صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در دانشگاههای آمریکا

Junior Member NS1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Philosophy-IT

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در دانشگاههای آمریکا

سلام و درود به همه دوستان
    من این سوال رو خیلی جاها مطرح کردم اما جوابی نگرفتم و امیدوارم اینجا دیگه به جوابم برسم

من میخوام در مقطع کارشناسی فیزیک بخونم و دیپلمم هم مربوط به رشته تجربیه
    میخوام حداکثر ورودی بهمن ماه امسال وارد دانشگاه بشم و شروع کنم ،دوستان فقط نگید نمیشه
    سختیش اصلا مهم نیست،کدوم دانشگاه باید برم که سریعتر و راحت تر باشه؟آزاد ،پیام نور،علمی کاربردی؟علاقه و فرصتی برای کنکور و دانشگاه دولتی ندارم، حالا دوستان هر راهی رو که میشه شروع کنم نشون بدن
    و سوال بعد اینکه میخوام بعد اینکه کارشناسی خوندم واسه ارشد و دکتری برم پرینستون،حالا با مثلا مدرک کارشناسی پیام نور میتونم اونجا در رشته کیهان شناسی ادامه بدم؟
    (اینم بگم که متخصص IT هستم و دوتا مهندسی از ایران چند مدرک تخصصی از مایکروسافت و سیسکو (آمریکا)دارمو میتونم با این مدارک هم برم اما ترجیح میدم بعد از کارشناسی بورسیه بگیرم)
    با این شرایط دوستان راهنمایی کنند و حالت دوم اینکه قسمت داخل پرانتز رو در نظر نگیرند و با اون شرایط هم راهنمایی بفرمایند
    و یه نکته دیگه اینکه حتما میخوام اینجا کارشناسی فیزیک رو بخونم

فکر میکنم بعضی از موارد بی ربط به موضوع این تاپیک باشه که اگه اینطوره عذر خواهی میکنم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط NS1 نمایش پست ها
    سلام و درود به همه دوستان
    من این سوال رو خیلی جاها مطرح کردم اما جوابی نگرفتم و امیدوارم اینجا دیگه به جوابم برسم

من میخوام در مقطع کارشناسی فیزیک بخونم و دیپلمم هم مربوط به رشته تجربیه
    میخوام حداکثر ورودی بهمن ماه امسال وارد دانشگاه بشم و شروع کنم ،دوستان فقط نگید نمیشه
    سختیش اصلا مهم نیست،کدوم دانشگاه باید برم که سریعتر و راحت تر باشه؟آزاد ،پیام نور،علمی کاربردی؟علاقه و فرصتی برای کنکور و دانشگاه دولتی ندارم، حالا دوستان هر راهی رو که میشه شروع کنم نشون بدن
    و سوال بعد اینکه میخوام بعد اینکه کارشناسی خوندم واسه ارشد و دکتری برم پرینستون،حالا با مثلا مدرک کارشناسی پیام نور میتونم اونجا در رشته کیهان شناسی ادامه بدم؟
    (اینم بگم که متخصص IT هستم و دوتا مهندسی از ایران چند مدرک تخصصی از مایکروسافت و سیسکو (آمریکا)دارمو میتونم با این مدارک هم برم اما ترجیح میدم بعد از کارشناسی بورسیه بگیرم)
    با این شرایط دوستان راهنمایی کنند و حالت دوم اینکه قسمت داخل پرانتز رو در نظر نگیرند و با اون شرایط هم راهنمایی بفرمایند
    و یه نکته دیگه اینکه حتما میخوام اینجا کارشناسی فیزیک رو بخونم

فکر میکنم بعضی از موارد بی ربط به موضوع این تاپیک باشه که اگه اینطوره عذر خواهی میکنم
    ببخشید که %90 مطالب پست قبلیم بی ربط به موضوع تاپیک هست و بدلیل اینکه هنوز امکان ویرایش ندارم نمیتونم ویرایش کنم
    سوالم رو اینجوری میپرسم که با مدرک کارشناسی فیزیک دانشگاه پیام نور(یا علمی کاربردی و یا آزاد) میتونم برم در دانشگاه های آمریکا مثل پرینستون ادامه بدم؟
    مدارک این دانشگاه ها مورد تایید دانشگاه های آمریکا هست؟
    پست های قبلی دوستان رو خوندم اما نظرات متفاوت بود واسه همین دوباره سوال کردم

رشته و دانشگاه

کسی نسیت جواب بده؟
    فقط همینو بگید که با کارشناسی دانشگاه آزاد(با بقیه شرایط...)میشه پذیرش از Princeton یا دانشگاهی در همین سطح گرفت؟
    مدرک دانشگاه آزاد مورد قبول اونها هست یا نه؟
    اگه باید جای دیگه بپرسم لطفا راهنمایی کنید چون تاپیکی رو در این مورد پیدا نکردم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NS1 نمایش پست ها
    کسی نسیت جواب بده؟
    فقط همینو بگید که با کارشناسی دانشگاه آزاد(با بقیه شرایط...)میشه پذیرش از Princeton یا دانشگاهی در همین سطح گرفت؟
    مدرک دانشگاه آزاد مورد قبول اونها هست یا نه؟
    اگه باید جای دیگه بپرسم لطفا راهنمایی کنید چون تاپیکی رو در این مورد پیدا نکردم
    سلام
    بله؛ ميشه اما به سختي!
    در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

رشته و دانشگاه

سختیش واسه چیه؟مربوط به مدرک دانشگاه آزاد میشه؟

سلام

من میخوام بدونم آیا 100 % مدرک ارشد داشتن از پیام نور با داشتن مقاله واسه اقدام برا ادامه تحصیل در آمریکا با فاند شخص رو دچار مشکل نمیکنه ببهضید اگه تکراریه اما میخوام مطمئن شم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام

من میخوام بدونم آیا 100 % مدرک ارشد داشتن از پیام نور با داشتن مقاله واسه اقدام برا ادامه تحصیل در آمریکا با فاند شخص رو دچار مشکل نمیکنه ببهضید اگه تکراریه اما میخوام مطمئن شم ممنون
    دوست عزیز پیام نور یک دانشگاه از راه دور است و این کلمه از راه دور رو در قسمت انگلیسی سایت پیام نور هم درج کرده
    دانشگاه های آمریکا به هیچ وجه مدرک از راه دور رو قبول ندارند / خودشون میگن Open Unniversity یا Long Distance University
    ولی چون دانشگاه پیام نور ایران رو نمیشناسند تا بهشون نگید که سیستمش از راه دوره نمیفهمند و ثبت نام میکنند
    اصلا در زمان گفتگو با ایمیل وبسابت دانشگاه پیام نور رو بهشون ندید / چون از طریق صفحه انگلیسیش میفهمند

Junior Member

من لیسانس دانشگاه پیام نور هستم ؛ سوالی که دارم اینکه آیا همه دانشگاهها تو آمریکا یا.. مدرک پیام نور رو قبول ندارند یا صرفا بعضی دانشگاهها ؟ یعنی هیچ دانشگاهی تو دنیا مدرک پیام نور رو قبول نداره؟!

Junior Member isaac7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram20 نمایش پست ها
    من لیسانس دانشگاه پیام نور هستم ؛ سوالی که دارم اینکه آیا همه دانشگاهها تو آمریکا یا.. مدرک پیام نور رو قبول ندارند یا صرفا بعضی دانشگاهها ؟ یعنی هیچ دانشگاهی تو دنیا مدرک پیام نور رو قبول نداره؟!
    نه دیگه . همه دانشگاهها قبول ندارند . مسلمه . احتمالا دانشگاههای که سطح پایینترین دارند قبول می کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram20 نمایش پست ها
    من تحقیقی که کردم تمامی دانشگاه های آمریکا که حضوری هستند یعنی سر کلاس میرند مدرک آموزش از راه دور رو قبول ندارند / ولی چون شناختی از دانشگاه پیام نور ندارند و نمیدانند که پیام نور یک دانشگاه از راه دوره تا بهشون نگید ثبت نام میکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)