صفحه 7 از 69 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 689

موضوع: مهندسی کامپیوتر، IT، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، Media و ...

پیش فرض پاسخ : مهندسی کامپیوتر و IT در آلمان

سراسری و آزاد دیگه زیاد برای اینا فرقی نداره.

مهم کله رزومه هستش و اینکه ببینن مسالان دانشجو فال بوده
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Petersool نمایش پست ها
    سراسری و آزاد دیگه زیاد برای اینا فرقی نداره.

مهم کله رزومه هستش و اینکه ببینن مسالان دانشجو فال بوده
    سراسری و آزاد خیلی فرق داره براشون! و برای رشته های آلمانی اول دانشگاه و بعد معدل مهم ترین فاکتوره. رزومه برای رشته های آلمانی شاید اونقدر تاثیر نداشته باشه

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو درباره رشته بیزینس کامپیوتینگ بدونم که توی دانشگاه های اپلاید آف ساینس ارائه میشه...کسی قبلا رفته این انتخاب رو داشته؟اصلا این دانشگاه ها و این رشته برای بازار کار چطورن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1626 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو درباره رشته بیزینس کامپیوتینگ بدونم که توی دانشگاه های اپلاید آف ساینس ارائه میشه...کسی قبلا رفته این انتخاب رو داشته؟اصلا این دانشگاه ها و این رشته برای بازار کار چطورن؟
    ممنون
    من هم همین سوال رو داشتم و به طور کلی تر این دانشگاه های applied of science که اعتبارشون چطوره و میشه روشون حساب کرد یا نه.

همینطور یک سوال دیگه اینکه من معدلم 14.2 هستش. با توجه به اینکه احتمالا میتونم نمره خوبی تو آیلتس یا تافل بگیرم (مثلا 7 آیلتس)، شانس پذیرشم تو رشته های مربوط به IT یا Computer Science چقدر هستش؟ خیلی هم مهم نیست دانشگاه درجه 1 آلمان باشه. اینجا زیاد شنیدم که حداقل معدل رو روی 15 در نظر میگیرن. یعنی واقعا با معدل من هیچ شانسی ندارم و بیخودی وقتم رو تلف میکنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه مازندران مهندسی نرم افزار

سلام
    من نرم افزار ترم 7 کارشناسی از دانشگاه مازندران میخونم و معدلم 16.56 هست در حال حاضر و مدرک B1 در حال گرفتنش هستم میخواستم از بچه هایی که تجربه دارند بپرسم شانس پذیرش من برای رشته های ICT و communication & network و یا IT network or security چقدره رزومه خاصی ندارم چون علاقه به شبکه دارم این رشته رو تو ارشد میخوام بخونم.
    یه سوال مهم دیگه اینه که خیلی از دانشگاه ها این رشته هایی که نوشتمو ندارن یا فقط یکی با اینکه دانشگاه بزرگی هستند چرا واقعا؟
    من میخوام آلمانی تحصیل کنم میدونم که در سایت دانشگاه های مربوطه توضیح داده که چه مدارکی ارایه بدم برای زبان ولی آیا به نظر شما لازمه حتی برای زبان آلمانی و تحصیل خودم زبان انگلیسی رو بخونم یعنی دانشگاه ایراد میگیره اگه تافل یا آیلتس نداشته باشم؟
    دوستان خوشحال میشم کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_c92 نمایش پست ها
    سلام
    من نرم افزار ترم 7 کارشناسی از دانشگاه مازندران میخونم و معدلم 16.56 هست در حال حاضر و مدرک B1 در حال گرفتنش هستم میخواستم از بچه هایی که تجربه دارند بپرسم شانس پذیرش من برای رشته های ICT و communication & network و یا IT network or security چقدره رزومه خاصی ندارم چون علاقه به شبکه دارم این رشته رو تو ارشد میخوام بخونم.
    یه سوال مهم دیگه اینه که خیلی از دانشگاه ها این رشته هایی که نوشتمو ندارن یا فقط یکی با اینکه دانشگاه بزرگی هستند چرا واقعا؟
    من میخوام آلمانی تحصیل کنم میدونم که در سایت دانشگاه های مربوطه توضیح داده که چه مدارکی ارایه بدم برای زبان ولی آیا به نظر شما لازمه حتی برای زبان آلمانی و تحصیل خودم زبان انگلیسی رو بخونم یعنی دانشگاه ایراد میگیره اگه تافل یا آیلتس نداشته باشم؟
    منم تقریبا همین شرایطو دارم با این تفاوت که من در حال حاضر در حال تحصیل در رشته ی آی سی تی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قبرس هستم
    اما قصد انتقال به دانشگاههای آلمان رو دارم.با جوابی هم که یکی از دوستان داده بودن این لینک
    https://www.tuhh.de/alt/tuhh/educati...n-systems.html
    به نظرم خوب اومد...
    برای منم جای سواله که چرا رشته ای مثه آی سی تی که این همه هم با تکنولوژی های روز درگیره،خیلی سخت پیدا میشه تو دانشگاه ها!!!!

سلام و خسته نباشید.
    با معدل 16.32 از دانشگاه ارومیه رشته مهندسی کامپیوتر بدون سابقه کار تو دانشگاه های آلمان میشه اپلای گرفت؟لازم بذکره که دارن تافل میخونم.
    آیا رشته مرتبط به شبکه وجود داره تو آلمان که بخوام اقدام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad_ad نمایش پست ها
    منم تقریبا همین شرایطو دارم با این تفاوت که من در حال حاضر در حال تحصیل در رشته ی آی سی تی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قبرس هستم
    اما قصد انتقال به دانشگاههای آلمان رو دارم.با جوابی هم که یکی از دوستان داده بودن این لینک
    https://www.tuhh.de/alt/tuhh/educati...n-systems.html
    به نظرم خوب اومد...
    برای منم جای سواله که چرا رشته ای مثه آی سی تی که این همه هم با تکنولوژی های روز درگیره،خیلی سخت پیدا میشه تو دانشگاه ها!!!!
    اینجور که شنیدم انتقال از دانشگاه های اروپا بین اروپایی با سیستم تحصیل اروپا که الان اسمش از یادم رفت سیستم نمیدونم چیچی شنگن راحت میتونی انتقال بگیری سختی کار واسه ماهایی هست که داخلیم و هزار تا مدرک باید جور کنیم تازه ترس از اینکه بعد این همه تلاش قبولمون میکنند یا نه

Junior Member

اینجور که شنیدم انتقال از دانشگاه های اروپا بین اروپایی با سیستم تحصیل اروپا که الان اسمش از یادم رفت سیستم نمیدونم چیچی شنگن راحت میتونی انتقال بگیری سختی کار واسه ماهایی هست که داخلیم و هزار تا مدرک باید جور کنیم تازه ترس از اینکه بعد این همه تلاش قبولمون میکنند یا نه
    من قبرس شمالی هستم و بخش اروپایی نیستم که بتونم از ویزای شنگن استفاده کنم!!!
    الان شرایطم با داخل زیاد فرقی نمیکنه.نه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad_ad نمایش پست ها
    من قبرس شمالی هستم و بخش اروپایی نیستم که بتونم از ویزای شنگن استفاده کنم!!!
    الان شرایطم با داخل زیاد فرقی نمیکنه.نه؟!
    جزو سیستم تحصیلی اروپا اراسموس نیستی یعنی؟
    بازم شرایطت از ما بهتره چون ایران نیستی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)