صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    درسته خیلی از دانشگاه ها مدرک پیام نور و اموزش از راه دور را قبول نمیکنند.همانطور که در پاسخ دانشگاه بوستون هم به صراحت اومده که پیام نور را به همین دلیل قبول ندارند.البته مطمئنا دانشگاههایی هم هستند که بپذیرند ولی خب سطح پایین تر.
    دوست عزیز برای همین این تاپیک رو باز کردیم تا دانشگاه ها یا کالج هایی که مدرک پیام نور رو قبول میکنند اینجا مطرح کنیم

Junior Member

سلام دوستان
    من با دانشگاه بوستون آمریکا (Boston University) مکاتبه کردم قبول نکرد و گفت مدرک پیام نور مورد قبول ما نیست

این هم جوابش:
    Dear ...
    We do not accept degrees from distance learning universities from international or domestic universities. We accept degrees only from universities that provide traditional, in-classroom curriculum. Our large international applicant pool fulfills this requirement
    The link you provided states in the Introduction and About PNU sections that PNU is a new education system based on Open and Distance Learning coupled with local study centers. A traditional, in-classroom curriculum refers to a university with one main campus where students must attend classes and lectures

Best regards,
    GRS Admissions
    سلام، ببخشید این تاپیک در مورد مدارک پیام نور هست ولی من فکر می کنم با این جوابی که دادند احتمالا مدارک دانشگاه آزاد مورد قبول باشه درسته؟
    The elevator to success is out of order! You'll have to use the stairs, one step at a time

نقل قول نوشته اصلی توسط shz_2012 نمایش پست ها
    سلام، ببخشید این تاپیک در مورد مدارک پیام نور هست ولی من فکر می کنم با این جوابی که دادند احتمالا مدارک دانشگاه آزاد مورد قبول باشه درسته؟
    دوست عزیز با این حساب احتمالش اینه قبول کنند

Junior Member Lily29 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

دوستان یعنی با لیسانس پیام نور نمیشه اپلای داد؟؟

Junior Member

اگر کسی لیسانسش پیام نور باشه ولی ارشد دولتی باشه بازم مشکلی وجد داره؟؟؟؟من لیسانسم پیام نور بودم ولی ارشدمو دارم دانشگاه تهران میگیرم

Junior Member

با درود فراوان بر همه به خصوص دانشجویان عزیز پیام نور،
    متاسفانه، مدتهاست که شایعات فراوانی درباره اعتبار مدارک دانشگاه پیام نور در دانشگاههای خارجی رایج شده و برخی را نگران کرده است. عزیزان اصلا نگران نباشید چون مدارک ما پیام نوریها را کاملا قبول دارند و هیچگونه مشکلی در پذیرش آن وجود نداره. من با یک دانشگاه در ایالت نیویورک و یک دانشگاه هم درایالت لوییزیانا مکاتبه کردم و در پاسخ هر دو دانشگاه گفتند که کلیه مدارک دانشگاههایی را که از طرف وزارت علوم ایران صادر میشه معتبر دانسته و قبول دارند!
    You can apply if Payeme Noor University is recognized as a degree granting university by the Ministry of Education of Iran.

Best,
    http://www.lsu.edu/
    http://steinhardt.nyu.edu/

عزیزان ،
    دانشجویی که بتونه بدون نمره میان ترم و کمک استاد و ارفاقهای استاد و جزوه های MP3 شده استاد و نمره پایان ترمی که در دست استاد است و... بلکه فقط، با خواندن کل یک کتاب که بعضا تا 600 صفحه هم ما داشتیم و کلی پروژه تحقیقاتی و به صورت کاملا خود خوان و... با معدل بالا مدرک دانشگاهی بگیره را هرگزو هرگز نمیشه مدرکش را زیر سوال برد. بر همگان روشن است که بالاترین درصد قبولی در مقطع کارشناسی ارشد در کشور را دانشجویان پیام نور تشکیل می دهند. با آرزوی موفقیت برای همه!

سلام دوستان عزیز
    چند وقت قبل تو فروم دیدم که یه جایی بحث شده بود که آیا مدرک دانشگاه پیام نور رو آمریکا قبول داره یا نه؟
    الان هم اتفاقی دیدم که یه بخش جداگانه بچه های پیام نور باز کردند و نگرانند.
    می دونم شما بچه های پیام نور بچه های پرتلاشی هستید و نمراتون واقعی هست!
    اون دوستمون که گفته دانشگاه بوستون اونطور جواب داده اول باید بیاد متن نامه ارسالی بیاره ببینیم که چی نوشته، بعد اون طرف مطمعنا بد متوجه شده در مورد دانشگاه پیام نور، و مهمتر اون در چه سمتی بوده. منظور اون طرف به دانشگاه های مجازی و دانشگاه های که گواهی نامه صادر می کنند هست. مثل دانشگاه های online خودشون که بیشتر تو رشته MBA دانشجو می گیرن یا مثلا دانشگاه امیرکبیر دوره مجازی مثلا برای رشته برق داره یا دانشگاه تهران دوره مجازی برای رشتهMBA داره(حتی اونها هم کلاس می رن) ، در واقع منظور به این هاست. خوب این افراد هم می تونند از بقیه دانشگاه ها درخواست ادمیشن کنند و جای نگرانی نیست.
    در ادامه بگم که حرف اون دوست دیگرمون که فرمودند دانشگاه های امریکا مدارکی که توسط وزارت علوم تایید بشه رو قبول داره کاملا درست فرمودند و همین طور هست.
    دیگه کلا خیالتون رو راحت کنم. موسسه World Education Services تو نیویورک که کارش ارزیابی مدارک دانشگاهی دانشگاه های اینترنشنال هست و بعضی از دانشگاه های آمریکا می گن که حتما باید مدارک را بدید اونجا و یا جاهای مشابه تا ارزیابی بشه بعد بقیه کار اپلای انجام بدید. بعضی هم می گن ترجمه کنید و مهر دادگستری و وزارت خارجه کافیه. یکی از دوستانم مدارکشو فرستاده بود به اونجا برای ارزیابی: این موسسه مدرک دانشگاه پیام نور Accredited ارزیابی کرد یعنی اصلا دیگه جای نگرانی نیست.
    یه پیشنهاد دوستانه: اگه می خواهید که شانس پذیرش داشته باشید نیاید هی میل بزنید به این دانشگاه و اون دانشگاه که آیا مدارک مارو قبول دارید یا نه، این یه موج منفی ایجاد می کنه در بین دانشگاه های آمریکا و موقع گزینش روی شما سختگیر و با وسواس می شن. به جای وقت گذاشتن بیاید چند کار اساسی که نیاز هستو انجام بدید:

1. معدل بالا بیارید
    2. تافل بالا بیارید
    3. GRE بالا بیارید
    4. برید ببینید بقیه دانشگاه ها چطوری PAPER کار می کنند و یاد بگیرید و در ژورنالهای معتبر چاپ کنید

اون وقت بیاید بگید اقا ما این کارهارو کردیم به ما پذیرش ندادند!
    با این پست این بخش می تونه بسته بشه!

اینو هم ببینید تا دیگه برای همیشه این بخش بسته بشه: لینکشو سرچ بدید!
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1491
    نمی دونم چرا بعضی ها طوری دیگه فکر می کنن، تا خیر و صلاح بقیه و نخوایم، برای خودمون هم خیر و صلاحی اتفاق نمی افته.
    من به بچه های پرتلاش پیام نور احترام قائلم. همون نکاتی که بالا گفتمو انجام بدید نگران هیچی نباشید.
    اگه مفید بود نکاتم دعام کنید.
    موفق باشید.

این لینک و هم ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1254
    دیگه خیالتون راحت

نقل قول نوشته اصلی توسط Kivi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    چند وقت قبل تو فروم دیدم که یه جایی بحث شده بود که آیا مدرک دانشگاه پیام نور رو آمریکا قبول داره یا نه؟
    الان هم اتفاقی دیدم که یه بخش جداگانه بچه های پیام نور باز کردند و نگرانند.
    می دونم شما بچه های پیام نور بچه های پرتلاشی هستید و نمراتون واقعی هست!
    اون دوستمون که گفته دانشگاه بوستون اونطور جواب داده اول باید بیاد متن نامه ارسالی بیاره ببینیم که چی نوشته، بعد اون طرف مطمعنا بد متوجه شده در مورد دانشگاه پیام نور، و مهمتر اون در چه سمتی بوده. منظور اون طرف به دانشگاه های مجازی و دانشگاه های که گواهی نامه صادر می کنند هست. مثل دانشگاه های online خودشون که بیشتر تو رشته MBA دانشجو می گیرن یا مثلا دانشگاه امیرکبیر دوره مجازی مثلا برای رشته برق داره یا دانشگاه تهران دوره مجازی برای رشتهMBA داره(حتی اونها هم کلاس می رن) ، در واقع منظور به این هاست. خوب این افراد هم می تونند از بقیه دانشگاه ها درخواست ادمیشن کنند و جای نگرانی نیست.
    در ادامه بگم که حرف اون دوست دیگرمون که فرمودند دانشگاه های امریکا مدارکی که توسط وزارت علوم تایید بشه رو قبول داره کاملا درست فرمودند و همین طور هست.
    دیگه کلا خیالتون رو راحت کنم. موسسه World Education Services تو نیویورک که کارش ارزیابی مدارک دانشگاهی دانشگاه های اینترنشنال هست و بعضی از دانشگاه های آمریکا می گن که حتما باید مدارک را بدید اونجا و یا جاهای مشابه تا ارزیابی بشه بعد بقیه کار اپلای انجام بدید. بعضی هم می گن ترجمه کنید و مهر دادگستری و وزارت خارجه کافیه. یکی از دوستانم مدارکشو فرستاده بود به اونجا برای ارزیابی: این موسسه مدرک دانشگاه پیام نور Accredited ارزیابی کرد یعنی اصلا دیگه جای نگرانی نیست.
    یه پیشنهاد دوستانه: اگه می خواهید که شانس پذیرش داشته باشید نیاید هی میل بزنید به این دانشگاه و اون دانشگاه که آیا مدارک مارو قبول دارید یا نه، این یه موج منفی ایجاد می کنه در بین دانشگاه های آمریکا و موقع گزینش روی شما سختگیر و با وسواس می شن. به جای وقت گذاشتن بیاید چند کار اساسی که نیاز هستو انجام بدید:

1. معدل بالا بیارید
    2. تافل بالا بیارید
    3. GRE بالا بیارید
    4. برید ببینید بقیه دانشگاه ها چطوری PAPER کار می کنند و یاد بگیرید و در ژورنالهای معتبر چاپ کنید

اون وقت بیاید بگید اقا ما این کارهارو کردیم به ما پذیرش ندادند!
    با این پست این بخش می تونه بسته بشه!
    دوست عزیز من متن دانشگاه رو تو این پست گذاشته بودم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1208091
    و یک چیز دیگه بگم بهتون که من نمیگم که همه دانشگاه های آمریکا مدرک پیام نور رو قبول ندارند / اون دانشگاهی که اطلاع نداره درباره ساختار و روش تدریس پیام نور بدون اطلاع ثبت نام میکنه و پذیرش میده ولی دانشگاهی که اطلاع کافی داره درباره ساختار و روش تدریس پیام نور پذیرش نمیده / من تو ایمیل اولم از دانشگاه بوستون موافقت گرفتم برای پذیرش ولی در امیل دوم لینک انگلیسی دانشگاه پیام نور رو براشون فرستادم که بهم جواب دادند شما نمیتوانید با این مدرک پذیرش بگیرید چون اون دانشگاه دانشگاه از راه دوره و مدرکش قابل قبول نیست / این رو گفتم تا بدونید اگر دانشگاه مقصد ندونه که پیام نور از راه دور است پذیرش میده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)