صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: شکایت به دادگستری کانادا یا Judicial Review

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

Red face شکایت به دادگستری کانادا یا Judicial Review

با درود،
    با توجه به ترفند جدید اداره مهاجرت، به خصوص ویزا آفیس آنکارا، در ارسال نامه‌ی ردی برای متقاضیان، به بهانه‌ای که عمدتا عدم اقناع در خصوص تطابق شرح شغلی ابراز شده با شرح شغلی کد مورد تقاضا بوده است، به نظر می‌رسد با توجه به تبعیض‌‌آمیز بودن و متفاوت بودن ارزیابی چنین متقاضیانی، با متقاضیانی که فقط چند ماه قبل‌تر از آن‌ها، مدارک خود را ارسال کرده‌اند و برای مثال پرونده‌ی مهاجرتی‌شان در ویزا آفیسی مانند ورشو است.
    به نظر می‌رسد، تعریف و پیشبرد شکایتی در این خصوص به روش‌های مختلف، از بمب گوگلی گرفته تا پتیشین آن‌لاین و از سوی دیگر به دادگاه کشاندن موضوع، قابل توجه و اعتنا باشد.
    در این موضوع قصد اصلی هم‌فکری و هماهنگی در این خصوص و متعاقب آن، پیشبرد فعالیت‌هایی در این راستا تعریف می‌شود.
    امید که با هم‌فکری و هم‌کاری با یکدیگر حقوق از دست رفته، بازپس گرفته شود.
    ارادتمند
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Member Islandsofhappy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : شکایت از رد شدن به بهانه‌ی عدم انطباق شغلی (FSW 38 شغله)

سلام
    منو رد کردن. دلیلش عدم انطباق شرح وظایف/ من 2 سال پیش شرح وظایفمو کامل ننوشته بودم الان میخوام یه نامه کامل از شرح وظایف بنویسم و بهمراه یه کاور لتر که توضیح دادم براشون بفرستم انکارا
    فقط نمیدونم چکیکارا باید انجام بدم یکی از دوستان گفت باید به پروگرم منیجر شکایتمو بفرستم من ادرس این شخص و نحوه کارو نمیدونم. لطفا منو راهنمایی کنید.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

فکر کنم،‌به آدرس خود ویزا آقیس مربوطه (آنکارا) بفرستی، attention رو هماهنگ کننده بفرستی به اون می‌فرستند، تو بالای نامه اون رو مخاطب قرار بدی می‌شه، ولی متاسفانه نظر من اینه که طبق، سوابق افزودن مدارک پرونده پس از بررسی ممکن نیست. یادت باشه در خصوص پزشکای 29 تایی و کلا پزشکا برای امتیاز تحصیل که شکایت کرده بود دکتر م.، جواب دادگاه این بود که باید مدارک ارزش تحصیلی رو از اول پرونده داده می‌شده و آلان قابل افزایش نیست.
    شاید بشه این‌طوری پرسید که چرا مثل بقیه‌ی آفیس‌ها اپدیت خواسته نشده
    البته در کل به نظر خیلی نمی‌شه دلیل معقولی آورد، چون یکی از شرط‌های لازم همین تطابق شرح وظیفه با کد هست، که شما نظرت نامناسب بودن وضعیتت در این خصوص هست.
    اگر لطف کنی شرح شغلی اون شغل رو بذاری (با حذف موارد خصوصی) بهتر می‌شه بررسی کرد.
    ویرایش توسط mahhdy : June 21st, 2012 در ساعت 01:57 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

سلام دوستان

تاسف بابت چنین شرایط و ظلم آشکار. میگم ظلم چون الان مطمئنم نوع سیاست انکارا اینطوره و بسیار هستن کسانی در ورشو که هم سن پائین دارن و هم شرح وظایف نه چندان مناسب ولی چندین ماهه این پراسس شدن و منتظر مدیکال و حتی منتظر ویزا!
    اگه واقعا این زمان از دست رفته براتون مهمه حتما پیگیری کنین.

این لینک http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/missions.asp آدرس همه ویزا آفیس هاست و روی آنکارا که برین هم آدرس پستی و هم ایمیل هست. برای فرستادن این نامه اعتراضی و یا هر نوع نامه نگاری بهتره هم به صورت ایمیل هم فکس و هم پستی بفرستین اینطوری احتمال جواب دادن خیلی بالاتره.

در هر حالت که میفرستین فقط عنوان کنین prgram manager مثلا اگه ایمیله یا فکس در انتهای سابجکت بنویسین: to program manager اگه پستی هم هست که به عنوان نام گیرنده همین عنوان رو بنویسین. من تو سایت آنکارا هر چی گشتم نتونستم اسم این شخص رو پیدا کنم. اگه بتونین دقیقا اسمشو گیر بیارین عالی میشه ولی بازم نوشتن سمت و عنوانش بهتره.

شما همه تلاش خودتونو بکنین ولی بهترین کار بعد این اقدام پیگیری یه کیس قوی حقوقی علیه اداره مهاجرته و اینکه کاملا آشکارا دارن با این ترفند بک لاگو کم میکنن.

مطمئن باشین با شرایط شما ورشو زیاد داره ولی این فقط از بدشانسی شما بوده که این هم کاملا قابل اثباته. من بودم حتما دنبال پیگیری حقوقی بودم.

به امید موفقیتتون

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    فکر کنم،‌به آدرس خود ویزا آقیس مربوطه (آنکارا) بفرستی، attention رو هماهنگ کننده بفرستی به اون می‌فرستند، تو بالای نامه اون رو مخاطب قرار بدی می‌شه، ولی متاسفانه نظر من اینه که طبق، سوابق افزودن مدارک پرونده پس از بررسی ممکن نیست. یادت باشه در خصوص پزشکای 29 تایی و کلا پزشکا برای امتیاز تحصیل که شکایت کرده بود دکتر م.، جواب دادگاه این بود که باید مدارک ارزش تحصیلی رو از اول پرونده داده می‌شده و آلان قابل افزایش نیست.
    شاید بشه این‌طوری پرسید که چرا مثل بقیه‌ی آفیس‌ها اپدیت خواسته نشده
    البته در کل به نظر خیلی نمی‌شه دلیل معقولی آورد، چون یکی از شرط‌های لازم همین تطابق شرح وظیفه با کد هست، که شما نظرت نامناسب بودن وضعیتت در این خصوص هست.
    اگر لطف کنی شرح شغلی اون شغل رو بذاری (با حذف موارد خصوصی) بهتر می‌شه بررسی کرد.
    در تایید فرمایشان مهدی عزیز منم نمونه های مشابه در کانادا ویزا رو که خوندم نظرشون این بود تغییر نامه کاری یعنی قبول ریجکت و اینکه قبول کرده اید مشکل داشته و بنابراین جای دفاع باقی نمیمونه ولی بهترین کار اینه اعتراض به تصمیمشون کنین و با ذکر دلایل به ازای هر بند نامه کاری توضیح بدین کاملا مطابق با فلان مورد از لیست NOC هستش. کسی بوده که اینطوری قانعشون کرده و الان وضعیتش برگشته به این پراسس! ایشون مثالا 8 صفحه کاورلتر نوشته که عنوان هر صفحه ؛ یکی از عناوین ذکر شده خودش بوده و زیرش تمام صفحه توضیحاتش.

لینشکو پیدا میکنم میذارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    سلام دوستان

تاسف بابت چنین شرایط و ظلم آشکار. میگم ظلم چون الان مطمئنم نوع سیاست انکارا اینطوره و بسیار هستن کسانی در ورشو که هم سن پائین دارن و هم شرح وظایف نه چندان مناسب ولی چندین ماهه این پراسس شدن و منتظر مدیکال و حتی منتظر ویزا!
    اگه واقعا این زمان از دست رفته براتون مهمه حتما پیگیری کنین.

این لینک http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/missions.asp آدرس همه ویزا آفیس هاست و روی آنکارا که برین هم آدرس پستی و هم ایمیل هست. برای فرستادن این نامه اعتراضی و یا هر نوع نامه نگاری بهتره هم به صورت ایمیل هم فکس و هم پستی بفرستین اینطوری احتمال جواب دادن خیلی بالاتره.

در هر حالت که میفرستین فقط عنوان کنین prgram manager مثلا اگه ایمیله یا فکس در انتهای سابجکت بنویسین: to program manager اگه پستی هم هست که به عنوان نام گیرنده همین عنوان رو بنویسین. من تو سایت آنکارا هر چی گشتم نتونستم اسم این شخص رو پیدا کنم. اگه بتونین دقیقا اسمشو گیر بیارین عالی میشه ولی بازم نوشتن سمت و عنوانش بهتره.

شما همه تلاش خودتونو بکنین ولی بهترین کار بعد این اقدام پیگیری یه کیس قوی حقوقی علیه اداره مهاجرته و اینکه کاملا آشکارا دارن با این ترفند بک لاگو کم میکنن.

مطمئن باشین با شرایط شما ورشو زیاد داره ولی این فقط از بدشانسی شما بوده که این هم کاملا قابل اثباته. من بودم حتما دنبال پیگیری حقوقی بودم.

به امید موفقیتتون

البته پانی جان ، اگر مکاتبات اینجوری صورت بگیره که در فلان ویزا افیس (ورشو) چرا به این فرد با مدارک ارائه شده افیسر گیر نداده ، نه تنها به این نامه هیچ رسیدگی نمی شه بلکه کلا حذفش می کنن
    هیچ جای دنیا نمی تونید مثالی بیارید بگید این مثل من بوده برای چی کارش اوکی شد مال من نه، خیلی راحت بهتون میگن مگه شما از محتوای پرونده رسیده دست ما اطلاع دارید ، افیسر صلاح دیده !
    هیچ افیسری همکارشو زیر سوال نمی بره
    نامه نگاری باید دور از هر گونه مثال ، طعنه و متلک گویی باشه تا بتونه به جایی برسه !
    این موضوع رو یادتون نره شما از محتویات پرونده های رسیده اطلاع ندارید ، فقط خود فرد اطلاع داره که چیکار کرده پس مقایسه دو ویزا افیس نه تنها کمک نمی کنه بلکه کار رو خراب می کنه

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    البته پانی جان ، اگر مکاتبات اینجوری صورت بگیره که در فلان ویزا افیس (ورشو) چرا به این فرد با مدارک ارائه شده افیسر گیر نداده ، نه تنها به این نامه هیچ رسیدگی نمی شه بلکه کلا حذفش می کنن
    هیچ جای دنیا نمی تونید مثالی بیارید بگید این مثل من بوده برای چی کارش اوکی شد مال من نه، خیلی راحت بهتون میگن مگه شما از محتوای پرونده رسیده دست ما اطلاع دارید ، افیسر صلاح دیده !
    هیچ افیسری همکارشو زیر سوال نمی بره
    نامه نگاری باید دور از هر گونه مثال ، طعنه و متلک گویی باشه تا بتونه به جایی برسه !
    این موضوع رو یادتون نره شما از محتویات پرونده های رسیده اطلاع ندارید ، فقط خود فرد اطلاع داره که چیکار کرده پس مقایسه دو ویزا افیس نه تنها کمک نمی کنه بلکه کار رو خراب می کنه
    ممنون آقا مهیار از توضیحاتتون. من منظورم این نبود که برای ارسال ایمیل و فکس و نامه اعتراض به تصمیم آفیسر در انکارا اینو بنویسن. در پست بعدیم توضیح دادم بیشتر باید روی چی مانور بدن. فکر کنم بد نوشتم که باعث این تعبیرتون شد. من قبلا هم با بچه های ریجکتی آنکارا صحبت داشتم و همش حرف از دفاع از نامه و شرایط کارس شخص ریجکت شده بود. منظورم در مرحله کیس به دادگاه بردن بود که اون هم من که وکیل حقوقی نیستم. باید حتما از یه وکیل خبره کمک بگیرن و برای اثبات ادعای گیر الکی دادن میشه از وکلا و مشاورینی که این روزها ادعا میکنن قریب به تمامی پرونده کدهای مدیریتی شون از آنکارا داره ریجکت میشه ولی پرونده های مشابه در ورشو نه!! کمک گرفت. مفصلشو با دوستان صحبت داشتم. عرایض من در مرحله شکایت حقوقی بود...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    ممنون آقا مهیار از توضیحاتتون. من منظورم این نبود که برای ارسال ایمیل و فکس و نامه اعتراض به تصمیم آفیسر در انکارا اینو بنویسن. در پست بعدیم توضیح دادم بیشتر باید روی چی مانور بدن. فکر کنم بد نوشتم که باعث این تعبیرتون شد. من قبلا هم با بچه های ریجکتی آنکارا صحبت داشتم و همش حرف از دفاع از نامه و شرایط کارس شخص ریجکت شده بود. منظورم در مرحله کیس به دادگاه بردن بود که اون هم من که وکیل حقوقی نیستم. باید حتما از یه وکیل خبره کمک بگیرن و برای اثبات ادعای گیر الکی دادن میشه از وکلا و مشاورینی که این روزها ادعا میکنن قریب به تمامی پرونده کدهای مدیریتی شون از آنکارا داره ریجکت میشه ولی پرونده های مشابه در ورشو نه!! کمک گرفت. مفصلشو با دوستان صحبت داشتم. عرایض من در مرحله شکایت حقوقی بود...

ولی متن شما باور کنید دو پهلو بود پانی جان ، امیدوارم با پیگیری که می کنند به نتایج خوبی برسند
    یکی از دوستان توی تاپیک خودمون اطلاعات جدید سفارت کانادا در انکارا رو وارد کرده من به نقل از ایشون به اینجا منتقل میکنم چون زحمتش با mehranam بوده

mehranam
    {سلام
    مشخصات كادر ديپلماتيك سفارتخانه ها در تركيه و هم چنين سفارت كانادا در آنكارادر لينك زير وجود دارد:
    نميدونم منظورتان همين بود يا چيز ديگري؟
    http://www.mfa.gov.tr/resident-diplo...issions.en.mfa }

Senior Member

مهدی جان حتما باید پیگیری بشه. تعداد بچه هایی که اینجا این اتفاق ناگوار براشون افتاده زیاده. خوانندگانی هستند که میتوانند اضافه شوند.
    البته امیدوارم که حداقل برای بعضی از دوستان عزیز این فقط اشتباه باشه ولی در هر صورت برای اینکه دیر نشه و همچنین تعداد زیادی هم این مشکل رو داره بهتره زودتر یک اقدام اساسی و همگانی که میتونه هزینه ها رو هم کاهش بده انجام بشه.
    بشخصه هم اگر کاری ازم بر بیاد خوشحال میشم در کنار و همراه دوستان باشم. به امید موفقیت همگی

Member
    رشته و دانشگاه

آره آرمین جان باید خود بچه‌ۀا، بیان و دور هم چمع شیم و شرایط رو 2 2 تا کنیم.
    مثلا جزیره‌ی شادی می‌گفت شرح شغلی و گواهش اشتغالش رو خودش می‌دونه بد نوشته؟؟؟؟
    می‌دونی باید موردها واضح بشن و ببینیم چه می‌شه کرد، به خصوص با این وضع بدون جواب رها کردن ما....
    فکر کنم بهترین کار در اول کار، کشوندن قضیه به سناتورها باشه و پیگیری از سمت اون‌ها، که باید از طریق افرادی که آشنا تو کانادا دارند سازمان‌دهی بشه...
    تا ببینیم استقبال چطور خواهد بود.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)