسه 25 سالم میشه ،میخوام تو خدمت زبان بخونم و اگه بتونم سطح زبانو برسونم به b2 یا بالاتر ، .. بنظرتون با مدرک دوره های تخصصی رشته ای که میخوام بخونم و موتیو قوی و مدرک زبان خوب شانسم چقدر هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)