صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50

موضوع: افزايش كرديت در بانك هاى آمريكا و كانادا

پیش فرض افزايش كرديت در بانك هاى آمريكا و كانادا

بچه ها كسى ميدونه چه عواملى بر روى افزايش كرديت در بانك هاى كانادا و آمريكا و موثر هست؟
    به نظر شما راه ميان برى براى افزايش كرديت هست؟
    ممنون ميشم دوستان نظرشون رو بگن.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : افزايش كرديت در بانك هاى آمريكا و كانادا

والا هر قبضی که پرداخت می شه و هر چکی که وصول می شه و اینا در واقع credit history ایجاد می کنه ...
    افزایشش نمی دونم راه میان بر داره یا نه ...

یک کار مفید به نظر من گرفتن وام و پس دادن اونه.

ApplyAbroad Champion

مشکل همین وامه دیگه به کسی که credit history نداره معمولا وام نمی دن ...

وام دانشگاهی که میدن

Junior Member

هر اعتبار دهنده ای در آمریکای شمالی اعم از بانکها و موسسات مالی برای ارزیابی مشتری خود اغلب دو مرجع را مد نظر قرار میدهند:

- تاریخچه اعتباری شما (credit history) : این تاریخچه از طریق شرکتهای Equifax ، Transuion و Experian قابل دسترسیه (سومی فقط امریکا رو تحت پوشش قرار میده). برای شرق کانادا و استان کبک Equifax کامل تر است.

- درآمد شما: در صورتیکه تاریخچه اعتباری شخص جوان باشه (young credit history) اعتباردهنده درآمد شما رو مد نظر قرار میده و از شما آخرین نامه رسمی ارزیابی مالیات رو درخواست میکنه.

برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:

http://www.fcac-acfc.gc.ca/eng/publi...ditscore_e.asp

خيلى ممنون از نظراتتون.
    طبق مطالب موجود در لينكى كه Touaregمعرفى كرده اگرbalance حساب از 35درصد بالاتر بره كرديت شروع به پايين اومدن ميكنه. با اين وجود فكر ميكنيد گرفتن وام و پرداخت اون به كرديت كمك كنه يا اون رو خراب كنه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    خيلى ممنون از نظراتتون.
    طبق مطالب موجود در لينكى كه Touaregمعرفى كرده اگرbalance حساب از 35درصد بالاتر بره كرديت شروع به پايين اومدن ميكنه. با اين وجود فكر ميكنيد گرفتن وام و پرداخت اون به كرديت كمك كنه يا اون رو خراب كنه؟؟
    گرفتن وام و پرداخت به موقع اون score شما رو بالا میره
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

کردیت کارت Credit Card یا کارت اعتباری نوعی وام است که بانک یا یک مؤسسه مالی در اختیار دارنده کارت قرار می دهد. این وام معمولا سقف معینی دارد که هنگام اعطای کارت به دارنده اعلام می شود. همچنین کارت اعتباری پس از مدتی (معمولا ۲ الی ۳ سال) باطل می شود که در صورت صلاحدید مؤسسه صادر کننده کارت، با ارسال کارتی جدید تمدید خواهد شد وگرنه خود بخود از بین می رود.

در ازای کارتی که دریافت می نمایید می توانید به فروشگاههای قبول کننده کارت مراجعه کنید و در محدوده اعتبار کارت خرید نمایید. وجود کارت اعتباری کمک بزرگی در کاهش استفاده و حمل پول نقد هنگام معاملات است.

بدیهی است که پس از استفاده از وام کردیت کارت لازم است بدهی خود را بپردازید. زمان پرداخت کامل بدهی معمولا تا وقتی که موسسه اعتباری از شما راضی باشد مهم نیست. با این حال هر ماه یک صورتحساب یا به اصطلاح Statement از سوی مؤسسه مالی برای شما ارسال می شود که لیست خرجهای شما و حداقل مقداری از وام را که باید بپردازید تعیین کرده است. نگارنده درباره اصطلاحات مربوط به کارت اعتباری در ادامه توضیح خواهد داد.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

معروفترین کارتهای اعتباری موجود در کانادا Visa، Master Card و American Express می باشند. تا جایی که بنده مطلع هستم اینجا از کارت Discover استفاده نمی شود، یا اگر هم می شود خیلی محدودتر از آمریکاست.

کارتهای Master Card و Visa به وسیله بانکها و موسسات اعتباری مختلف ارائه میشوند. برای مثال بزرگترین بانک کانادا Royal Bank کارت Visa و بانک CIBC کارت Master Card ارائه می کنند. کارت American Express نیز توسط بانکی به نام AMEX ارائه می شود. کار این بانک تا جایی که بنده مطلع هستم برروی خدمات اعتباری متمرکز شده است.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)