صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان نمى دونستم اين سوال رو كجا بايد بپرسم ولى فك كنم اينجا بهترين جا هست. من هدفم اپلاى كردن براى آمريكاس كنكور ارشد دادم و متاسفانه تهران رو نمى يارم حالا به نظر شما هزينه چهل ميليون براى پرديس بين الملل اميركبير ارزشش رو داره با توجه به اينكه كلاسا تو خود اميركبير برگزار مى شه يعنى جدا نيس كلاساش. و اينكه تو مدرك مى زنن كه پرديس بوده اين مشكلى براى پذيرش گرفتن ايجاد نمى كنه؟ خيلى ممنونم.

Junior Member

دوستان به این لینک هم نگاه کنید رتبه بندی دانشگاه های ایران هست که دانشگاه پیام نور تو این رتبه بندی از خیلی دانشگاه های دولتی بالاتر هست http://www.webometrics.info/en/Asia/...public%20of%29

آقا یکی به بنده پاسخ بده رک و پوست کنده مدرک کارشناسی آزاد معتبر تره توی کشور های دیگه یا مدرک کارشناسی پیام نور؟من الان حیرونم واقعیتش.کنکور دادم هم آی تی آزاد قبول شدم هم مدیریت بازرگانی پیام نور.میخواستم ببینم کدوم دانشگاه مدرکش معتبر تره که برای کارشناسی ارشد بتونم برم کشور های دیگه.و دوما اینکه آی تی رو پیشنهاد میکنید یا مدیریت بازرگانی رو؟کدوم بازار بهتری داره و کار و در آمدش بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azarkar نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام عزیزان
    بنده دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه گیلان(دولتی) بودم که طی مشکلاتم با مدرک معادل کاردانی انصراف دادم(با معدل تقریبا 12)
    برای اینکه بتونم ارشد بخونم دو سال کاردانی به کارشناسی رو تو یه موسسه غیر انتفاعی گذروندم(با معدل 16)
    خدارو شکر ارشد رشته ای که میخواستم قبول شدم. کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران (با معدل 17)
    ایلتس با نمره7 دارم.
    1 مقاله isi و چند مقاله داخلی و یه ترجمه کتاب دارم.
    از دوره ارشد به بعد فکر میکنم رزومه ی خوبی جمع کرده باشم، ولی نگران اعتبار قبل از اون هستم، خصوصا برای معدل کاردانی و مکان تحصیل کارشناسی ناپیوسته .
    میخواستم بدونم میتونم برای دکتری دانشگاه آمریکا درخواست بدم، یا مشکلاتم اساسیه؟

در كل رزومه خوبي دارين اما معدل تقريبا 12 شما ممكنه دردسر ساز باشه......موفق باشين.
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

سلام
    اين دقيقا سوال من هم هست ...
    البته اونطور كه اطلاع پيدا كردم اگر ليسانس حقوق از دانشگاه هاي ايران داشته باشيد و فوق يا دكتري رو در امريكا بگيريد ميتونيد در ازمون كانون وكلاي خيلي از ايالت ها شركت كنيد ... اما اين موضوع شامل مدرك ليسانس پيام نور نميشه ... به اين جهت كه بر خلاف دانشگاه ها كانون هاي وكلاي آمريكا با مدارك تحصيلي غير حضوري مشكل دارن و اين مدارك رو معتبر نميدونن . از اين جهت در اين زمينه براي مثال مدرك ليسانس دانشگاه آزاد ميتونه كارآمدتر از مدرك ليسانس پيام نور باشه.................................
    با اين اوصاف اگرچه ادامه تحصيل حقوقي براي ليسانس هاي پيام نور هيچ تفاوتي با بقيه ليسانس هاي ساير دانشگاه ها نداره اما شركت در آزمون وكالت در آمريكا اينطور نيست و پيام نوري بودن تو اين مسير ميتونه مشكل ساز باشه ..........
    .
    يك سوال از همه اما ترجيحا از پيام نوري ها ::: آيا كسي از دوستان اطلاع داره كه داشتن پروانه كارآموزي وكالت يا پايه يك اصلا در گرفتن پذيرش و بورسيه تآثير داره يا نه و اگر داره تا چه حد ؟؟؟

Junior Member aminking2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

درود
    دوستان بالاخره نتیجه این بحث چی شد؟
    ایا غیر از اون دو سه نفر(که در پست های قبلی معرفی شدند)، دیگه ارشد پیام نور کسی نداریم دکترا رفته باشه امریکا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidm4434 نمایش پست ها
    دوستان به این لینک هم نگاه کنید رتبه بندی دانشگاه های ایران هست که دانشگاه پیام نور تو این رتبه بندی از خیلی دانشگاه های دولتی بالاتر هست http://www.webometrics.info/en/Asia/...public%20of%29
    دوست عزیز این وبسایت که گذاشتید رتبه الکسا هست که سایت های جهان رو بر اساس تعداد بازدید رتبه بندی میکنه و ربطی به دانشگاه ها نداره.
    حالا من برای راهنمایی دوستان سایت های معتبر رنکینگ رو پایین میزارم تا گمرا نشید
    https://www.usnews.com/education/bes...versities/iran
    https://www.topuniversities.com/univ...-rankings/2019

این سایت هم خوبه
    https://wur.isc.gov.ir/

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)