صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: مراحل اپلای و تبدیل ویزای همسر از F2 یه F1 مشکلات / راه حل ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Condensed matter physics

پیش فرض پاسخ : مراحل اپلای و تبدیل ویزای همسر از F2 یه F1 مشکلات / راه حل ها

سلام به همگی
    جدیدا کسی از F2 به F1 تغییر استتوس داده که بگه قدر طول میکشه؟
    قبلا سه ماه طول میکشید الان من شنیدم تا هشت ماهم طول میکشه!
    پیش به سویکشور
    Cowboys

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed45630 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    جدیدا کسی از F2 به F1 تغییر استتوس داده که بگه قدر طول میکشه؟
    قبلا سه ماه طول میکشید الان من شنیدم تا هشت ماهم طول میکشه!
    سلام.
    الان از زمان اپلای تبدیل ویزا برای همسر من حدود 2 ماه و 10 روز میگذره و نه تنها خبری نیست، یه نامه هم برامون پست کردن (هنوز دریافت نکردیم) به اسم Request for more evidence.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Condensed matter physics

نقل قول نوشته اصلی توسط elzi_t نمایش پست ها
    سلام.
    الان از زمان اپلای تبدیل ویزا برای همسر من حدود 2 ماه و 10 روز میگذره و نه تنها خبری نیست، یه نامه هم برامون پست کردن (هنوز دریافت نکردیم) به اسم Request for more evidence.
    شما از اطرافیانتون کسی استتوسشو عوض کرده و چقدر طول کشیده؟
    پیش به سویکشور
    Cowboys

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed45630 نمایش پست ها
    شما از اطرافیانتون کسی استتوسشو عوض کرده و چقدر طول کشیده؟
    امسال نبوده، ولی پارسال حدود دو ماه طول کشیده.

Junior Member

دوستان اگر مشکلی برای تبدیل ویزا داشتید (مثلا خیلی طولانی شده بود یا بی دلیل ازتون مدارک اضافی خواسته بودن و ... ) حتما به سایت زیر یه سری بزنید و برای بررسی درخواستتون ازشون کمک بخواید. خیلی وقتها جواب میده.
    Ombudsman - Case Assistance
    https://www.dhs.gov/case-assiatance

Junior Member

سلام
    من نميدونم كسي جوابي براي سوال من داره يا نه.
    ما چند روز پيش نامه اپروال تغيير استتوس يا همون فرم I-797A رو گرفتيم. مشكل اينجاست كه روي فرم يه تاريخ داره كه ميگه تغيير استتوس از ٣ ماه ديگه معتبره. خواستم ببينم اين قضيه نرمال هستش يا اشتباه تايپي ميتونه باشه؟ اگر استتوس جديد از سه ماه ديگه معتبره پس چرا نامه اپرووال الان اومده؟

Junior Member

سلام دوستان،

یه سوال؟!
    من نامزد دارم ولیکن هنوز عقد نکردیم، به نظرتون کدوم سناریو عملی تر و معقول تر هست و شانس من رو برای رفتن افزایش میده؟!

1. صدور i20 برای خودم تنها و ویزا آمریکا گرفتن (با شرط همه چی آروم بودن!) ، عقد قبل از رفتن به آمریکا و در نهایت از اونجا اقدام کردن برای همسرم، یا
    2. سریع عقد کردن و درخواست صدور i20 با همسر و ویزا گرفتن دو نفره (در ضمن داداش همسرم اونجاست و گرین کارت داره...)

با تشکر

سلام

من 83 رور پیش September 28 برای تبدیل وضعیت ویزا از F-2 به F-1 اقدام کردم. چند بار که تماس گرفتم گفتن حدود ماه ژانویه 2017 (یعنی نهایت طی 4 ماه ) جوابش میاد. اما چند بار اخیر که تماس گرفتم میگن تو مرکز vermont تازه داره فایلهای June13 رو بررسی میکنن یعنی حدود 4 ماه دیگه تازه نوبت به من میرسه تا case بررسی بشه. اینجوری من برای ترم دوم بورس تحصیلیم و کلی زمان از دست میدم و اگر بخوام ثبت نام کنم باید کل شهریه رو پرداخت کنم.
    سوال من اینه که بین این دو مورد کدوم بهتره... به دلیل financial loss to the person فرم Expedite request رو پر کنم؟ یا تو سایت Ombudsman درخواست بررسی pending case بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از دوستان من ویزای اف 2 داره و می خواد برای دوره زبان اقدام کنه.
    شنیدم که پروسه تغییر استتوس ویزا حدود 3-6 ماهه طول میکشه و واقعا نمی تونه انقدر صبر کنه (چون اف 2 بودن خیلی زجر اوره
    )
    حالا به نظر شما برای ویزای اف 1 اگه وقت سفارت بگیره و بره مصاحبه شانس ویزاش کم میشه؟
    ممنون میشم اگه جزیی بهم توضیح بدین که راحت بتونم انتقال بدم و اگر تجربه ای شبیه به این دوست من بوده به اشتراک بگذارین
    پیشاپیش ممنون از لطفتون

Member khdl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق و الکترونیک-.California State Uni

دوستان کسی اطلاع داره اگر زمانی که روی ویزای F2 هستید بیشتر از 12 واحد درس بگیرید چه اتفاقی میوفته؟ همسر من اشتباهاً 13 واحد درس گرفته و حالا در پروسه تبدیل F2 به F1 هست. دانشگاه گفته باید این مسئله رو به homeland security گزارش بده. میخوام بدونم جریمه ی اینکار به چه صورت هست؟ آیا ممکنه تو روند گرفتن ویزای F1 تاثیر بذاره؟

ممنون
    دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت
    دائماً یکسان نباشد حال دوران غم مخور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)