صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 73

موضوع: تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

سلام چرا ینجا هیچکس جواب بچه ها رو نمیده من خودم اتاق عمل خوندم و دنبال رشته های ارشدی هستم که میتونم ادامه بدم اما هرچی بیتر می گردم کمتر نتیجه میگیرم.دارم نا امید میشم.میشه راهنماییم کنید؟

Junior Member

سلام
    می‌خواستم بدونم کسی‌ از دوستان در مورد رشته Audiology در آلمان اطلاعاتی داره؟

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_kati نمایش پست ها
    سلام
    می‌خواستم بدونم کسی‌ از دوستان در مورد رشته Audiology در آلمان اطلاعاتی داره؟
    سلام دوست عزیز
    سوالتون خیلی کلیه منتها میتونید با مراجعه به سایت های دانشگاههای آلمان که رشته یشما رو ارائه می کنن اطلاعاتی بدست بیارین اما کلا آلمان در علوم پزشکی خیلی سخت گیره

البته با استفاده از این سایت و این سایت یه سری از دانشگاهها رو پیداکنید
    من خودم برای پیدا کردن رشته ی مورد نظرم در دانشگاههای مختلف لیست دانشگاههای معتبر هر کشور رو در آوردم و بعد دانشگاه به دانشگاه دنبال رشته ام گشتم فک کنم این روشم کمک کننده باشه
    هرچند که طول میکشه

موفق باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shams8869 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی ارشدخون شناسی پزشکی هستم . پذیرفته شدن توی این رشته هم تو مقطع ارشدو هم و دکترا کار سختیه . چون ظرفیت خیلی پایینه. معدل کارشناسی من نزدیک 18 و تاحالا معدل ارشدم حول حوش 17 . زبانم بد نیست یعنی اگه یکم تلاش کنم می تونم ایلتس خوب بگیرم. 6-7 تا مقاله ی انگلیسی در دست چاپ دارم . احتمالا بتونم بعد ارشد تو دانشگاه های شهرهای کوچیک تدریس بگیرم چون کسایی رو می شناسم با شرایط من تدریس می کنن.
    می خوام دکترا تو رشته ایمونوهماتولوژی (بانک خون) بگیرم که البته هنوز ایران نداره. می خوام تحصیلاتمو توی اروپا یا کانادا ادامه بدم. البته یه دانشگاهی که فاند بده . کسی می تونه منو راهنمایی کنه درباره اینکه کدوم دانشگاه ها یا کشورها به کار من میان؟؟؟؟ ممنون میشم
    سلام
    در استرالیا، امریکا، کانادا و اروپا تعداد دانشگاه های زیادی هستند که امکان ادامه تحصیل در این رشته را دارند. عواملی مانند معدل دوره کارشناسی و ارشد در دروس اختصاصی، رتبه دانشگاه فارغ التحصیل شده در ایران، تعداد مقالات ISI چاپ شده شما، ایمپکت فاکتور مقالات چاپ شده، اینکه شما در مقاله نفر چندم هستید، تعداد خلاصه مقالات در کنفرانس های بین المللی، سابقه کار تحقیقاتی یا تدریس در دانشگاه و در آخر نمره زبان و گاها GRE در گرفتن بورس تاثیر دارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    anesthesie

سلام.آلمان مقطع ارشد برای بیهوشی داره؟؟من کارشناسی بیهوشی دارم.بامعدل کارشناسی حدودن چن میشه برای ارشد اقدام کرد؟؟آزمون و مصاحبه هم داره؟؟به داشتن مقاله آی اس آی نیازهست اگه با هزینه شخصی برم؟؟ن لطفن درمورد شرایط پذیرش برای این رشته و امتحان ورودیش راهنمایی کنین ممنون

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viviliwinki نمایش پست ها
    سلام.آلمان مقطع ارشد برای بیهوشی داره؟؟من کارشناسی بیهوشی دارم.بامعدل کارشناسی حدودن چن میشه برای ارشد اقدام کرد؟؟آزمون و مصاحبه هم داره؟؟به داشتن مقاله آی اس آی نیازهست اگه با هزینه شخصی برم؟؟ن لطفن درمورد شرایط پذیرش برای این رشته و امتحان ورودیش راهنمایی کنین ممنون
    سلام

بله در آلمان رشته ی هوشبری ارائه میشه اما در علوم پزشکی تا جایی که من دیدم رشته ها به زبان آلمانی تدریس میشن .

با مراجعه به سایت دانشگاه میتونید حداقل معدلی رو که برای رشته تون مورد نیاز هست رو ببینید

ازمون و مصاحبه نداره!! مقاله داشتن میتونه شانس پذیرشتون رو بالا ببره اما برای مقطع ارشد خیلی تاثیر نداره اما مسلما نشان دهنده ی اینه که شما دانشجوی فعالی بودید!

موفق باشید.

سلام
    کسی در مورد نحوه گرفتن پذیرش برای مقطع دکترای علوم تغذیه توی استرالیا و یا کانادا اطلاعاتی داره؟لطفا راهنماییم کنید.اصلا اطلاعات خوبی در مورد پذیرش در این رشته ندارم حتی نمی دونم چه دانشگاهایی خوبن با اینکه خیلیا میگن شرایطش رو دارم
    معدل کارشناسیم 18.6 و ارشدم تا الان 19.02 دانشگاه شهیدبهشتی هستم.یک مقاله دارم که تا پایان ارشد انشاالله به 5 تا میرسه.تافل هم دارم می خونم تا امتحانش رو بدم و وضعیتم خوبه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط excellent68 نمایش پست ها
    سلام
    کسی در مورد نحوه گرفتن پذیرش برای مقطع دکترای علوم تغذیه توی استرالیا و یا کانادا اطلاعاتی داره؟لطفا راهنماییم کنید.اصلا اطلاعات خوبی در مورد پذیرش در این رشته ندارم حتی نمی دونم چه دانشگاهایی خوبن با اینکه خیلیا میگن شرایطش رو دارم
    معدل کارشناسیم 18.6 و ارشدم تا الان 19.02 دانشگاه شهیدبهشتی هستم.یک مقاله دارم که تا پایان ارشد انشاالله به 5 تا میرسه.تافل هم دارم می خونم تا امتحانش رو بدم و وضعیتم خوبه
    دوست عزیز
    معدل های خیلی خوبی دارید که برای گرفتن پذیرش و بورس از دانشگاه های استرالیا اهمیت زیادی دارد. اگر بتونید تعداد مقالاتتون رو بالا ببرید شانس گرفتن بورس از دانشگاه های معتبر را خواهید داشت. روند کار به رشته ربطی ندارد و هر دانشگاه زمان ددلاین و روند کاری خودش رو دارد. لطفا به تاپیک تحصیل در استرالیا یا کانادا مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید.
    موفق باشید

سلام دوستان
    من مدرک کارشناسی تغذیه از ایران دارم با معدل 16/5 و حدود 8 سال سابقه کار رژیم درمانی. حدود 3 ماه دیگه باهمسرم به کانادا (تورنتو ) مهاجرت می کنیم. آیا دانشگاه های تورنتو کارشناسی ارشد تغذیه داره ؟ می تونم پذیرش بگیرم ؟هزینه هاش چه جوریه؟ ما هم باید مدرک gre برای ادامه تحصیل داشته باشیم؟ نظرتون در مورد کالج چیه؟ برای این که در زمینه رشته خودم کار کنم اونجا باید چه مراحلی را بگذرونم؟
    ممنون می شم اگه بتونید راهنماییم کنید. در مورد رشته تغذیه در کانادا اطلاعات زیادی پیدا نمی کنم. مرسی

سلام دوستان.امسال امتحان ارشد دادم.رتبه ام روزانه شهرهای ای بغیر تهران رو میارم.ارشد ویروس شناسی.چون قصد دارم بعد ارشد دنبال اپلای باشم. ایا برم واحد بین الملل تهران با دادن شهریه بهتر از این نیست که شهری مث کرمان برم؟ چون در هر صورت در پایان تحصیل باید هزینه مدرک رو واسه ازاد شدن داد. لطفا اگر کسی میدونه راجب بین الملل کمکم کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)