صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 73

موضوع: تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

Junior Member limoosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی جراحی

Question ادامه تحصیل در رشته اتاق عمل خارج از کشور

هرچی گشتم در رابطه با رشته اتاق عمل و ادامه تحصیل آن در کشورهای خارجی چیزی پیدا نکردم اگر دوستان اطلاعات خاصی در این زمینه دارند ممنون میشوم که در این تایپک مطرح فرمایند و شرایط و آزمون های خاصی نیز اگر دارد توضیح بدهند.

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در رشته اتاق عمل خارج از کشور

من اطلاعات دقیق ندارم اما چون برای خواهرم که تکنسین بیهوشی هست جستجو میکردم استرالیا دورش دو سال بود .بهش میگفتن دیپلما و در نیوزلند 3 سال بود و بازم بهش میگفتن دیپلما و براش لیسانس تعریف نشده بوده و اگه ادامه میداد تو زمینه های دیگه میشد اما اگه میخواست به عنوان تکنسین بیهوشی تو نیوزلند کار کنه دو سه تا امتحان باید میداد و مدرکشو قبول میکردن
    و در امریکا لیسانس داشت اما بازم تکنسین میموند تا اونجا که من تحقیق کردم
    حالا شما دنبال اینی که فیلدتون رو عوض کنید ؟ الان دارید لیسانس تکنسین اتاق عمل میخونید با فوق دیپلم؟
    من تا اونجا که تحقیق کردم تو اینجور رشته ها یا باید امتحانات اون کشور رو بدید و مدرکتون رو ریجیستر کنید و یا از اول اون رشته رو بخونید البته اصلا مطمئن نیستم
    این لینک رو دقیق بخون
    http://en.wikipedia.org/wiki/Surgical_technologist
    ویرایش توسط dental.persian : December 8th, 2011 در ساعت 03:46 AM

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

با سلام خدمت تمامی دوستان
    همسر من فارغ التحصیل رشته هوشبری از دانشگاه علوم پزشکی اراک با معدل خوب هستند
    ما انشاالله عازم امریکا هستیم

میخواستم بدونم اولا عنوان دقیق ایشون در امریکا چی میشه ؟
    یعنی کدوم اینهاست ؟
    Nurse Anesthetists

Anesthesiologist Assistants

Anesthesiologists

و اینکه کسی از سروران و بزرگان هست که راجع به موقعیت شغلی ایشون یا شرایط ادامه تحصیلشون در امریکا ٬ اطلاعاتی داشته باشند ؟

پیشاپیش سپاسگزارم

سلام من مدرک غیر حضوری پرستاری را از آکسفورد انگلیس گرفتم میخواستم بدونم رشته ی هوشبری در مقطع فوق لیسانس به صورت غیر حضوری وجود داره ؟؟ اگر اره بگید کجا ها دارن

Junior Member

سلام. من دانشجوی ارشدخون شناسی پزشکی هستم . پذیرفته شدن توی این رشته هم تو مقطع ارشدو هم و دکترا کار سختیه . چون ظرفیت خیلی پایینه. معدل کارشناسی من نزدیک 18 و تاحالا معدل ارشدم حول حوش 17 . زبانم بد نیست یعنی اگه یکم تلاش کنم می تونم ایلتس خوب بگیرم. 6-7 تا مقاله ی انگلیسی در دست چاپ دارم . احتمالا بتونم بعد ارشد تو دانشگاه های شهرهای کوچیک تدریس بگیرم چون کسایی رو می شناسم با شرایط من تدریس می کنن.
    می خوام دکترا تو رشته ایمونوهماتولوژی (بانک خون) بگیرم که البته هنوز ایران نداره. می خوام تحصیلاتمو توی اروپا یا کانادا ادامه بدم. البته یه دانشگاهی که فاند بده . کسی می تونه منو راهنمایی کنه درباره اینکه کدوم دانشگاه ها یا کشورها به کار من میان؟؟؟؟ ممنون میشم

دوستان
    برای پرستاری کدوم کشور بهتره از لحاظ حقوق و مزایا؟
    همه کشور ها امتحان RN رو دارند برای اینکه اونجا کار کرد؟

Junior Member

سلام.من فارغ التحصیل رشته بیهوشی در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته هستم.حدود 4 سال سابقه کار دارم.زبان انگلیسیم خوبه ولی ایلتس نگرفتم.میخواستم بدونم آیا کشوری هست که به من از طریق کار مرتبط با رشتم اقامت بده؟و یا تو کدوم کشور میتونم رشتمو ادامه بدم؟ممنون میشم از دوستانی که اطلاعات دارن راهنماییم کنند
    با تشکر

Junior Member

میتونی تو گوگل سرچ کنی.چند تا سایت هستند که salary رشته های مختلفو تو کشور های مختلف به دلار زده.تا جایی که من میدونم استرالبا و آلمان و کانادا به پرستارا بهتر حقوق میدند

Junior Member

سلام
    برای کسایی ک کارشناسی علوم آزمایشگاهی گرفتن شرایط ادامه تحصیل چیه؟ من در رابطه با این رشته اینجا چیزی ندیدم.

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

سلام من کارشناسی علوم ازمایشگاهی دارم اونجا چی میتونم اامه بدم؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)