صفحه 54 از 69 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 689

موضوع: مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan_azarjoo نمایش پست ها
    سلام
    مقطع مورد نظر برای پذیرش: ارشد
    رشته مورد نظر برای ارشد: هوش مصنوعی
    رشته کارشناسی: نرم افزار کامپیوتر
    کاردانی: معدل 12.97 از دانشکده فنی و حرفه ای سروش اصفهان (روزانه)
    کارشناسی: معدل 16.30 دانشکده فنی و حرفه ای امیرکبیر اراک (روزانه)
    زبان انگلیسی: فعلا ندارم ولی تا چند ماه آینده احتمالا 6.5 میگیرم
    زبان آلمانی : ندارم
    هر دانشگاهی که باشه مهم نیست، فقط از اونجایی که من از پس مخارج برنمیام دانشگاهش رایگان باشه
    بنظر شما میتونم آلمان از دانشگاه های رایگانش اپلای بگیرم؟
    درمورد بورسیه یا فاند چطور؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    سلام
    فعلا تمام دانشگاها به جز ایالت بادن وورتمبرگ رایگان هستن.
    بورسیه تو مقطع ارشد تقریبا وجود نداره. روش حساب نکنین.
    معدل کاردانی شما پایینه. نمی دونم برای شما چطور معدل رو حساب می کنن، اما جاهایی که شرط معدل دارن، شرط معدل 15 دارن برای ایرانی ها. ببینین میانگین بگیرین یا واحداتونو حساب کنین، در کل چند میشه معدلتون. در کل، اگر می تونستین آلمانی اپلای کنین شانس بهتری داشتین. اما خب بازم بگردین پیدا می کنین دانشگاهی که شرط معدل نداشته باشه یا شروطش به شما بخوره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    فعلا تمام دانشگاها به جز ایالت بادن وورتمبرگ رایگان هستن.
    بورسیه تو مقطع ارشد تقریبا وجود نداره. روش حساب نکنین.
    معدل کاردانی شما پایینه. نمی دونم برای شما چطور معدل رو حساب می کنن، اما جاهایی که شرط معدل دارن، شرط معدل 15 دارن برای ایرانی ها. ببینین میانگین بگیرین یا واحداتونو حساب کنین، در کل چند میشه معدلتون. در کل، اگر می تونستین آلمانی اپلای کنین شانس بهتری داشتین. اما خب بازم بگردین پیدا می کنین دانشگاهی که شرط معدل نداشته باشه یا شروطش به شما بخوره.
    ممنونم از لطفتون
    فاند چطور؟
    نمره های دروس تخصصی من بد نیست
    کم شدن معدلم بیشترش بخاطر دروس عمومیه، بنظر شما تاثیری داره؟
    نظرتون در مورد کانادا یا کشورای دیگه چطوره؟؟
    میشه اونجا فاند گرفت؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan_azarjoo نمایش پست ها
    ممنونم از لطفتون
    فاند چطور؟
    نمره های دروس تخصصی من بد نیست
    کم شدن معدلم بیشترش بخاطر دروس عمومیه، بنظر شما تاثیری داره؟
    نظرتون در مورد کانادا یا کشورای دیگه چطوره؟؟
    میشه اونجا فاند گرفت؟؟
    تو آلمان فاند با بورس فرقی نداره. تو ارشد هم معمولا نمیدن.
    تاثیر داره، اما در هر صورت وقتی فاندی نیست، توی فاند گرفتن یا نه تاثیری نداره.
    البته با این وجود بازم برای بعضی جاها معدل کلتون مهمه. اما بعضی ها هم یه فرم میدن که باید درسا رو جدا کنین که خب برای این دانشگاها شانستون بیشتر میشه.
    اما من نمی دونم کدوم دانشگاها چه مدلین.
    در مورد کشورای دیگه اطلاعی ندارم. تو تاپیک های خودشون بپرسین.

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش تجارت الکترونیک

معدل لیسانس: 14.05
    رشته لیسانس: مهندسی فناوری اطلاعات
    دانشگاه لیسانس: موسسه رایانه ای تهران ( زیر شاخه دانشگاه تهران و ارزش مدرک همانند دانشگاه های دولتی) "مجازی"
    مدرک زبان آلمانی: B2 ، البته قصد ادامه تا C1 رو دارم اما نمیدونم تاثیری تو پذیرش یا ویزا داره یا نه!
    مقالات خارجی: -
    مقالات داخلی: -
    تالیف کتاب: -
    سابقه کار: طراحی وب سایت
    سایر افتخارات و مدارک: مدرک طراحی سایت پیشرفته در آزمایشگاه دانشگاه شریف

دانشگاه مورد نظر در آلمان: اصلا رتبه و سطح دانشگاه برام مهم نیست و حتی پولی بودن یا رایگان بودن دانشگاه هم مهم نیست

مدرک زبان آلمانیB2 دارم آیا تا C1 ادامه بدم تاثیری تو پذیرش یا ویزا داره؟
    با این معدل کم میشه دانشگاه های سطح پایین پذیرش گرفت؟ برای ویزا مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش تجارت الکترونیک

معدل لیسانس: 14.05
    رشته لیسانس: مهندسی فناوری اطلاعات
    دانشگاه لیسانس: موسسه رایانه ای تهران ( زیر شاخه دانشگاه تهران و ارزش مدرک همانند دانشگاه های دولتی) "مجازی"
    مدرک زبان آلمانی: B2 ، البته قصد ادامه تا C1 رو دارم اما نمیدونم تاثیری تو پذیرش یا ویزا داره یا نه!
    مقالات خارجی: -
    مقالات داخلی: -
    تالیف کتاب: -
    سابقه کار: طراحی وب سایت
    سایر افتخارات و مدارک: مدرک طراحی سایت پیشرفته در آزمایشگاه دانشگاه شریف

دانشگاه مورد نظر در آلمان: اصلا رتبه و سطح دانشگاه برام مهم نیست و حتی پولی بودن یا رایگان بودن دانشگاه هم مهم نیست

مدرک زبان آلمانیB2 دارم آیا تا C1 ادامه بدم تاثیری تو پذیرش یا ویزا داره؟
    با این معدل کم میشه دانشگاه های سطح پایین پذیرش گرفت؟ برای ویزا مشکلی پیش نمیاد؟
    میخواین آلمانی پذیرش بگیرین یا انگلیسی؟ اگر آلمانی می خواین، مهم مدرک تست داف یا د اس ها هست. در حالت عادی در انتهای ب2 باید بتونین نمره ی مورد نیاز دانشگاها رو بگیرین. اما سطح تست داف یا د اس ها ب2-س1 هست. پس اگر س1 رو برین کلاسشو بهتر می تونین امتحانتونو بدین.
    اگر هم قصد دارین پذیرش مشروط بگیرین که باید ببینین دانشگاه حداقل مدرکی که ازتون می خواد چیه.
    معدلتون اون قدرا هم بد نیست. اما خب اگر دانشگاهی شرط معدل داشته باشه، ممکنه شرطشو نداشته باشین دیگه. معمولا اونایی که شرط معدل دارن برای ایرانی ها میشه 15. شما باید دانشگاهایی اپلای کنین که شرط معدل ندارن. معدلتون برای ویزا مشکل ساز نیست. از دانشگاهای متوسط هم شاید بتونین پذیرش بگیرین. سعی کنین از دانشگاهایی پذیرش بگیرین که محدودیت ندارن و هر تعدادی که شرایطشون رو داشته باشن برمی دارن (NC نیستن).

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

میخواین آلمانی پذیرش بگیرین یا انگلیسی؟ اگر آلمانی می خواین، مهم مدرک تست داف یا د اس ها هست. در حالت عادی در انتهای ب2 باید بتونین نمره ی مورد نیاز دانشگاها رو بگیرین. اما سطح تست داف یا د اس ها ب2-س1 هست. پس اگر س1 رو برین کلاسشو بهتر می تونین امتحانتونو بدین.
    اگر هم قصد دارین پذیرش مشروط بگیرین که باید ببینین دانشگاه حداقل مدرکی که ازتون می خواد چیه.
    معدلتون اون قدرا هم بد نیست. اما خب اگر دانشگاهی شرط معدل داشته باشه، ممکنه شرطشو نداشته باشین دیگه. معمولا اونایی که شرط معدل دارن برای ایرانی ها میشه 15. شما باید دانشگاهایی اپلای کنین که شرط معدل ندارن. معدلتون برای ویزا مشکل ساز نیست. از دانشگاهای متوسط هم شاید بتونین پذیرش بگیرین. سعی کنین از دانشگاهایی پذیرش بگیرین که محدودیت ندارن و هر تعدادی که شرایطشون رو داشته باشن برمی دارن (NC نیستن).
    مسلما میخوام آلمانی بخونم دیگه! پس دانشگاه های سطح متوسط (اونا که شرط معدل ندارن) پذیرش بده سفارت نمیگه فقط دانشگاهای خوبو ویزا میدم؟؟
    یه سوال دیگه دارم معدل کتبی دیپلم و پیش دانشگاهی هم تاثیر داره یا مهم معدل لیسانسه؟
    البته بگما این معدل هم نمرات دروس اصلیم مثل الگوریتم و دیتابیس و سیستم عامل و تجارت الکترونیک و... خیلی وضعیتش بهتر از دروسی مثل معارف و فارسی و کلا عمومیه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    مسلما میخوام آلمانی بخونم دیگه! پس دانشگاه های سطح متوسط (اونا که شرط معدل ندارن) پذیرش بده سفارت نمیگه فقط دانشگاهای خوبو ویزا میدم؟؟
    یه سوال دیگه دارم معدل کتبی دیپلم و پیش دانشگاهی هم تاثیر داره یا مهم معدل لیسانسه؟
    البته بگما این معدل هم نمرات دروس اصلیم مثل الگوریتم و دیتابیس و سیستم عامل و تجارت الکترونیک و... خیلی وضعیتش بهتر از دروسی مثل معارف و فارسی و کلا عمومیه
    از نظر سفارت مشکلی نیست.
    مهم معدل لیسانسه، اما خب به هر حال معدل دیپلم و پیش هم بی تاثیر نیستن. اما مبنای تصمیم گیری نیستن معمولا.
    اگر معدل دروس اصلیتون بهتره، یه جوری اینو تو انگیزه نامه بگنجونین که حواسشون جمع باشه.

Junior Member

دوستان توی المان دانشگاهی هست که در مقطع لیسانس کل دوره به انگلیسی ارائه بشه؟

من هدف اصلیم ایتالیا هست ولی خب چون امسال میخوام حتما هرطور شده برم واسه تحصیل بیرون از ایران (چون بیشتر بخاطر شرایط کاریم میخوام برم از ایران تا تحصیل) میخوام یه به قول غربی ها safety school هم داشته باشم که اگه ایتالیا ریجکت کردن من رو به هر دلیلی بتونم لااقل سراغ اپشن بعدی برم.

حالا المان رو برای این انتخاب کردم چون میخوام کل هزینه تحصیل در خارج از ایران رو از جیب خودم بدم و المان و ایتالیا ارزون ترین گزینه ها هستن.

من علاقه اصلیم برنامه نویسی کامپیوتر هست ولی خب اگه به صورت کاملا انگلیسی ارائه نشه تو مقطع لیسانس دیگه واسم اینکه چی بخونم خیلی اهمیتی نداره.

ایا تو المان اصلا در سطح لیسانس همچین گزینه ای پیدا میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید من رو. مرسی از وقت و توجهتون.

ببخشید من معدلم 12.5 اما برای رشته مهندسی شیمی هست و هشتاد واحد پاس کردم و از دانشگاه اومدم بیرون و مدرک معادل کاردانی دادن، اما معدل پیش و دیپلمم 16 و 17 هست.
    بنظرتون شانس من برای ویزا و پذیرش گرفتن از رشته های آلمانی زبان (لیسانسIT)چطوره؟

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Linorth نمایش پست ها
    دوستان توی المان دانشگاهی هست که در مقطع لیسانس کل دوره به انگلیسی ارائه بشه؟

من هدف اصلیم ایتالیا هست ولی خب چون امسال میخوام حتما هرطور شده برم واسه تحصیل بیرون از ایران (چون بیشتر بخاطر شرایط کاریم میخوام برم از ایران تا تحصیل) میخوام یه به قول غربی ها safety school هم داشته باشم که اگه ایتالیا ریجکت کردن من رو به هر دلیلی بتونم لااقل سراغ اپشن بعدی برم.

حالا المان رو برای این انتخاب کردم چون میخوام کل هزینه تحصیل در خارج از ایران رو از جیب خودم بدم و المان و ایتالیا ارزون ترین گزینه ها هستن.

من علاقه اصلیم برنامه نویسی کامپیوتر هست ولی خب اگه به صورت کاملا انگلیسی ارائه نشه تو مقطع لیسانس دیگه واسم اینکه چی بخونم خیلی اهمیتی نداره.

ایا تو المان اصلا در سطح لیسانس همچین گزینه ای پیدا میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید من رو. مرسی از وقت و توجهتون.
    لیسانس به زبان انگلیسی در آلمان رو فراموش کنید. نداریم اصلا. (به جز یه سری دانشگاه های خصوصی که هزینه ش سرسام اوره)
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)