صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 73

موضوع: تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

Junior Member limoosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی جراحی

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

سلام
    من کارشناسی اتاق عمل دارم میخواستم برای ارشد برم کانادا یا استرالیا میتونم برای ارشد پرستاری اقدام کنم؟ مدرک من رو قبول دارند؟

با سلام و وقت بخیر.
    کسی برای دکترا اقدام کرده؟
    من برای دکترا تو رشته های پیراپزشکی می خوام فول فاند بگیرم اما نمی دونم از چه راهی باید اقدام کنم.
    می تونین راهنمایی کنین؟

Junior Member

Post پاسخ : تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

سلام من شنیدم برای گرفتن دکترای فیزیوتراپی در آمریکا نیازبه داشتن لیسانس مثل زیست یا رشته های مرتبط هست ونیازبه داشتن recommendation letter کسی میدونه این نامه به چه صورته من 10 سال پیش لیسانس مامایی گرفتم ومیخوام تغییررشته بدم نمیدونم استادام این نامه رو میدن یا نه ؟ ممنون میشم اگه اطلاع دارین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پرستاری

نقل قول نوشته اصلی توسط kobra60 نمایش پست ها
    سلام من شنیدم برای گرفتن دکترای فیزیوتراپی در آمریکا نیازبه داشتن لیسانس مثل زیست یا رشته های مرتبط هست ونیازبه داشتن recommendation letter کسی میدونه این نامه به چه صورته من 10 سال پیش لیسانس مامایی گرفتم ومیخوام تغییررشته بدم نمیدونم استادام این نامه رو میدن یا نه ؟ ممنون میشم اگه اطلاع دارین
    تااونجایی که من اطلاع دارم لیسانس علوم پایه توی کالج های خودشون باید داشته باشی البته دانشجوهایی که رزومه قوی دارن ازهمون اول توکالج علوم بالینی میخونن درکل امریکا وکانادابرای گرفتن پزشکی سخت هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط motaharehs71 نمایش پست ها
    با سلام من ارشد میکروب شناسی پزشکی هستم میخواستم فاند بگیرم کسی هست راهنماییم کنه کدوم کشورها امکانش هست
    سلام.

دانشگاه های کره جنوبی خوب بورس و هزینه زندگی میدن. زبان و سی وی خوب داشته باشی میتونی بورس بگیری.

با سلام
    من کارشناس تغذیه و رژیم درمانی هستم می خواستم بدونم در آمریکا یا کانادا برای این رشته کارشناسی ارشد وجود داره و یا با این لیسانس میشه فوق لیسانس رشته های دیگر را گرفت؟
    فعلا مدرک زبان ندارم اما در حال آموزش هستم

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر

24ساله فارغ التحصیل لیسانس فیزیوتراپی از دانشگاه تهران با معدل19.60هستم.از قشر متوسط رو به پایین جامعه.
    تافل110 و درتمام مهارت های آیلتس نمره7رو دارم.
    متاسفانه یا خوشبختانه طرح و سربازی نرفتم.
    هدفم فقط مهاجرته و به ترتیب به امریکا.استرالیا.آلمان و کانادا علاقه دارم.
    سوالی که اینجاس اینه که من میتونم بعداز گذروندن طرح(خدمت)برای ارشد فیزیوتراپی پذیرش بگیرم از دانشگاهایی در کشورای ذکر شده به همراه بورسیه؟ و درنهایت اوضاع اجتماعی و مالی(درآمدسالانه) من درآینده به عنوان فوق لیسانس فیزیوتراپی به چه صورت خواهد بود؟

سوال دوم اینکه به جای پذیرش در مقطع ارشد فیزیو تراپی،من اگر داخل ایران گرایش مهندسی پزشکی(بیواالکتریک)رو به عنوان فوق لیسانس تموم کنم و بعد بخوام اقدام کنم چه گزینه هایی پیش رومه؟
    و درنهایت کدوم یکی از این راه ها درامد و جایگاه شعلی و ارزش اجتماعی بالاتری رو در کشورمقصد به همراه داره؟
    تشکر از وقتی که گذاشتید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پرستاری

سلام سوال دوم تو سوال منم هست بچه های این سایت به من گفتن که برای اینکه بدونه پذیرش دریک رشته درهرمقطعی مستلزمگذروندن چه رشته ای هست بایدبری سایت خوددانشگاه ومن تاحالاکسی روپیدانکردم که این دیتابیس روازدانشگاه های مختلف داشته باشه ودرادامه بایدبگم که فیزیوتراپی ازرشته های پولسازدنیاهست وازطرفی چون ورزش درکشورهایی که گفتی مهم تلقی میشه پس حتما فیزیوتراپ درتیم پزشکی ورزشکاران نقش مهمی داره ولی اینکه اجازه مطب بهت بدن رونمیدونم.پس اگه پول برات معیارهست گرایش فیزیوتراپی بخون نه چیز دیگه ای.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پرستاری

واینکه اگه به بالین علاقه داری مسلما رشته فیزیوتراپی بهترازپزشکی بیوالکتریک است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Health Economics at Tehran University of Medical Scieciences

سلام دوستان
    من لیسانس مدیریت بهداشت و درمان و فوق اقتصاد بهداشت و درمان (یا به عبارتی اقتصاد سلامت) دارم. مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه و میتونم نمره 6.5 -7 آیلتس بگیرم. دوستان کسی هیت که تو این رشته ها فاند گرفته باشه؟ کدوم کشورها بیشتر متقاضی این رشته ها هستند؟ لطفا راهنماییم کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)