صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: کدام بانک رسمی در کدام کشور بیشترین سود سپرده گذاری می دهد؟

Junior Member

پیش فرض کدام بانک رسمی در کدام کشور بیشترین سود سپرده گذاری می دهد؟

سلام بر همه دوستان.شاید برخی افراد بگن چرا توی این فروم همچین تاپیکی زده شد.دلیلش این هست که کمتر فرومی از همه جای دنیا اعضا داره و دلیل دیگر چون موضوع من کمی هم به مهاجرت مربوط میشه.
    بنده سرمایه ای بین یک میلیارد تا 5 میلیارد تومن دارم که هر ماه بنا به دلایلی باید 4.5 درصد از این سرمایه رو بذارم کنار.یعنی به هر کاری بزنم این پول رو باید ماهانه 4.5 درصد سود اون کار رو بذارم کنار و سوخت میشه.میمونه باقیمانده این سود که میمونه برای خودم.متاسفانه همه از اقتصاد ایران خبر داریم و معلوم نیست فردا چی بشه یک روز شیب 90 درجه به بالا و فردا رو به پایین.چند مدتی هست توی فکر افتادم تا این پول رو از کشور خارج کنم توی یک بانک سرمایه گذاری کنم و در کنارش یک ویزای کاری از اون کشور هم گرفته باشم و ماهیانه سود پولم رو از حسابم برداشت کنم.اینجا چند تا نکته مهم هست یکی اینکه میخوام اون بانک یک بانک کاملا دولتی و رسمی و معتبر باشه تا ریسک از بین رفتن پولم به هر نحو ممکن صفر باشه ثانیا باید اون بانک ماهیانه بالای 4.5 درصد به من سود بده تا پولی هم برای مخارج زندگیم در ایران بمونه.خلاصه
    1.دوستانی که توی کشور های مختلف از جمله برزیل استرالیا مالزی و ... و هرکسی هر جای دنیا هستند ممنون میشم اگر اطلاعی دارند که کدام بانک تو کشوری که ساکن هستند ماهیانه بالای 4.5 درصد سود میده؟ کدوم بانک هست؟ و چه مقدار ماهیانه میده؟
    2.اون کشور امکان ویزا دادن رو هم داره؟ (هرچند الویت من برای سود بالاست و فعلا قصد مهاجرت ندارم)
    3.من چطور میتونم این مبلغ پول رو از کشور خارج کنم؟ و احتمالا مشکلی پیش نمیاد برای انتقالش؟

منتظر پاسخ های دوستان گلم هستم خوش باشید و موفق
    با احترام
    م.ر

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : کدام بانک رسمی در کدام کشور بیشترین سود سپرده گذاری می دهد؟ "راهنمایی"

المان. بانک اشپارکاسه حداکثر 2%!

به نظر من بهتره به جای سپرده گذاری به فکر سرمایه گذاری باشید. اینطوری میتونید برای امریکا اقدام کنید!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام بانک رسمی در کدام کشور بیشترین سود سپرده گذاری می دهد؟ "راهنمایی"

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    المان. بانک اشپارکاسه حداکثر 2%!به نظر من بهتره به جای سپرده گذاری به فکر سرمایه گذاری باشید. اینطوری میتونید برای امریکا اقدام کنید!
    دوست من ممنونم از اطلاعاتی که در میون گذاشتی حتما به خیلیای کمک میکنه.بله حرفتون رو کاملا قبول دارم سرمایه گذاری خیلی بهتره اما موضوع اینجاست که من هر ماه باید 4.5 درصد این مبلغ رو بذارم کنار چون سوخت میشه و توی سرمایه گذاری نمیشه تضمین 100% باشه که هر ماه مثلا اینقدر سود میده برای همین دنبال بانک هستم تا خیال خودم راحت باشه و تشویش ذهنی نداشته باشم.یازم متشکرم. دوستان دیگه هم اگر اطلاعاتشون رو شیر کنن خوشحال میشم بخونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lejeuner نمایش پست ها
    دوست من ممنونم از اطلاعاتی که در میون گذاشتی حتما به خیلیای کمک میکنه.بله حرفتون رو کاملا قبول دارم سرمایه گذاری خیلی بهتره اما موضوع اینجاست که من هر ماه باید 4.5 درصد این مبلغ رو بذارم کنار چون سوخت میشه و توی سرمایه گذاری نمیشه تضمین 100% باشه که هر ماه مثلا اینقدر سود میده برای همین دنبال بانک هستم تا خیال خودم راحت باشه و تشویش ذهنی نداشته باشم.یازم متشکرم. دوستان دیگه هم اگر اطلاعاتشون رو شیر کنن خوشحال میشم بخونم
    هیچ جای دنیا به شما ماهیانه 4.5 درصد صود نمی دن. در کشورهای توسعه یافته نرخ سود ها 1-2 درصد در ساله (نه ماه). در هر جای دنیا که دیدید بانک ها سود فضایی می دن (مثل ایران) مطمئن باشید نرخ تورم اینقدر بالاست که ارزش پول شما به همون نسبت در حال کاهشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    هیچ جای دنیا به شما ماهیانه 4.5 درصد صود نمی دن. در کشورهای توسعه یافته نرخ سود ها 1-2 درصد در ساله (نه ماه). در هر جای دنیا که دیدید بانک ها سود فضایی می دن (مثل ایران) مطمئن باشید نرخ تورم اینقدر بالاست که ارزش پول شما به همون نسبت در حال کاهشه.
    در تکمیل s03 جان،حتی در ایران با این نرخ تورم!! این درصد خیلی بالاست و هیچ بانکی قادر به پرداختش نیست. 4.5 درصد در ماه یعنی 54 درصد در سال. بیشترین درصد سود در حال حاضر 160 درصد در 5 سال هست که میشه 32 درصد در یک سال و 2.66 درصد در یک ماه اما این وقتی هست که شما مقطع پرداخت سودت آخر 5 سال باشه. بنابراین اگه بخوای مقاطع رو کوچک تر کنی مثل سالانه یا 3 ماهه درصد سود از این هم کمتر میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

دوست عزیز
    من اگر جای شما بودم و این مبلغ پول رو داشتم اول به انداره 1 سال یا 2 سال 4.5 درصدم رو کنار میذاشتم و در یک بانک سود ده میذاشتم و با باقیمانده برای همان مدت سرمایه گذاری می کردم و ایجاد اشتغال می کردم. اون وقت سود رو که حساب کنید می بینید واقعا بهترین کار رو کردید. همون طور که دوستان اشاره کردند هیچ بانکی چنین سودی به شما نخواهد داد! پس به فکر راه های دیگه باشید. موفق باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط royal65 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من اگر جای شما بودم و این مبلغ پول رو داشتم اول به انداره 1 سال یا 2 سال 4.5 درصدم رو کنار میذاشتم و در یک بانک سود ده میذاشتم و با باقیمانده برای همان مدت سرمایه گذاری می کردم و ایجاد اشتغال می کردم. اون وقت سود رو که حساب کنید می بینید واقعا بهترین کار رو کردید. همون طور که دوستان اشاره کردند هیچ بانکی چنین سودی به شما نخواهد داد! پس به فکر راه های دیگه باشید. موفق باشید.
    آخه جمع 2 سال سود 4.5 درصد در ماه میشه 108 درصد! یعنی ایشون دیگه چیزی براش نمیمونه که بخواد سرمایه گذاری کنه.

همونطور که دوستان گفتند نه فقط هیچ بانکی چنین سودی نمیده (در کانادا که بنده هستم نرخ سود سپرده حد اکثر 2 درصد در سال و اوراق بهادار حداکثر 3-4 درصد در سال است) بلکه کمتر سرمایه گذاری هست که 54 درصد سود در یک سال (4.5 درصد در ماه) برگردونه. سرمایه ای که 8-10 درصد در سال سود داشته باشه سرمایه گذاری خیلی خوب حساب میشه. هر کس این پول را در مقابل 4.5 درصد سود ماهانه تضمینی دست شما داده بنظر من سرتون کلاه گذاشته.

Junior Member etud آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک رسمی در کدام کشور بیشترین سود سپرده گذاری می دهد؟

دوستان سوالی داشتم:
    اگه 200 میلیون تومن پول با خودم به کشوری ببرم و سپرده گذاری کنم تا چه حد میتونم با سودش مخارج زندگی و تحصیلم رو بدم؟ اصلا همچین چیزی امکان داره؟ اگه امکانش هست بگید کدوم کشوره و شرایط سپرده گذاریش چیه؟
    پرواز را به خاطر بسپار
    پرنده مردنی ست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط etud نمایش پست ها
    دوستان سوالی داشتم:
    اگه 200 میلیون تومن پول با خودم به کشوری ببرم و سپرده گذاری کنم تا چه حد میتونم با سودش مخارج زندگی و تحصیلم رو بدم؟ اصلا همچین چیزی امکان داره؟ اگه امکانش هست بگید کدوم کشوره و شرایط سپرده گذاریش چیه؟
    امریکا و کانادا که قطعا خیر. جاهای دیگر رو متاسفانه اطلاع ندارم.

Junior Member

سلام دوستان
    من حدودا 600 میلیون تومان پول دارم. آیا این امکان وجود داره که برم کانادا و پولم رو بزارم بانک و با سودش، هزینه تحصیل و اجاره خونه و خورد و خوراکم رو بدم؟
    اگه نه، حداقل چقدر پول لازمه؟
    با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین