نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با افزودن فرم مقطع کارشناسی به " نتایج پذیرش"

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

Post پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با افزودن فرم مقطع کارشناسی به " نتایج پذیرش"

با سلام

درسته که تعداد کسانی که برای مقطع لیسانس اپلای میکنن خیلی کم هست، اما بهرحال هر سال چند نفری هستن که اپلای کنن!
    خواستم بدونم امکانش هست بخش "نتایج پذیرش" رو یه مقدار تغییر بدید تا مثلا وقتی Bachelors رو به عنوان مقطع پذیرش انتخاب میکنیم، به جای نمره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد ، بشه مثلا معدل دیپلم و نام مدرسه (به جای دانشگاه) و تعداد جوایز در زمینه های مختلف(به جای مقاله مثلا ) نمایش داده شه ؟
    آخه من الان تنها اطلاعاتی که تونستم در نتایج پذیرش وارد کنم اسم دانشگاهی که Admitـــَم کرده+ نمره ی تافل هست که بعید میدونم خیلی به درد بخور باشه.

سپاس
    ویرایش توسط Gela : February 24th, 2012 در ساعت 11:57 PM

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member Demon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Consider Undergraduates please!

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    با سلام

درسته که تعداد کسانی که برای مقطع لیسانس اپلای میکنن خیلی کم هست، اما بهرحال هر سال چند نفری هستن که اپلای کنن!
    خواستم بدونم امکانش هست بخش "نتایج پذیرش" رو یه مقدار تغییر بدید تا مثلا وقتی Bachelor رو به عنوان مقطع پذیرش انتخاب میکنیم، به جای نمره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد ، بشه مثلا معدل دیپلم و نام مدرسه (به جای دانشگاه) و تعداد جوایز در زمینه های مختلف(به جای مقاله مثلا ) نمایش داده شه ؟
    آخه من الان تنها اطلاعاتی که تونستم در نتایج پذیرش وارد کنم اسم دانشگاهی که Admitـــَم کرده+ نمره ی تافل هست که بعید میدونم خیلی به درد بخور باشه.

سپاس
    کاملاَ موافقم البته تعداد واقعی اون قدرم کم نیست ولی ممکنه اینجا عضو نباشن مثلاَ من می دونم امسال حدود 25 نفر برای لیسانس MIT اقدام کردن.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    با سلام

خواستم بدونم امکانش هست بخش "نتایج پذیرش" رو یه مقدار تغییر بدید تا مثلا وقتی Bachelors رو به عنوان مقطع پذیرش انتخاب میکنیم، به جای نمره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد ، بشه مثلا معدل دیپلم و نام مدرسه (به جای دانشگاه) و تعداد جوایز در زمینه های مختلف(به جای مقاله مثلا ) نمایش داده شه ؟

سپاس
    ممنونم؛ فکر خوبیه؛ این موضوع رو با ادمین مطرح میکنم.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ممنون. این رو در نظر میگیریم و در اولین فرصت که اجرا شد بهتون خبر میدم.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با افزودن فرم مقطع کارشناسی به " نتایج پذیرش"

سلام، تو بخش نتایج پذیرش افرادی که ممکنه دکترای پیوسته بودن و لیسانس به فوق نبودن رو در نظر نگرفتین! مثلا من که پزشک هستم مجبور شدم معدل کارشناسی ور الکی وارد کنم و معدل دکترا رو تو فیلد کارشناسی ارشد. خوب میشه اگه رسیدگی کنین.
    Dream, Believe, Achieve!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)