صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: شکایت به دادگستری کانادا یا Judicial Review

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

پیش فرض پاسخ : شکایت از رد شدن به بهانه‌ی عدم انطباق شغلی (FSW 38 شغله)

من امروز ایمیلی فرستادم و پرسیدم به کدوم آدرسم نامه‌اش رو فرستادند.
    بعد از گرفتن نامه‌ی عدم انطباق، نامه‌ای خواهم زد با این مضمون که بابا استادی دانشگاه که دیگه شامل، تدریس و برنامه‌ریزی درسی و امتحان گرفتن و کمک کردن در انجام پروژه‌ها و نمره دادن هست، چی چیش عدم انطباقه مگه بگید ساختگیه که بعید می‌دونم بونید بگید چون دانشگاه دولتی بوده و من فیش‌های واریز حقوق رو هم دارم و هم رسیدهای ابلاغ درس و ... رو که احتمالا نفرستادم ولی می‌تونم بفرستم اگر بخواهید
    یا مدیر مالی بودن یا مدیر IT بودن که کاری که من می‌ کردم در تطابق با طبیعت کارهاست و به راحتی این موضوع رو می‌شه از NOC فهمید. و در حدود سازمان‌های کوچک و متوسط وظایفم کاملا تطبیق داشته با پست سازمانیم.
    جای گیرتون کجاست و احتمالا جدولی بدم و تک تک وظایفی رو که تو ناک نوشته رو با نوشته‌های خودم تطابق بدم و بر اساس فهرست عناوین شغلی ممکن توجیه کنم. احتمالا یک 10 صفحه‌ای بشه.. ببینم بازم بهانه دارن بیارن مگه بگن ساختگی و غیر واقعی هست که اون هم فقط در بک گراند چک معلوم می‌شه که با ارائه فهرست بیمه و ... قابل رفع و رجوعه...
    تا ببینیم چی می‌شه
    راستی من جایی می‌خوندم که یکی نوشته بود بعد از د م تو ای کیس براش نوشته بوده ا پ برام جالب بود.
    بدرود
    ویرایش توسط Mehdi79 : July 20th, 2012 در ساعت 09:07 AM دلیل: تبلیغ
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

سلام و سپاس از ایجاد این خانه نو

همه ما رو به شکل دستوری و گروهی به "بهانه" عدم انطباق رد کردن ، در نوع توضیحات و شرح وظایف ما به روش " ملا لغتی" ایرادی رو پیدا کردن و به جای درخواست آپدیت با یک نامه تکراری برای همه ،پرونده رو رد کردن تا اینجوری هم بک لاگ رو کم کنن و کاراشون سریعتر راه بیافته و هم بی راه ایراد نگرفته باشن. مطمینن برای گرفتن چنین تصمیمی وکلا و مشاوران قهاری داشته اند ودر نتیجه جوابهایی از پیش حاضر هم دارند. اگر کسی وقت و شرایط مالی اعتراض رو داره از طریق دادگاه فدرال یا پیوستن به یک گروه در حال ارایه شکایت به دادگاه فدرال اقدام کنه که خیلی خوبه و شاید زمان زیادی هم ببره ولی در نهایت نتیجه خواهد گرفت. اما اگر انتخاب بهتر ویا دیگری برای مهاجرت دارید بهتره وقت و انرژی و اعصاب و پولتون رو توی اون راه صرف کنید. البته مسلما بچه هایی که توی این صفحه جمع میشیم هدفمون به نتیجه مطلوب رسیدنه و این یعنی این پرونده خیلی برامون مهمه.
    در مورد پرونده ما ،الان دقیقا 50 روز از تاریخ د.م ما میگذره و نامه د.م رو هم 25 روز پیش بصورت نامه گرفتیم. در جواب و برای پیگیری ،نامه و ایمیلی با این مضمون فرستادیم که :با تشکر از اگاه کردن ما، فکر میکنم اشتباه مدارک مارو ارزیابی کردید و شرح شغل من به شرح ......کاملا با 0213 به شرح ...... مطابقت داره و به دلیل ...... ممکنه شرکت توی نامه ای که نوشته درست توضیح نداده باشه و لی شما هر مدارکی لازم دارید ما میتونیم ارایه کنیم.

به امید گرفتن نتیجه های خوب از همفکری با هم

سلام برای ما نامه امده افیسر قانع نشده همسر من مدیر مالی هستن چی کار کنیم؟
    فایل اول 23 فوریه2009 فایل دوم 3 جولای2009 اپدیت 9 نوامبر2010 این پراسس الکی مارچ 2011 انتقال انکارا 1 مارچ مدیکالللللل رشته حسابداری

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

درود
    من کیپسم اومد، البته کیپس که نه این سیستم جدیده بود، توی اون زده که عدم انطباق ولی هنوز نامه‌ام نرسیده.
    ممنون
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- دانشگاه مشهد

با سلام
    من مدارکم رو اکتبر 2012 فرستادم و دسامبر برام فایل نامبر صادر شد. من جاب آفر داشتم. البته جاب آفر من صوری نیست و واقعی هست. مدارکم به ورشو منتقل شده. سعی هم کردم تمام مدارکم بدون نقص باشه.. اخیرا یه نامه برام اومده و افسر پرونده گفته که سوابق شغلی من با شغل ذکر شده در جاب آفر مغایرت داره!!! من 14 سال سابقه در راه آهن دارم و آفر من هم از یک شرکت ریلی ست..... به من یکماه فرصت دادن تا برای اثبات توانایی های شغلی خودم مدارک و توضیحات بدم..... فقط نمی دونم سرکاریه یا امیدوار باشم ...
    دعا کنید از این خان رد بشیم و بخیر بگذره ....

3 سال پیش (2010) برای فدرال اقدام کردیم که بعد از 2 سال و فابل نامبر اول یا دوم ریجکت شدیم پروندمون تو آنکارا بوده گفتن بعد از 3 ماه مدارک و پول رو بهمون برمیگردونن ، حالا یه سال گذشته ولی هیچ خبری از پول و مدارک نیست
    چیکار میشه کرد؟

Junior Member

در مورد سابقه کاری و شغل و رشته درخواستی با کی یا کجا باید مشورت کرد که به نتیجه دلخواه رسید؟ من در مورد سابقه کاریم و رشته ای که کانادا می خواد به شک افتادم چه کنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- دانشگاه مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط noroozi1578 نمایش پست ها
    با سلام
    من مدارکم رو اکتبر 2012 فرستادم و دسامبر برام فایل نامبر صادر شد. من جاب آفر داشتم. البته جاب آفر من صوری نیست و واقعی هست. مدارکم به ورشو منتقل شده. سعی هم کردم تمام مدارکم بدون نقص باشه.. اخیرا یه نامه برام اومده و افسر پرونده گفته که سوابق شغلی من با شغل ذکر شده در جاب آفر مغایرت داره!!! من 14 سال سابقه در راه آهن دارم و آفر من هم از یک شرکت ریلی ست..... به من یکماه فرصت دادن تا برای اثبات توانایی های شغلی خودم مدارک و توضیحات بدم..... فقط نمی دونم سرکاریه یا امیدوار باشم ...
    دعا کنید از این خان رد بشیم و بخیر بگذره ....

با سلام
    امروز رفتم تا ایکیس رو چک کنم دیدم این عبارت رو نوشتند :
    We started processing your application on August 2, 2013
    حالا دیگه نمی دونم یعنی مدارکم رو قبول کردن و منتظر مدیکالم باید باشم؟
    چون تا قبلش فقط نوشته بودن که مدارکتون رو با پست دریافت کردیم....
    ضمنا کارفرمای کاناداییم هم نامه زده به کار ایشون سریعتر برسید.
    دوستان کسی میدون معنای این چیه؟

Junior Member

Unhappy شکایت به دادگستری کانادا یا Judicial Review

سلام دوستان
    من 2013 برای فدرال اقدام کردم و فایل نامبرم گرفتم ولی دیروز یک ایمیل ازCIC اومد که شما refuse شدید
    علت اونهم امتیاز relative رو به علت ناکافی بودن مدارک بهم ندادن (اون موقع فقط PR برادرم داده بودم ولی الان سایر مدارکم مثل اجاره و آب و برق آمادس!)
    بعدش هم آخر ایمیلش گفته مدرک جدید رو قبول نمی کنن
    بابا پس چطور بهم فایل نامبر دادن؟ به نظرتون می تونم شکایت کنم برای Judicial Review-کسی تجربه ای داره؟-
    حداقل مدارک رو بهم پس می دن؟
    money order ام که حتما پریده نه؟
    چکار کنم به نظرتون؟؟؟؟
    می دونین برای Judicial Review باید به چه ایمیلی نامه تجدید نظر فرستاد؟
    ویرایش توسط golmehr26 : November 30th, 2013 در ساعت 09:55 PM

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شکایت به دادگستری کانادا یا Judicial Review

نقل قول نوشته اصلی توسط golmehr26 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2013 برای فدرال اقدام کردم و فایل نامبرم گرفتم ولی دیروز یک ایمیل ازCIC اومد که شما refuse شدید
    علت اونهم امتیاز relative رو به علت ناکافی بودن مدارک بهم ندادن (اون موقع فقط PR برادرم داده بودم ولی الان سایر مدارکم مثل اجاره و آب و برق آمادس!)
    بعدش هم آخر ایمیلش گفته مدرک جدید رو قبول نمی کنن
    بابا پس چطور بهم فایل نامبر دادن؟ به نظرتون می تونم شکایت کنم Judicial Review-کسی تجربه ای داره؟-
    حداقل مدارک رو بهم پس می دن؟
    money order ام که حتما پریده نه؟
    چکار کنم به نظرتون؟؟؟؟
    ایمیلی از Judicial Review میدونین؟
    judicial review اسم جایی نیست. نوع شکایتی است که باید بفرستید.
    بنظر من با یکی از این وکیل های معروف در اینمورد مشورت کنید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)