صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 73

موضوع: تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش کارشناسی ارشد برای پیراپزشکان

سلام آره داره ولی مدرک ما را قبول ندارن به عبارتی هفت خوان رستم باید طی کنی ولی در بقیه رشته های پایه امکان پذیرش هست

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

سلام

واقعا توی این سایت که میام خیلی افسوس میخورم که از رشته های ما هیچ کسی نیست که رفته باشه و بتونه ما رو راهنمایی کنه، اصلا نمیدونم امکانش هست که بتونم پذیرش با فاند بگیرم یا برای رشته های ما خیلی سخت و نایابه! دوس دارم واسه ایندم تصمیم بگیرم ولی راه رفتن توی تاریکیه! اگر بدونم واقعا امکانش نیست برای phd همینجا میخونم...

من دانشجوی ارشد گروه میکروبیولوژی هستم و معدلم فعلا 18 هست

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mozzarella نمایش پست ها
    سلام

واقعا توی این سایت که میام خیلی افسوس میخورم که از رشته های ما هیچ کسی نیست که رفته باشه و بتونه ما رو راهنمایی کنه، اصلا نمیدونم امکانش هست که بتونم پذیرش با فاند بگیرم یا برای رشته های ما خیلی سخت و نایابه! دوس دارم واسه ایندم تصمیم بگیرم ولی راه رفتن توی تاریکیه! اگر بدونم واقعا امکانش نیست برای phd همینجا میخونم...

من دانشجوی ارشد گروه میکروبیولوژی هستم و معدلم فعلا 18 هست
    سلام

این طور نیست که از رشته های پیراپزشکی کسی نتونسته بره,شاید بچه ها کمتر در این سایت فعالیت میکنن ,شماهم نا امید نباشید چراکه رشته ی شما بیشتر از اینکه به پیراپزشکی مرتبط باشه به علوم پایه برمیگرده, و مقطعی که میخواین برین هم دکتراست بنابراین با قوی کردن رزومه ی خودتون انشاا... میتونید پذیرش بگیرید

موفق باشید

با عرض سلام

من دانشجوی کارشناسی رادیولوژی در تبریز هستم،معدل بالای 18 دارم،میخواستم بدونم واسه ادامه تحصیل تو مقطع ارشد چه رشته ای برم؟ بین سه رشته ی فیزیک پزشکی،نانوتکنولوژی و MRI موندم!

شرایط بازار کار ایران هم واسم مهمه!

ممنون

سلام به همه دوستان
    چندتا سوال داشتم.دوستان برای رشته های علوم پزشکی برای تحصیل در کانادا یا آمریکا مدرک GRE لازمه؟رشته م علوم تغذیس ولی سایت هر یونی رو نگاه می کنم جی آر ای نخواستن ولی ازون ور بعضی افراد هستن که هم رشته ایم هستن و اعتقاد دارن که جی آر ای ضروریه!بعد اینکه اگه جی آر ای ضروریه نمرش مهمه؟چون من برای رشته های دیگه که جی آر ای می خواستن نگاه کردم دیدم فقط گفتن جی آر ای می خوان ولی نمره حداقل نزده بودن واسش.
    دومین سوال در مورد خرید مدرک گروه علوم پزشکی هست.با توجه به این که قانون هزینه خرید مدرک برگشت به قیمت سابقش، کسی می دونه هزینه خریدکارشناسی و ارشد تغذیه بر حسب سال چه مقدار میشه و اینکه سنوات خوردن تاثیری ایجاد می کنه برای اپلای گرفتن؟
    سومین سوال اینه که قانون کاریابی برای گروه علوم پزشکی هم هست؟مثلا 6 ماه بزاریم وزارت کار و بعد کار پیدا نشه و مدرک آزاد بشه؟منظور از کار تو این قاون چی هست؟اگه کار رسمی با حقوق دولتی باشه که عمرا کار پیدا بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط excellent68 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    چندتا سوال داشتم.دوستان برای رشته های علوم پزشکی برای تحصیل در کانادا یا آمریکا مدرک GRE لازمه؟رشته م علوم تغذیس ولی سایت هر یونی رو نگاه می کنم جی آر ای نخواستن ولی ازون ور بعضی افراد هستن که هم رشته ایم هستن و اعتقاد دارن که جی آر ای ضروریه!بعد اینکه اگه جی آر ای ضروریه نمرش مهمه؟چون من برای رشته های دیگه که جی آر ای می خواستن نگاه کردم دیدم فقط گفتن جی آر ای می خوان ولی نمره حداقل نزده بودن واسش.
    دومین سوال در مورد خرید مدرک گروه علوم پزشکی هست.با توجه به این که قانون هزینه خرید مدرک برگشت به قیمت سابقش، کسی می دونه هزینه خریدکارشناسی و ارشد تغذیه بر حسب سال چه مقدار میشه و اینکه سنوات خوردن تاثیری ایجاد می کنه برای اپلای گرفتن؟
    سومین سوال اینه که قانون کاریابی برای گروه علوم پزشکی هم هست؟مثلا 6 ماه بزاریم وزارت کار و بعد کار پیدا نشه و مدرک آزاد بشه؟منظور از کار تو این قاون چی هست؟اگه کار رسمی با حقوق دولتی باشه که عمرا کار پیدا بشه
    سلام دوست عزیز،در مورد سوال اولتون من هم دقیقا اطلاع ندارم ولی شنیدم که داشتن جی ار ای ضروریه...در مورد خرید مدرک برای دوره کارشناسی هر ترم حدود 125 تومان میشه که اگر سهمیه قبولیتون منطقه یک باشه چهار سالش حدود یک میلیون تومن میشه...برای ارشد اطلاع ندارم ولی همین حدودا میشه اونم...در مورد سوال سومتونم باید بگم که خیر همچین قانونی برای رشته های علوم پزشکی وجود نداره متاسفانه...

Junior Member

سلام،من تازه فارغ التحصيل شدم تو رشته علوم آزمابشگاهي،ميخاستم بدونم واس ب كشوراي ديگه دقيقا چ كارايي بايد بكنم،راهي ك بجز ادامه تحصيل باشه،مثلا واسه كار كردن تو همين رشته.
    ممنون اگه راهنمايي كنيد.

Junior Member

سلام..بنده کارشناس هوشبری هستم و میخولم بدونم خارج ار کشور شرایط ادامه تحصیل یا کار وجود داره یا نه؟ اگر آره چطور؟

سلام. من کارشناسی علوم آزمایشگاهی دارم و طرحمو دارم میگذرونم . شانس کار کردنم با لیسانس یا خوندن با فاند مستر تو کدوم دانشگاها بیشتره؟

ینی هیچ کس نیست اینجا جواب مارو بده...
    من ارشد ایمنولوژی هستم میخام اقدام کنم واسه امریکا
    کسی نیس اینجا راهنمایی کنه مارو

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)