نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: [فوری] مشکلات عدم درج نام در حواله های ارزی

پیش فرض [فوری] مشکلات عدم درج نام در حواله های ارزی

سلام دوستان. من یه مشکلی جدی ناشی از بی دقتی و حماقت خودم برام پیش اومده و به راهنمایی احتیاج دارم. چون ممکنه در آینده چنین مشکلی برای دیگران هم پیش بیاد فکر کردم یه تاپیک جدید براش باز کنم. من مبلغ قابل توجهی رو توسط یه صرافی به حساب دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتم حواله کردم. صرافی گفت حواله رو نمی تونیم به اسم بزنیم و به اسم کارگزارشون که یه شرکتی تو دبی هست. حالا دانشگاه میگه چنین پولی به حساب ما واریز نشده. یعنی اینها پول منو خوردن و یه آبم روش؟! من فردا دارم میرم صرافی. چی باید بگم؟ آیا امیدی هست؟ فایل رسیدی که صرافی بهم داده رو attach کردم. تو رو خدا راهنماییم کنید.

Junior Member alireza9900 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Oulu - Information Processing Science

پیش فرض پاسخ : [فوری] مشکلات عدم درج نام در حواله های ارزی

سلام دوست عزيز،

من جواب سؤال شما را نميدونم، ولی چيزی که به ذهنم ميرسه اينجا ميگم شايد به دردت خورد
    شما يه تماس با دانشگاه بگير و بگو دقيقاً چی شده
    بگو با وجود شرايط سخت تحريم ها در ايران من مجبور شدم اين کار را توسط يه واسطه انجام بدم
    اين هم رسيد که صرافی بهم داده نشون ميده اين پول به حساب دانشگاه واريز شده

از اون صرافی هم ميتونی يه نآمه رسمی بگيری که بنا به درخواست آقای x اين پول توسط y به اين حساب واريز شده.

موفق باشيد،

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه مشکلی جدی ناشی از بی دقتی و حماقت خودم برام پیش اومده و به راهنمایی احتیاج دارم. چون ممکنه در آینده چنین مشکلی برای دیگران هم پیش بیاد فکر کردم یه تاپیک جدید براش باز کنم. من مبلغ قابل توجهی رو توسط یه صرافی به حساب دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتم حواله کردم. صرافی گفت حواله رو نمی تونیم به اسم بزنیم و به اسم کارگزارشون که یه شرکتی تو دبی هست. حالا دانشگاه میگه چنین پولی به حساب ما واریز نشده. یعنی اینها پول منو خوردن و یه آبم روش؟! من فردا دارم میرم صرافی. چی باید بگم؟ آیا امیدی هست؟ فایل رسیدی که صرافی بهم داده رو attach کردم. تو رو خدا راهنماییم کنید.

سلام . خیلی ممنون از پاسختون. به دانشگاه گفتم مشکلات رو ولی برای اونها اهمیتی نداره و اصلا همکاری نمی کنن. می خواستم سوال کنم این نامه ای که گفتید الزام قانونی داره؟ اونها می تونن در نهایت همچنان دریافت پول رو انکار کنن؟
    با تشکر فراوان از شما.

Junior Member alireza9900 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Oulu - Information Processing Science

شايد بهتر باشه تماس تلفنی بگيريد. من فکر ميکنم انسان تر از اين حرفا باشند و اگه مشکل و خوب مطرح کنيد باهاتون همکاری خواهند کرد.
    اون نآمه هم الزام قانونی نداره، فقط ميتونه اشاره کنه که اين پول توسط اين شرکت بنا به درخواست اين آقا به حساب شما ريخته شده.

فکر نکنم هيچ وقت يه دانشگاه چنين کاری کنه و پول رو بالا بکشه. فقط شايد ميخوان همه چی رو اصول پيش بره.

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام . خیلی ممنون از پاسختون. به دانشگاه گفتم مشکلات رو ولی برای اونها اهمیتی نداره و اصلا همکاری نمی کنن. می خواستم سوال کنم این نامه ای که گفتید الزام قانونی داره؟ اونها می تونن در نهایت همچنان دریافت پول رو انکار کنن؟
    با تشکر فراوان از شما.

خوشبختانه مشکل من حل شد. حواله واقعا برگشت خورده بود و اونطوری که من فکر می کردم اشتباه از دانشگاه نبود. بعد از چند روز پول به حساب کارگزار برگشت و ایندفعه از یک بانک دیگه فرستاد خوشبختانه ایندفعه پول بدون هیچ مشکلی واریز شد. جا داره از alireza9900 تشکر کنم. از مدیر محترم هم درخواست می کنم در صورتیکه این تاپیک را مفید نمی دونن حذفش کنن.
    با تشکر.

Junior Member

بابا شما چرا حواله ای میفرستید اینا رو، پی پال یا حساب کردیت کارتشون پرداخت کنید
    اینجوری که خرجتون کمتر در میاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)